Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از ملینا مارا / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

راند پاول ، قهرمان لیبرتاریان ، امروز پس از اطلاع از اینکه دادستانی ایالات متحده در دی سی در پی اتهامات افرادی که پس از RNC به او حمله کردند ، در حالی که آنها از طرف برونا تیلور اعتراض کردند ، پیگیر اتهامات نیست.

خوب ، این دقیقاً درست نیست. تنها کسی که از راه دور می توانست به اتهام هر چیزی متهم شود ، بود قبلاً دستگیر شده. اما نگرانی پل ، تصویر بزرگ است. این سناتور در توییتر شکایت کرد که مایکل شروین – اتفاقاً یک دادستان بدون تصویب سنا توسط بیل بار انتخاب و نصب شده است – از خواسته های عدالت ایستاده است زیرا این “حمله” فقط نوک کوه یخ در یک توطئه جنایی بزرگ بین ایالتی است که توسط شخصی تأمین شده است. ما فقط فرض می کنیم که منظور او جورج سوروس است و فراموش کرده کدام مرجع یهود ستیزی را اینجا ذکر کند.

مطمئناً به نظر می رسد که یک پرونده هوابند دارد. منظورم این است … چگونه ممکن است این تعداد سیاه پوستان در یک کشور وجود داشته باشد ایالت واشنگتن بدون اینکه به طور خاص برای این پرواز انجام شده باشد؟ و چگونه آنها می توانند بدون کمک یک خیرخواه مرموز “لباس های تازه” داشته باشند؟ اگر در حال نوشیدن بلاغت برتری طلبان سفید هستید ، باید همین حالا با یک آمبولانس تماس بگیرید.

این البته یک داستان غیر داستانی است. اما از تیپ dingbat ، رند س importantالات مهمی می پرسد! با جستجوی اخبار امروز “رند پاول” ، فاکس نیوز ، نیویورک پست ، واشنگتن اگزمینر ، The Blaze ، Newsmax در معرض توطئه گسترده ای قرار دارند که اکنون توانست وزارت دادگستری را به دام بیندازد. هیچ خروجی معتبری آن را لمس نمی کند. البته غیر از ترول کردنش.

این فیلم از این رویداد است:

https://www.youtube.com/watch؟v=3NNqWrmiSMo

تنها چیزی که به “خشونت” نزدیک می شود این است که پلیس از دوچرخه خود به عنوان قوچ کوبنده برای ضربه زدن به کسی استفاده می کند – احتمالاً مردی که سرانجام دستگیرش کردند – و برای آن عقب رانده می شود. تصور یک “حمله” پیش پا افتاده و بدون دندان دشوار است.

و این همان چیزی است که باعث خسته کننده شدن این همه شده است. رند پاول همسایه اش جهنم را از او بیرون کرد در حمله ای که او را با دنده های شکسته ترک کرده است ، بنابراین او می داند که یک حمله مناسب به نظر می رسد. دور زدن از میان معترضین و دراز مدت داشتن شخصی که تحت فشار قرار می گیرد ، “حمله” نیست و قطعاً توطئه جنایی بین ایالتی نیست.

اگرچه وزیر DHS cosplayer گرگ چاد است در کشتی با توطئه:

ولف در اوایل ماه سپتامبر به تاکر کارلسون از فاکس نیوز گفت: “این چیزی است که من شخصاً در مورد آن صحبت کرده ام.” [and] افرادی که هزینه این افراد را برای جابجایی در سراسر کشور پرداخت می کنند.

وی ادامه داد: “آنچه ما تاكر می دانیم این است كه ما شاهد بوده ایم كه گروه ها و افرادی از پورتلند به مناطق دیگر كشور منتقل شده اند.”

یک یادآوری که وزارت دادگستری ممکن است شکسته باشد اما همچنان به شدت به واقعیتی بپیوندد که بقیه دولت مدتها پیش آن را رها کردند. از این گذشته ، آنها به اندازه کافی توطئه های جعلی رای دهندگان را دارند تا بتوانند درگیر توطئه های اعتراضی جعلی شوند. اولویت های!

کنایه از وضعیت پولس این است که او یکی از معدود جمهوری خواهانی است که می توانست به طور مستقیم دست به اعتراض بزند. او در واقع قانون عدالت برای برونا تیلور را معرفی کرد و به طور مداوم با احکام منفی که در نهایت او را به قتل رساند مخالفت می کند. اگر او فقط جرات ایستادن و گفتن را داشت ، “من در واقع با شما هستم و از بقیه اعضای حزبم نیز در این مورد بیزار هستم” شاید به جایی رسیده بود.

همچنین کمی عجیب است که یک توطئه سازمان یافته ، رند پال را در مورد تنها موضوعی هدف قرار دهد که او به طور معقولانه با جمعیت همسو باشد. شما فکر می کنید افراد زیادی که پشت جنبش پنهانی آنتیفا هستند ، می توانند برنامه ریزی بهتری را در مورد آن انجام دهند.

تقریباً باعث می شود شما فکر کنید این همه مزخرفات است که توسط یک دلارت امتحان می شود که امشب یک ضربه 5 دقیقه ای را در Newsmax به نمایش بگذارد ، ها؟


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer