Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

گوش کن ، امسال AF عجیب و غریب بوده است. و من مطمئن هستم که شما از خواندن این احساس به اندازه من از نوشتن آن خسته شده اید. اما … درست است! و COVID امسال بیشتر رویدادهای Biglaw را تحت الشعاع قرار داده است ، بنابراین تصدیق آن منطقی است. پاداش تقدیر از Biglaw COVID ، یکی از نقاط درخشان سال ، بود که به همکاران برای کار سخت آنها در طی یک بیماری همه گیر به بهترین وجهی که Biglaw می داند – با پول نقد سرد و سخت “متشکرم”.

اما ، به ویژه برای شرکت هایی که این پاداش ها را در پاییز به فروش رساند، این س remainsال همچنان باقی است که شرکتها برای همکارانی که پس از آمد و شد روز پاداش به این شرکت پیوسته اند ، چه می کنند اتفاق نظر وجود ندارد – جهنم ، برخی از شرکت ها حتی از کلاس 2020 شروع به کار نکرده اند – اما حتی در شرکت هایی که همکاران جدید دارند ، درمان های مختلفی وجود دارد. برخی از خبرچین ها گزارش می دهند که به طور کامل از پاداش خالی می شوند ، اما هر شرکت موضع گیری تندی ندارد.

در Debevoise & Plimpton (شرکتی که پاداش های ویژه را در ماه سپتامبر اعلام کرد) ، ترفندهای تبلیغاتی گزارش می دهند که متناسب با سال کلاس خود پاداش ویژه دریافت می کنند (که به این معنی است که جانبی ها نیز شمارش می شوند) با توجه به تاریخ شروع آنها. البته ، این هزینه به این معنی است که مبالغ هنگفتی نخواهد بود ، اما خوب است که حساب افرادی را که توسط شرکت حساب شده اند ، داد. این برای همه یک چالش بوده است ، حتی اگر نسبتاً تازه وارد این شرکت شوند. جوایز ویژه این افراد در تاریخ 20 دسامبر پرداخت می شود.

بنابراین ، شرکت شما چگونه جوایز ویژه ای را برای کارمندان جدید دریافت می کند؟ مثل همیشه ، در مورد اخبار پاداش به شما وابسته هستیم. لطفاً به محض اینکه یادداشت جایزه شرکت شما منتشر شد ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید در هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer