Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تعطیلات (و بسیاری دیگر) مهلت CLE) به سرعت نزدیک می شوند! در حالی که فصل تعطیلات امسال خواهد بود اندکی به طور عادی ، Lawline همچنان به تولید مداوم CLE عالی برای کمک به شما در عمل کمک می کند. با موضوعات مختلف از تجارت الکترونیکی حشیش و انجام میانجیگری از راه دور ، یک برنامه مناسب برای همه در ماه نوامبر برگزار می شود. برخی از موارد برجسته آینده را در زیر بررسی کنید:

  • تجارت الکترونیکی شاهدانه: مشکلات قانونی و قانونی و راه حل هایی برای بازاریابی و فروش آنلاین. بسیاری از قوانین ، مقررات و سیاست های ایالتی و فدرال وجود دارد که همه آنها تجارت های حشیش را از طریق روش های مختلف – گاه متضاد – محدود می کنند. این برنامه اثرات مربوط به مشاغل حشیش را در قانون حریم خصوصی مصرف کننده در کالیفرنیا ، قانون حریم شخصی مصرف کننده تلفن ، کمیسیون تجارت فدرال و قانون آمریکایی های دارای معلولیت – و موارد دیگر بررسی خواهد کرد. پخش در تاریخ 10 نوامبر 2020 ، ساعت 3:30 بعد از ظهر (EST)
  • تجزیه و تحلیل پس از انتخابات 2020: وضعیت مسابقه ، دسترسی به آرا و دادخواست های انتخاباتی. انتخابات 2020 در حال آماده شدن برای برگزاری یکی از بزرگترین انتخابات در تاریخ کشورمان است. این برنامه تلاش های مقامات را برای اطمینان از دسترسی ایمن به آرا در میان همه گیر جهانی ، نکات برجسته دعاوی مربوط به انتخابات ، تغییر در روند رأی گیری ، امور پس از انتخابات و موارد دیگر بررسی خواهد کرد. پخش در تاریخ 16 نوامبر سال 2020 در ساعت 1 بعد از ظهر (EST)
  • انجام مراقبت های موثر از راه دور. دادرسی از راه دور 2020 را تعریف کرده است ، و به طور فزاینده ای مشخص می شود که آنها برای ادامه دادن به روشی ، حتی پس از پایان همه گیری ، در اینجا هستند. این برنامه مهارت های حیاتی را برای انجام واسطه های موفق از راه دور به وكلا آموزش می دهد. پخش در تاریخ 30 نوامبر 2020 ، ساعت 11:30 صبح (EST)

اگر نمی توانید در یک پخش زنده اینترنتی شرکت کنید ، نگران نباشید! همه دوره های ما پس از 48 ساعت پخش ، طبق درخواست شما ادامه می یابد (و می توانید آنها را با ما بررسی کنید امتحان رایگان) برخی از موارد برجسته اخیر را بررسی کنید:

  • مدیریت ریسک سایبری از طریق بیمه. حوادث مربوط به امنیت سایبری بسیار رایج است و تهدیدی بزرگ برای مشاغل محسوب می شود. این برنامه مروری بر چشم انداز تهدیدات سایبری ، به روزرسانی های مربوط به مقررات ایالتی ، فدرال و خارجی در مورد امنیت سایبری و اینکه چگونه بیمه های سایبری خوش ساخت می تواند خطر سایبری را کاهش دهد ، ارائه می دهد. در ابتدا در تاریخ 1 اکتبر 2020 پخش شد
  • وكیل مختل شده و COVID-19: راهكارهایی برای تشویق وكلا برای كمك و پاسخ مناسب در صورت عدم مراجعه. در طول بیماری همه گیر ، به دلیل افزایش انزوا و استرس ، وکلا در معرض خطر سو abuse مصرف مواد قرار دارند. این برنامه بر رویکردهایی است که بنگاه های حقوقی و کارمندان باید برای تشویق وکلا برای قدم برداشتن و کمک گرفتن ، و چگونگی پاسخگویی رهبران به وکلای نیازمند را در پیش بگیرند. ابتدا در 2 اکتبر 2020 پخش شد
  • پرونده حق چاپ دهه: تجزیه و تحلیل Google v. Oracle در دیوان عالی کشور. این برنامه به بحث و گفتگوهای شفاهی در می رود Google v. Oracle – و سوال اساسی که پرونده در مورد توانایی کپی رایت نرم افزارهای پرکاربرد دارد. در اصل در تاریخ 13 اکتبر سال 2020 پخش شد

مطالب مرتبط:

  1. 5 وکلای برتر CLE ویرجینیا در حال تماشا هستند
  2. چگونه می توان داوری و رسیدگی مجازی را انجام داد
  3. وکیل مختل: فراخوان اقدام
logo-footer