Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در بیگلاو کاملاً بارانی است. و با درآمد ناخالص 444،400،000 دلار در سال گذشته ، Cahill ، Gordon & Reindel نشان می دهد که پول نقد را برای نگه داشتن – و حتی عملکرد کمی بهتر – از استاندارد رایج Biglaw دارند. (به علاوه این شرکت قبلاً سیگنال داده است آنها آنچه را که برای نگه داشتن همکاران ارزشمند لازم است انجام می دهند در شرکت ، به جای از دست دادن آنها به بازار جانبی.)

پسندیدن برخی از شرکت های دیگر، Cahill کلاس جبران خسارت 2021 را برای مطابقت با کلاس 2020 افزایش داده است. که ، tbh ، همیشه عجیب بود که مقیاس DPW سال پرتحرک را شکست.

در زیر شبکه جدید جبران خسارت در Cahill است که از اول ژوئیه اجرا می شود:

شما می توانید یادداشت کامل در صفحه بعدی.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در راس این موارد باشیم بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer