Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از ساموئل کوروم/گتی ایماژ)

تصور کنید که وکیلی هستید که در واقع با یک قاضی فدرال صحبت می کند و اجازه می دهد موکل شما به خانه برود ، زیرا او با چاقویی در جیب خود وارد کنگره شد و پلیس را در اطراف تعقیب کرد. حالا تصور کنید که مشتری مذکور فقط یک ماه بعد با نقض آزادی مشروط خود دستگیر می شود تا بتواند تماشا کند که مایک لیندل ، بالش ، در مورد هک شدن انتخابات به صورت “سایبری” فریاد می زند.

مدیریت مشتری ، FTW.

در اینجا یک پاراگراف واقعی از وکیل کریستوفر دیویس آمده است مختصر استدلال می کند که موکلش داگلاس جنسن باید تحت بازداشت همسرش قرار گیرد زیرا او در زندان به این موضوع بسیار فکر کرد و تصمیم گرفت که تمام این توطئه Q-anon “یک بسته دروغ” است.

در وحشتناک ترین تخیل ، هیچ کس نمی توانست وقایع اواخر 2020 را پیش بینی کند ، که در 6 ژانویه 2021 به اوج خود رسید. نه دنیای جدید شجاع الکس هاکسلی (1932) و نه نوزده و هشتاد و چهار (1949) جورج اورول ، یا در این مورد ، هیچ رمان آینده نگر از آن زمان به آینده آینده کنونی نزدیک می شود. مجری یک برنامه تلویزیونی میلیاردری رئیس جمهور را تبدیل به نجات دهنده یک آمریکای میانه سرخورده/همه گیر و خسته از یقه آبی کرد. اینترنت ، با سرعت رعد و برق خود ، و تعداد کمی از آن ها اگر واقعیت را بررسی کند ، باعث ایجاد یک شاخه حتی عجیب تر شد ، QANON-که به عنوان یک نظریه توطئه راست افراطی آمریکایی توصیف می شود و ادعا می کند که گروهی از بچه خواران شیطانی و آدم خوار یک حلقه جهانی قاچاق جنسی کودکان را اداره می کنند. و در دوران ریاست جمهوری اش علیه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق توطئه کرد.

الکس هاکسلی؟ آیا او مجری جدید Jeopardy است؟

اما کار کرد. در 13 ژوئیه ، قاضی منطقه ای تیموتی جی کلی به جنسن اجازه داد تا در بازداشت همسرش به آیووا بازگردد و دستور صریح وی مبنی بر عدم استفاده از اینترنت ، جایی که ممکن است در معرض بیشتر این نظریه های توطئه قرار گیرد ، و همه دستگاه های متصل به اینترنت در خانه از رمز عبور محافظت می شوند تا او را در برابر وسوسه و فساد محافظت کند.

“یک نتیجه معمولی اگر کسی شرایط آزادی خود را به شیوه ای مادی نقض کند این است که او دوباره در زندان در انتظار محاکمه است. آیا این را می فهمید ، جنسن؟ » قاضی کلی در آنجا پرسید شنواییبه

جنسن قبول کرد: “بله ، قربان.”

و هنگامی که خدمات پیش از محاکمه در 14 آگوست برای بررسی متهم حاضر شد ، او را در حال گوش دادن به سایت محافظه کار جریان Rumble در آیفون ، که در آن رمز عبور داشت و در آن با تقلب در انتخابات مایک لیندل تنظیم شده بود ، گوش می دهد. به مدت دو روز متوالی

اینترنت ، با سرعت رعد و برق خود و تعداد کمی از آنها ، اگر واقعیت را بررسی می کند ، لعنت کنید!

یک فرد عادی ممکن است زندان را به اجبار به گوش دادن به مایک لیندل ترجیح دهد ، اما به نظر می رسد که داگ جنسن می تواند هر دو را انجام دهد ، زیرا دولت در حال حاضر خواستار بازگرداندن وی به هوزگو به دلیل نقض آشکار شرایط آزادی است.

با توجه به این که نه تنها جنسن ، بلکه همسرش نیز دستور دادگاه را نادیده گرفته اند ، دادستان ها در رد تئوری توطئه Q-anon در زندان شک کردند.

آنها بر خلاف آنچه جنسن در جلسه رسیدگی به اوراق قرضه خود ادعا کرد ، هنوز بسیار در “مجموعه دروغ” های QAnon خریداری شده است. نوشتبه “در حقیقت ، دادگاه نیازی به حضور مجازی جنسن در هم اندیشی اختصاص داده شده به منظور به چالش کشیدن مشروعیت انتخابات 2020 ندارد و باید بداند که جنسن همچنان به وفاداری خود نسبت به تئوری های توطئه بر تعهدات خود در قبال این دادگاه و خانواده اش غلبه می کند. . »

همانطور که مایک لیندل و کیو پیشگویی کردند ، این نشان می دهد که آنها تا چه اندازه برای سرکوب حقیقت پیش خواهند رفت. الکس هاکسلی افتخار می کند.

آمریکا علیه جنسن [Docket via Court Listener]


الیزابت دای در بالتیمور زندگی می کند و در مورد حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer