Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید با تأیید مجدد مصوباتی که در دولت ترامپ بدست آورده است ، نیازهای کاری برای پوشش پزشکی در آریزونا و ایندیانا را لغو کرده است.

در ماه مارس ، دولت بایدن فرآیند پس گرفتن تأیید آزمایش های کاری Medicaid را آغاز کرد ، که به ذی نفعان خاص نیاز داشت تا در فعالیت های مشارکت جامعه ، مانند اشتغال ، تحصیلات یا آموزش مهارت های شغلی ، برای ادامه دریافت پوشش شرکت کنند.

از آن زمان ، CMS به آرکانزاس ، میشیگان ، نیوهمپشایر و ویسکانسین اطلاع داده است که با توجه به ردیاب چشم پوشی از بنیاد خانواده قیصر.

اکنون، آریزونا و ایندیانا Chiquita Brooks-LaSure مدیر CMS در نامه هایی به دو ایالت نوشت که “برای مشارکت جامعه به عنوان شرط ادامه صلاحیت [is] به احتمال زیاد اهداف قانون Medicaid را ارتقا نخواهد داد. “

شرط آریزونا در ژانویه 2019 تصویب شد و ایندیانا اجرای نسخه خود را در همان ماه آغاز کرد ، اما در حال حاضر هیچ یک از ایالت ها آن را اجرا نمی کنند – بیشتر به دلیل دادخواست در برابر شرط و ظهور همه گیری Covid-19.

CMS در نامه ای در 12 فوریه که به تمام ایالت های دارای معافیت مجاز ارسال شده است ، همه گیری را به عنوان اصلی ترین دلیل برای رفع نیازهای پزشکی Medicaid ذکر کرد.

بروکس لاسور در این نامه ها نوشت: “بیماری همه گیر Covid-19 تأثیر قابل توجهی بر سلامت ذی نفعان Medicaid داشته است.” “عدم اطمینان در مورد بحران فعلی و پیامدهای همه گیر ، و تأثیر احتمالی آن بر فرصت های اقتصادی … و دسترسی به حمل و نقل و مراقبت از کودکان با هزینه مقرون به صرفه ، این خطر را افزایش داده است که اجرای الزامات تعامل جامعه تأیید شده است … منجر به از دست دادن قابل توجهی از پوشش شود.”

اگرچه آریزونا به نامه فوریه پاسخ نداد ، ایندیانا اطلاعات بیشتری را ارائه داد. در آخرین نامه آمده است ، اما این اطلاعات نگرانی های CMS را برطرف نکرده است. در حقیقت ، دولت موافقت کرد که اجرای الزامات کار تا زمانی که به طور کامل از بیماری همه گیر بهبود پیدا نکند ، عملی نیست ، اما در مورد چگونگی تعیین زمان تحقق آن توضیح نداد.

علاوه بر این ، شواهدی وجود دارد که نیازهای کاری Medicaid می تواند باعث از بین رفتن گسترده پوشش شود. در آرکانزاس ، بیش از 18000 ذی نفع در سال 2018 پوشش خود را از دست داد پس از تصویب این الزام ، یک واقعیت CMS در نامه های فوریه خود به ایالات ذکر شده است.

اما طرفداران الزامات ادعا می کنند که الزامات مردم را تشویق می کند پیدا کردن کار

با وجود دولت بایدن در کاخ سفید ، بعید به نظر می رسد که شرایط کار مجاز باشد. دولت حمایت کاخ سفید از پرونده ای را به چالش کشید که قانونی بودن الزامات کار آرکانزاس و نیوهمشایر را که به دادگاه عالی رسید ، پس گرفت. در ماه مارس، دادگاه استدلالهای شفاهی را لغو کرد در این پرونده پس از درخواست وزارت دادگستری.

عکس: designer491 ، گتی ایماژ

logo-footer