Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

Cleta Mitchell (تصویر از طریق Foley & Lardner)

بعد از شرکت در یک تماس تلفنی در جایی که دونالد ترامپ با فشار دادن به مقامات انتخاباتی جورجیا برای انجام آنچه که کارشناسان قانون انتخابات در تعریف قانونی از تقلب در انتخابات شناسایی کرده اند ، ضبط شد ، کلتا میچل به عنوان یک شریک Foley & Lardner رفته است.

گزارشگر نیویورک تایمز ، مایکل اس اشمیت لحظاتی پیش بیانیه Foley & Lardner را پخش کرد.

طرفین ظاهراً هرگز به سختی می توانم محرمانه بودن تماس را ثابت کنمواشنگتن پست و آتلانتا ژورنال مشروطه ، صوتی و متن را منتشر کردند ، و در نتیجه یک بمب ایجاد شد.

در حالی که میچل استعفا داده است ، دلیل کافی وجود دارد که معتقد باشد این تصمیم کمتر از یک تصمیم یک جانبه بوده است. حضور میچل در این تماس به وضوح شوکه فولی و لاردنر بود ، که علی رغم سخنان میچل در تماس تلفنی که وی در مورد بررسی شواهد در پرونده و توضیح ادعاهای “ما” صحبت کرد ، سریع اعلام کرد که این شرکت برای نمایندگی دونالد ترامپ حفظ نشده است. ساخته شده در پرونده های ترامپ نتایج چالش برانگیز انتخابات. از دیروز ، فولی و لاردنر گفتند که آنها نگران هستند و در مورد مشارکت خصوصی میچل در این پرونده تحقیق می کنند. با توجه به اینكه وكلا در شركتهای حقوقی بدون دعوت از اخبار بیشمار و اخبار مربوط به پوشش بیمه نمی توانند به راحتی كنفرانسهای جانبی را تمرین كنند ، فولی و لاردنر دلهره زیادی داشتند.

با برخی از مشتریان در حال حاضر ابراز تمایل به قطع روابط خود با شرکت ، و گروه های بیرون آماده می شوند تا دیگران را تحت فشار قرار دهند، این شرکت در حال حاضر خود را از فشار احتمالی در تجارت گسترده خود پاک کرده است. این نوعی حرکتی است که شرکت هایی مانند جونز دی هنوز نباید انجام دهند ، ترجیح می دهند در عوض از موضوعات خاص و تبلیغاتی کناره بگیرند حفظ فرصت پیگیری کارهای سرکوب رای دهندگان در آینده، یک تمرین سالهاست که به طرز مشهوری دنبال می شود.

تنها سوال باقی مانده هویت وکیل سوم در تماس بدنام است. متن رونمایی شده Cleta Mitchell ، وکیل جورجیا ، کورت هیلبرت ، و کسی است که فقط به عنوان “الکس” شناخته می شود. ما برخی از اطلاعات ناشناس راهنما را دریافت کرده ایم که نشان می دهد این وکیل یکی دیگر از وکلای Biglaw است و با شرکت احتمالی درگیر تماس گرفته ایم اما ما قادر به تأیید نیستیم. اگر می دانید این وکیل موافق چه کسی است ، لطفاً ما را در جریان بگذارید.

زودتر: دونالد ترامپ شرکت بیگلاو را در وسط تلاش برای دخالت در انتخابات جلب می کند


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در است مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer