Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در میان گزارشات عدم مطابقت گسترده با قانون شفافیت قیمت بیمارستان های فدرال ، مراکز خدمات پزشکی و پزشکی پیشنهاد مجازات های سختگیرانه.

از جمله در سیستم پرداخت احتمالی سرپایی بیمارستان 2022 و قانون پیشنهادی سیستم پرداخت ASC ، بیمارستانهایی که قانون نهایی شفافیت قیمت را نادیده می گیرند می توانند با جریمه ای از 109،500 دلار تا 2 میلیون دلار در هر سال در سال مجازات شوند.

آژانس حداقل جریمه 300 دلار در روز را پیشنهاد می کند که برای بیمارستان هایی که تعداد تخت آنها 30 یا کمتر است اعمال می شود. و برای بیمارستانهای دارای بیش از 30 تخت مجازات 10 دلار برای هر تخت در روز. برای مورد دوم ، CMS حداکثر مقدار دلار روزانه 5،500 دلار تأسیس می کند.

با وجود فشار قوی از گروه های ارائه دهنده ، قانون نهایی شفافیت قیمت بیمارستان از تاریخ 1 ژانویه اجرا شد. این قانون از بیمارستان ها می خواهد اطلاعات قیمت گذاری را – از جمله قیمت هایی که با پرداخت کنندگان مذاکره می شود – به دو روش ارائه دهند. اولاً ، به عنوان یک پرونده قابل خواندن با ماشین با همه موارد و خدمات ، و دوم ، به عنوان نمایش خدمات قابل خرید در قالب کاربر پسند.

اما چندین مطالعه و بررسی نشان داده است که انطباق با این قانون وجود ندارد. اخیرا، واشنگتن پست یافته های منتشر شده از یک گروه حمایت از بیماران که نشان می دهد 471 از 500 بیمارستان مورد مطالعه سازگار نبوده اند.

دولت در تلاش است تا مطابق با مجازات پیشنهادی جدید خود عمل کند.

دبیر HHS ، خاویر بئرا ، گفت: “هیچ نهاد پزشکی نباید بتواند با هزینه بیماران رقابت کند.” در یک خبرنامه. “من قبلا با اقدامات ضد رقابتی مبارزه کرده ام و کاملاً اعتقاد دارم مراقبت های بهداشتی باید برای همه فراهم باشد. با قانون پیشنهادی امروز ، ما به راحتی بیمارستانها را از طریق مجازاتهای سختگیرانه نشان می دهیم: پنهان كردن هزینه خدمات و روشها توسط این دولت تحمل نخواهد شد. “

علاوه بر مجازات ، CMS پیشنهاد کرده است که پرونده های قابل خواندن ماشین در بیمارستان ها از جستجوی خودکار و بارگیری مستقیم پشتیبانی کنند.

علاوه بر این ، آژانس به دنبال جلب نظر مردم در زمینه های مختلف از جمله روش های شناسایی و برجسته سازی بیمارستان های نمونه و بهبود استاندارد سازی پرونده های قابل خواندن توسط ماشین است.

این مورد دوم می تواند ضروری باشد زیرا برخی از عدم اطمینان در مورد اینکه این قانون در اجازه دادن به بیماران برای تصمیم گیری هزینه های آگاهانه هنگام مراجعه به مراقبت موثر است ، وجود داشته است. آن تجزیه و تحلیل در آوریل منتشر شده است پیشنهاد کرد که قیمت خدمات از یک ارائه دهنده ممکن است مستقیماً قابل مقایسه با همان سرویس از ارائه دهنده دیگر نباشد ، بیشتر به دلیل ناهماهنگی در نحوه ارائه داده ها توسط بیمارستان ها.

اعتبار عکس: والدماروس ، گتی ایماژ

logo-footer