Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

آخرین مورد در مورد ویروس کرونا ، ما را به خطر انداخته و برنامه های سفر برای تعطیلات در سراسر کشور را دچار تردید می کند. این البته بسیار نگران کننده است ، اما واقعیت آن توسط برخی اخبار خوب COVID اخیر تعدیل شده است. من در مورد جدیدترین های Pfizer صحبت می کنم که اعلام کرده واکسن خود را دارد 90 درصد میزان کارایی و می تواند قبل از پایان این سال رها شده تصویب شود.

کارشناسان هشدار می دهند که حتی با استفاده از واکسن مدتی طول می کشد تا “به حالت طبیعی برگردیم”. اما هنوز ، بین واکسنی که به زودی تصویب می شود و یک رئیس جمهور منتخب معتقد به علم ، طبیعی است – سرانجام – قابل دستیابی به نظر می رسد. بخشی از عادی که مردم آن را میل می کنند سفر و تعطیلات خوب به سبک قدیمی است. تقریباً تمام کسانی که در سال 2020 لغو شدند ، اما شاید – شاید – در سال 2021 همه ما می توانیم از گذرنامه هایمان غبارروبی کنیم ، یا به جاده باز برویم یا هر کاری که دوست دارید انجام دهیم تا از خانه ای که قرنطینه را مخفی کرده اید دور شوید. بیرون

متأسفانه ، کراوات رویای یک تعطیلات طولانی مدت و معوقه را بسیار دشوارتر کرد.

شرکت Biglaw اخیراً برخی تغییرات در سیاست تعطیلات و زمان بیمار خود را اعلام کرده است. همکاران هنوز چهار هفته وقت تعطیلات می گیرند ، اما مقدار روزهای مجاز حمل از یک سال به سال دیگر به نصف کاهش یافته و از 10 به 5 کاهش یافته است. با توجه به کمبود فرصت های تعطیلات در سال 2020 ، افراد زیادی احتمالاً در حال برنامه ریزی بودند بانکداری آن روزها به علاوه آنها نحوه محاسبه آن روزها را تغییر داده اند – اکنون هر روز حمل و نقل به عنوان آخرین استفاده استفاده می شود ، زمانی که قبلاً اولین روزهایی بود که همکاران استفاده می کردند.

همانطور که ممکن است تصور کنید ، به گفته راهنمایان ، افراد شرکت نسبت به این تغییرات خشمگین هستند:

انجام این کار در طی یک بیماری همه گیر که مردم واقعاً نمی توانند به تعطیلات بروند ، بسیاری از مردم خشمگین هستند. برای افزودن توهین به آسیب ، آنها همچنین سیاست استفاده از آن روزها را به جای استفاده از روز گذشته تغییر دادند ، بنابراین حمل آن به دو سال متوالی دشوارتر می شود. هیچ دلیلی نباید وجود داشته باشد و آنها منطقی صفر برای آن ارائه داده اند.

اکنون ، درست است که همکاران Biglaw اغلب روزهای تعطیلات را روی میز می گذارند (اگر یک شرکت حتی محدودیت رسمی داشته باشد) با توجه به ذهنیت “بیش از هر چیز دیگر” می تواند در صنعت نفوذ کند. بله ، چهار هفته زمان خوبی برای تعطیلات است حتی اگر توانایی روزهای تعطیلات بانکی وجود نداشته باشد. بنابراین ، در عمل ، خیلی کمی ممکن است برای همکاران متفاوت باشد. اما تغییر در سیاست تعطیلات در حال حاضر ، هنگامی که تعطیلات رویای اکثر کشورها است ، احساس می کنید وقتی پایین می آید کمی لگد بزنید.

می توانید سیاست جدید تعطیلات کراوات را بخوانید در صفحه بعدی


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer