Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

علاوه بر روحیه و حسن نیت که در فصل تعطیلات ایجاد می شود ، می تواند یک کابوس برنامه ای باشد ، به ویژه در شرکت های Biglaw. می بینید ، فقط به این دلیل که وکلا وقت (خوب به دست آمده) را از کامپیوتر خود دور می کنند ، به این معنی نیست که موضوعاتی که آنها روی آنها کار می کنند ناگهان از کار می افتند. بنابراین هر گروه تمرین یا تیم مهم باید برنامه ای تنظیم کند تا بفهمد چه کسی مسئول پاسخ دادن در صورت منفجر شدن یک معامله / پرونده / پروژه در طول تعطیلات است. اما چه اتفاقی می افتد که همه خواستار همان روزهای تعطیل باشند؟

خوب ، در اکثر شرکت ها به این معنی است که برخی از برنامه های کاردانی (کاردانی) برای تعطیلات خراب شده اند ، این اقدام معمولاً منجر به پرداخت حقوق می شود. اما امسال در شرکت Biglaw در آزبورن و کلارک ، شرکا مسیر دیگری را طی کردند. شرکت – رتبه بندی شده 139 در رده 200 جهانی 200 و 23 در 100 انگلستان – با سانتا بازی کرد که تقریباً یک گروه تقاضای همان زمان استراحت را داشتند. مانند گزارش شده توسط دوستان ما در رول در روز جمعه، شرکای شرکت گلوله را برای همکاران ارشد گرفتند و پوشش لازم را فراهم کردند و به وکلای جوان اجازه دادند تعطیلات خود را از دوش کار جدا کنند:

در بالای درخت کریسمس گروهی از شرکای آزبورن کلارک قرار دارند که سانتا را شرم آور می کنند ، تا آنجا که به همکارانشان مربوط می شود. وكیل دادگستری گفت: “همه افراد با حقوق در نوار تیمی برای كریسمس دو هفته مرخصی كامل را خواستارند” ، به نظرسنجی سال 2021 شرکت RollOnFriday (كه هم اكنون باز است ، آن را در زیر بخوانید). یک فاجعه برنامه ریزی شده باعث ناامیدی چندین وکیل می شود. به جز “پاسخ شرکا این بود که آنها کل پوشش امور ما را برای آن دوره فراهم می کنند. ما را دور انداختند “.

این یک روش کاملاً معنادار برای تشکر از همکاران برای تمام زحماتشان است.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer