Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(NICHOLAS KAMM / AFP / گتی ایماژ)

سلام ، من Contralorian هستم ، استاد حقوق محله دوستانه شما!

ببینید ، من برداشت های بحث برانگیز و مخالفی دارم. به این دلیل است که فکر می کنم خارج از چارچوب است. من بی طرفانه هستم ، همانطور که می بینید در مورد آنچه که در آن بت پرست است و مملو از بسکار است. شما ممکن است از نظر من در مورد اینکه Kamala Harris نامزد VP می تواند به عنوان معاون رئیس جمهور خدمت کند یا خیر خوشش نیاید ، اما من قصد دارم به این نکته اشاره کنم که شما در مورد همان مقاله نوشته شده در مورد تد کروز چیزی نگفتید. بله ، در مورد آن چطور؟ ببخشید ، من باید با جت پک خود را کوچک و بزرگ کنم!

من مشتاقانه تصور می کنم که تعداد بی شماری از زندگی از دست رفته است زیرا ما وقت خود را صرف اطمینان از “تنوع بی مورد” در آزمایشات دارویی کرده ایم. زندگی از دست رفته است ، و من چند مقاله در این باره خواندم (نه مجله هایی که توسط همتایان بررسی می شوند ، فقط روزنامه ها). برداشت جنجالی من فقط یک قطعه است. این به منظور ایجاد بحث است. جیز

من در این ترم حقوق قانون اساسی را نیز تدریس می کنم. این دشوار خواهد بود زیرا جمهوری ما (نه یک دموکراسی!) توسط تقلب جدی در انتخابات ربوده شده است. همه این آرا به وضوح قانونی نیستند (فقط کسانی که به بایدن رأی می دهند ، نه سایر نامزدها). من به این نکته اشاره کردم زیرا اگر دانشجویی هستید که به خوراک توییتر من نگاه می کند ، مطمئن باشید من شما را بر اساس اصولی آزمایش می کنم که واقعاً در توییتر من پیدا نخواهید کرد. اما مانند بنیانگذاری اصیل دموکراسی ، من این اصول را با دشمنان تاریخی خود کنار گذاشته ام و به سراغ کارهای بزرگتر رفته ام.

من طرفدار پرزیدنت ترامپ نیستم و شما می توانید این را بگویید زیرا من فقط توییت کردم که طرفدار پرزیدنت ترامپ نیستم. ممکن است به نظر برسد که من از او دفاع می کنم ، اما من واقعاً از یکپارچگی قانون دفاع می کنم که اجازه نمی دهم اوباش غیرتفکر آور توییتر بر سر جمهوری ما مواج شود.

وقتی یکی از اعضای کنگره در توییت خود نوشت که ما جمهوری هستیم و دموکراسی نیستیم درست در آستانه انتخابات ، من برای دفاع از او حضور داشتم: او کاملاً درست است! چه ، او نمی تواند درست در توییت قبل از انتخابات به موارد واضح اشاره کند؟

چرا همه شما لیبرالها درمورد من س questionsالهای سخت گیرانه ای راجع به حرف می زنید؟ من خیلی آرام و بالاتر از جدال هستم ، نمی توانم رفتار موج شما را متوجه نشوم.

هی ، بعضی اوقات شوخی می کنم. به عنوان مثال ، اگر شما یک محافظه کار ضد ترامپ هستید ، باید اولین کسی باشید که به دیوار کشته شده و در دولت جدید توتالیتر تیراندازی کرده اید. ههههههههه !! دیدن؟ خنده دار است ، درست است؟ سبک شود ، چرند!

متخلف بودن بسیار سرگرم کننده است. شما می توانید ادعا کنید که افراد غیر منطقی هستند زیرا آنها از نظر منطقی شما مشترک نیستند. مثل اینکه داور بازی می کنید در حالی که همیشه طرفدار هستید.

اگر می خواهید متخلف باشید ، باید تمرین کنید. در اینجا اولین موارد داغ من است:

  • نمی توانم توجه داشته باشم که افرادی که هنگام شرکت در مهمانی اعضای کنگره با بی توجهی به ایمنی COVID-19 درگیر مهمانی بودند ، ناراحت بوده اند و کاملاً در مورد بازیهای کرک کامرون در مورد COVID-19 سکوت کرده اند.
  • برخی از دانشگاهیان از بخشش ناراحت هستند. در پایان هر دوره ریاست جمهوری ، مردم بخشیده می شوند. این بار ممکن است افرادی نباشند که دوست داشته باشید ، اما احتمالاً افرادی نبوده اند که دفعه قبل دوستشان داشته باشم. به همین دلیل است که آنها در پایان ریاست جمهوری اتفاق می افتند.
  • خنده دار است که چگونه برخی افراد از وتو در لایحه دفاع ناراحت هستند. بخصوص لیبرالها. خنده دار است که به نظر می رسد هیچ کس از وتوهای 635 FDR ناراحت نیست.
  • دلیل خوبی وجود دارد که او را دکتر بایدن صدا نکنید. این فقط برای پزشکان پزشکی است. شما نمی خواهید در یک رستوران خفه شوید و کسی بخواهد یک دکتر بخواهد و سپس [OK, you read that blog post from me last time].

بنابراین ، دانشجویان عزیز ، در حالی که من این پست های وبلاگ ، توییت ها و اخبار داغ را در مطبوعات می نویسم ، می خواهم شما به خاطر بسپارید که خود را در قانون ، واقعیت ها و سیاست های پشت قانون قرار دهید. خیلی دور از حد دور نشوید. با فرضی که در الگوی واقعی امتحان من آمده است مبارزه نکنید.

اما ، هیچ باندی برای من وجود نخواهد داشت. همیشه. اگرچه به نظر می رسد الگویی برای منکرات من وجود دارد. من س hardالات سخت را می پرسم. همه اینها فقط در یک مسیر پیموده می شوند. این راه است.

و مسئله این است: شما همه من بوده اید. LPB من بوده ام تو فقط مثل من نیستی شما دیدگاه های جنجالی می گیرید. برداشت های سختی دارید شما موقعیت هایی دارید که محبوب نیستند. اما من آن را تمام وقت انجام می دهم. این همان چیزی است که من را خاص می کند. و چرا من جت پک را دریافت می کنم.

خالصانه،

Contralorian ، استاد حقوق و ابرقهرمان در ذهن خودم.


LawProfBlawg یک استاد گمنام در 100 دانشکده برتر حقوق است. شما می توانید بیشتر از علاقه های او را ببینید اینجا. او ادعا می کند که او در رسانه های اجتماعی بسیار سرگرم کننده است. لطفاً او را در توییتر دنبال کنید (lawprofblawg) یا فیس بوک. برای او از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected].

logo-footer