Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

خب ، در 36 ساعت یا حدود گذشته در دنیای جبران خسارت کارمندان Biglaw اتفاقات زیادی افتاده است. اما خبر بزرگ – حداقل در زمان انتشار این است که دیویس پولک ، همانند آنها سنت، یک استاندارد جدید بازار برای کاردانی تعیین کنید حقوق ، بالای مجموعه مقیاس آمده است دیروز توسط میلبانک.

در حال حاضر دروازه های سیلاب باز شده است ، شرکت هایی که مشتاق اثبات توانایی بالا بودن صنعت هستند – با شبکه جدید حقوق و دستمزد مطابقت دارند. و این دقیقاً همان کاری است که Cleary Gottlieb انجام داده است. این شرکت اعلام کرد که از اول ژوئیه ، آنها به برنامه جبران خسارت زیر می روند:

شما می توانید شرکت را بخوانید ایمیل کامل در صفحه بعدی.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer