Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

تا بحال میلبانک افزایش کاردانی را اعلام کرد پنجشنبه گذشته و سپس دیویس پولک به اوج رسید از بین این تعداد ، ناظران بیگلاو منتظر مانده اند و فکر می کنند – کراوات چه خواهد کرد؟

اکنون ، کراوات تنها شرکتی نیست که می تواند بازار را به جلو سوق دهد (ببینید ، به عنوان مثال، میلبانک و دیویس پولک) ، اما آنها قطعاً بازیکنان بزرگی هستند. و پس از اعلام گرانی این هفته (که ما در حال حاضر در بیش از 30 شرکت در مقیاس جدید هستیم) ، هر آنچه Cravath تصمیم می گیرد احتمالاً آخرین فرصت برای انتقال شبکه جبران خسارت است. مانند سال 2018 ، هنگامی که آنها در بالای آن سال افزایش Milbank برای همکاران سطح متوسط ​​و ارشد قرار گرفتند. بنابراین ، در سال 2021 ، کراوات دوباره اسپویلر خواهد شد ، یا این نقش قبلاً با اعلامیه دیویس پولک انجام شده بود؟

خوب ، آنها برای مطابقت با مقیاس موجود ، از 1 ژوئیه ، محتوا هستند:

تبریک به همکاران کراوات در مورد افزایش! شما می توانید شرکت را بخوانید یادداشت کامل در صفحه بعدی.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در راس این موارد باشیم بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer