Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

این آخر هفته نیویورک تایمز گزارشد که دادستان کل بیل بار توپ خود را می گیرد و به خانه می رود. شاید!

سه منبع به خبرنگاران گفتند که بار “می تواند عزیمت خود را قبل از پایان سال اعلام کند” ، احتمالاً به این دلیل که “به این نتیجه رسید که کارهایی را که قصد داشت در وزارت دادگستری انجام دهد به پایان رسانده است.”

آه ، بله ماموریت انجام شده ، کار خوب انجام شده ، و غیره. خشم و عصبانیت ترامپ هیچ ارتباطی ندارد که دژخیم قابل اعتماد وی نتوانست شواهدی از کلاهبرداری گسترده رای دهندگان را پیدا کند ، علاوه بر کندی غیرقابل بخشش در دستگیری همه لیبرال ها برای HOAX روسیه.

مردم ترامپ دارند کاشته شده آ موج هنگامی که کریستن ولکر از NBC پرسید آیا به AG اعتماد دارد ، از داستانهایی که حاکی از آن است که ترامپ در شرف برکناری بار است ، شخص رئیس جمهور در پاسخ گفت: “بعد از چند هفته از من بخواهید”.

و هنوز هم پیمانان بار اصرار دارند که رفیق پیر آنها “از هفته گذشته عزیمت وی ​​را سنگین می کرد و آقای ترامپ بر تفکر دادستان کل تأثیری نگذاشته بود.”

CNN تایید شده که بار از خروجها چشم پوشی می کند ، اما منبع آنها صریح تر بود. ظاهراً ، AG از اینکه ترامپ و وکلای محترم مبارزات انتخاباتی او بوده اند ، از نظر سلطنتی خشمگین شده اند حرف زدن سر و صدا در مورد عدم موفقیت بار در درک استراتژی حقوقی درخشان خود.

بار “کسی نیست که قلدری کند و گونه دیگر را برگرداند!” CNN گزارش می دهد ، اگرچه منبع آنها اذعان می کند که “او تصمیم نهایی نگرفته است.”

ناظران تیزبین توجه خواهند کرد که ، بدون توجه به “تصمیم نهایی” او ، بار مانند ترامپ در هر صورت 44 روز دیگر بیکار خواهد بود. اما اکنون فاکس است گزارش نویسی که AG “تا زمانی که رئیس جمهور به او احتیاج داشته باشد” ، یعنی 20 ژانویه یا تا زمانی که با توئیت متوسط ​​اخراج نشود ، هر کدام که اول باشد ، بر سر کار خواهد ماند.

همه اینها باعث می شود گزارش هملتنگ گزارش بار ، حتی بیش از پیش مزاحم باشد. سه هفته یا شش هفته دیگر ترک این سوال است. چه در ذهن نجیب تر است که از زنجیرها و تیرهای توییتر ظالمانه رنج ببرد ، یا اسلحه را در مقابل دریایی از حلقه های MAGA که خواهان سر من هستند ، بگیرید و با مخالفت با پایان دادن به آنها.

البته ، آنها به پایان نخواهد رسید. در حالی که رئیس جمهور وی را صریحاً متهم به خلع ید می کرد ، اکنون بار در پشت همه کسانی که فکر می کنند وزارت دادگستری به طور عمدی شواهد توطئه گسترده جنایتکارانه برای سرقت انتخابات را نادیده گرفت ، هدف قرار گرفت.

“آنها باید همه این تقلب ها را بررسی کنند. این مدنی نیست. او فکر کرد که این امر مدنی است. ” گفت NBC “این مدنی نیست. این موارد جنایی است. این خیلی جنایتکارانه است. ” و جایی که اسهال کلامی ترامپ پیش می رود ، ناحیه بالین دنبال خواهد شد.

“او یا دروغگو است یا احمق یا هر دو. او ممکن است – شاید به خطر بیفتد. “لو دابز از فاکس گفت هفته گذشته AG.

“کار بیل بار جلوگیری از Deep State بود ، به همین دلیل ترفند دورهام کاملا هوشمندانه بود” منهدم شده راجر استون ، که شخصاً از دخالت مستقیم بار در پرونده خود بهره مند شد. “آقای. سه سال طول کشیده است تا وقتی مدارک قاطع خیانت و جنایت دارد ، هیچ چیز تولید نمی کند. ” البته راجر استون همچنین فکر می کند که کیم جونگ اون از طریق مسیر معروف پیونگ یانگ – بنگور قایقی پر از آراots متقلبانه را به ماین فرستاده است. بنابراین ، منبع را در نظر بگیرید.

همچنین هر چیزی وجود دارد این است.

حدس بزنید بیل بار از لیست کارت های کریسمس قاضی ژانین خارج شده است. غمگین!

با سگها دراز بکش

گفته می شود که بار قبل از پایان دوره ترامپ ترقی می کند که آیا باید آنجا را ترک کند [NYT]


الیزابت دای (@ 5DollarFeminist) در بالتیمور زندگی می کند ، جایی که در مورد قانون و سیاست می نویسد.

logo-footer