Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با پایین آمدن دما و بسیاری از ما در حال لغو برنامه های معمول تعطیلات خود هستیم ، زمان مناسب برای خانه ماندن و رسیدن به برخی از CLE است. با موضوعات مختلف از ادعاهای آزار و اذیت جنسی تحت قانون مسکن عادلانه فدرال تا حفظ انطباق با ADA در محل کار در طی همه گیری ، مطمئناً مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. و برای همه وکلای ویرجینیا که به دنبال تحقق وکالت خود هستند مهلت تمدید شده در تاریخ 31 دسامبر، استرس نداشته باش! ما داریم بیش از 30 مورد تایید ویرجینیا پخش های اینترنتی برای انتخاب شما در این ماه. برخی از موارد برجسته دسامبر CLE ما را در زیر ببینید.

  • شهروندی ، بی تابعیتی و غیر طبیعی شدن: چشم انداز حقوقی بین المللی. افراد بدون تابعیت افرادی هستند که به عنوان شهروندان هیچ ایالتی شناخته نمی شوند و این عدم وضعیت قانونی منجر به ایجاد بسیاری از موانع و دسترسی محدود به اشتغال ، تحصیل ، مراقبت های بهداشتی ، مالکیت املاک و غیره می شود. این برنامه درک بهتری از بی تابعیتی و چگونگی تأثیر آن بر جمعیت در سطح جهان را فراهم می کند و گفتمان غیر طبیعی سازی در ایالات متحده ، قوانین قابل اجرا در ایالات متحده و مطالعات موردی مربوطه را مرور می کند. پخش در تاریخ 10 دسامبر 2020 در ساعت 10:00 (EST)
  • COVID-19 و ADA: حفظ محل کار سالم و سازگار. حفظ محل کار سازگار و سالم همچنان بخشی مهم در بازگشایی مشاغل و دفاتر در طول بیماری همه گیر COVID-19 است. این برنامه ضمن سازگاری با ADA ، از طریق بازگشایی مشاغل را راهنمایی می کند و در مورد بهترین اقدامات از نظر بررسی های بهداشتی ، PPE ، پاسخ به مسائل بهداشت روانی ناشی از همه گیری و موارد دیگر بحث می کند. پخش در تاریخ 15 دسامبر سال 2020 در ساعت 11:00 (EST)
  • تحقیق و رسیدگی به دعاوی آزار جنسی تحت قانون مسکن عادلانه فدرال. همه گیری COVID-19 موارد جدیدی را به وجود آورده است ، از جمله افزایش آزار و اذیت جنسی مستاجر توسط صاحبخانه و مدیران املاک ، که منجر به تبعیض غیرقانونی تحت قانون مسکن عادلانه فدرال می شود. این برنامه وکلا را از طریق طرح این ادعاها ، با شروع بررسی قانون مسکن عادلانه ، استانداردهای قانونی حاکم بر ادعاهای آزار و اذیت و راهکارهای تحقیق ، راهنمایی می کند. پخش در تاریخ 28 دسامبر سال 2020 در ساعت 10:00 (EST)

اگر نمی توانید در یک پخش زنده اینترنتی شرکت کنید ، نگران نباشید! همه دوره های ما پس از پخش طی 48 ساعت به درخواست شما انجام می شود (و می توانید آنها را با ما بررسی کنید امتحان رایگان) برخی از موارد برجسته اخیر را بررسی کنید:

  • طرفداری از شخصیت شرافت مندرج در تخلیه برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی VA. عوامل زیادی وجود دارد که تعیین می کند عضو سابق خدمت واجد شرایط مراقبت های بهداشتی VA باشد. این برنامه عوامل واجد شرایط بودن را مورد بحث قرار می دهد ، وکلا را از طریق حمایت از شخصیت شریف مشتری خود راهنمایی می کند و روش هایی را که وکلا می توانند به جانبازان کمک کنند به سیستم مراقبت های بهداشتی VA کمک می کنند ، معرفی می کند. در ابتدا در تاریخ 12 نوامبر سال 2020 پخش شد
  • روندهای دادرسی IP و تأثیر حرکت رو به جلو 2020. سال 2020 شاهد تغییرات زیادی در قانون مالکیت معنوی بوده است. این برنامه تغییرات و تحولات اخیر در کپی رایت ، راز تجاری و قانون علامت تجاری و آینده قانون IP را تحلیل می کند. ابتدا در 17 نوامبر سال 2020 پخش شد
  • کامل کردن استراتژی برنده شدن برای درخواست های پناهندگی (بروزرسانی). درخواست های پناهندگی در ایالات متحده سالانه افزایش می یابد و پزشکان مهاجرت باید از آخرین تحولات قانونی مطلع باشند. این برنامه به موضوعات داغ در عمل پناهندگی ، و چگونگی توسعه یک پرونده قوی پناهندگی می پردازد. در ابتدا در تاریخ 30 نوامبر سال 2020 پخش شد

مطالب مرتبط:

  1. Lawline دوره های CLE را برای Guardian Ad Litem برای اعتبار کودکان در ویرجینیا تأیید می کند
  2. سیاست های اسکان و اسکان و مزایای کارکنان در دوره COVID-19
  3. تجارت الکترونیکی و ADA: دادخواست دسترسی اخیر در اقتصاد آنلاین
logo-footer