Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

جورج ترویلیگر نیست (عکس از درو آنجرر / گتی ایماژ)

فقط این برای سابقه روشن است. من جورج ترویلیگر هستم. من سیدنی پاول نیستم. من لین وود نیستم. من رودی جولیانی نیستم. مخالفان ما در اینجا شبح این موضوع را به گونه ای مطرح می كنند كه مربوط به پرونده هایی است كه آن وكلا در مورد روند جورجیا و روند انتخابات و رویه های انتخابات ادعا كرده اند. ما با آن کاری نداریم.

– شریک McGuireWoods جورج ترویلیگر سوم، در بیانیه ای که قبل از قاضی النور راس از ناحیه شمالی جورجیا ارائه شد ، جایی که او خواستار صدور قرار منع تعقیب فدرال برای نحوه اعتبار سنجی آرا ball نامه های پستی در گرجستان را تغییر دهید. Terwilliger نمایندگی حزب جمهوری خواه جورجیا ، کمیته سناتور جمهوری خواه ملی و مبارزات انتخاباتی آقایان جمهوری خواه جورجیا ، کلی لوفلر و دیوید پردو است. قاضی راس حکم داد که مشتری های Terwilliger ایستاده نیستند و پرونده را رد کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer