Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

Cleta Mitchell (تصویر از طریق Foley & Lardner)

جو بایدن چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده خواهد بود. این یک واقعیت است ، نه تبلیغات لیبرال. اما در عصر اخبار جعلی ما ، حتی این موارد ظاهراً واضح نیز باید بیان شود ، با صدای بلند ، بارها و بارها (همانطور که پس از گذراندن تکه ای از دیروز در یک بحث در شبکه اجتماعی با یک دوست کودکی به یادم آمد که اکنون به نظر می رسد که وضعیت به عنوان یک رای دهنده با اطلاعات کم).

کمکی به جستجوی حقیقت و حقایق نمی کنند ، عوامل GOP که اصرار دارند در اخبار کابلی که شایعات متعصبانه درباره تقلب در انتخابات را در انتخابات 2020 منتشر می کنند ، رژه بروند. و خود بیگلاو یکی از مجرمان بود.

شریک فولی و لاردنر کلتا میچل (که شاید او را برای جذابیت او به خاطر بسپارید) جنگ صلیبی ضد همجنسگرایان، یا از ماسک نداشتن در امی کوید بارت جشن نامزدی یا کار برای حفظ PAC استیو بانون اهدا کننده مخفی می شود) در اخبار کابل ظاهر شد – فاکس ، ناچ – برای تکرار خط مبارزات انتخاباتی ترامپ در مورد به اصطلاح کلاهبرداری گسترده رای دهندگان ، گزارش شده توسط Law.com:

شریک Foley & Lardner ، کلتا میچل ، که روز شنبه در کانال فاکس نیوز ظاهر شد ، گفت که تیم رئیس جمهور سوابق رای گیری را ارزیابی کرده و بی نظمی های گسترده ای را کشف کرده اند.

میچل گفت: “ما هم اکنون در حال بررسی مجدد افراد مرده ای هستیم که رای داده اند و یا شاید مردم در آن سوی کشور رأی داده باشند – در دو ایالت رأی داده اند – رأی گیری غیرقانونی ، رأی دادن توسط افراد غیر شهروند و این موارد”. “ما در حال ساخت این پرونده هستیم. ما فکر می کنیم شواهدی وجود خواهد داشت که خواهیم داشت. ما قبلاً می دانیم که شواهدی در مورد چنین مواردی وجود دارد و نقص در تجهیزات ، انکار نادرست ناظران نظرسنجی جمهوری خواهان در برخی از کشورها وجود دارد. “

البته ، دلایل موجهی برای بسیاری از این موارد که میچل ادعا می کند تقلب است ، مانند کسی که قبل از مرگ یا حرکت رای سریع یا پستی می دهد ، وجود دارد. و معلوم شد که این توضیحات قابل قبول درست بوده اند. مانند زمانی که معلوم شد اصلی ترین نمونه از تقلب در انتخابات توسط کمپین ترامپ اعضای ارتش و خانواده های آنها هستند که پس از انتقال رأی داده اند:

در حقیقت ، لازم به ذکر است که هیچ یک از ادعاهای حقوقی که تاکنون توسط کارزار انتخاباتی ترامپ تشکیل شده ، ادعای تقلب گسترده در رأی دهندگان را ندارد ، در مقابل مسائل کوچک و گسسته ای که برای چرخاندن انتخابات کافی نیست. اکنون ، آیا این فاصله بین آنچه وکلای ترامپ در دادگاه می گویند در مقابل آنچه در تلویزیون می گویند وجود دارد زیرا اعضای وکالت باید قبل از حضور در مقابل قاضی دادگاه برخلاف مخالفت به استاندارد غرق شدن صرفاً قادر به حفظ چهره صاف در مقابل دوربین در دادگاه افکار عمومی است؟ خب بله. و در مواردی که شواهد کمی از کلاهبرداری وجود دارد ، این موارد در حال انجام است بیرون دادگاه انداختن. (افراد حقوقی از یک خوشحال شدند انفجار قاضی میشیگان “شنیده های غیر مجاز در شنیده ها ، و شاکیان هیچ استثنای شنیداری برای هر دو سطح شنوایی ارائه نکرده اند که مستلزم در نظر گرفتن شواهد باشد.”)

همه اینها ممکن است دقیقاً به همین دلیل باشد که میچل در مورد خط تولید کنسرو “رأی های غیرقانونی” صحبت می کرد ، وقتی میزبان جان رابرتز پرسید که آیا هدف این چالش های دعوا صرفاً شک و تردید در مورد رئیس جمهور به درستی انتخاب شده است:

“Cleta ،” آیا ما می خواهیم فقط در مورد کل روند بدبینی بیاندازیم؟ ” او از میچل پرسید. “هدف چیست؟”

میچل در پاسخ گفت: “هدف دقیقاً همان چیزی است که رئیس جمهور گفت: ما می خواهیم هر رای قانونی شمرده شود.” “ما خواهان بیرون انداختن همه آرا illegal غیرقانونی هستیم.”

همچنین لازم است تکرار کنید – یک بار دیگر برای افراد عقب – که چالش های قانونی مبارزات انتخاباتی ترامپ (در مورد مسائل کوچک و گسسته) موفق نبوده. و علاوه بر این ، ادعاها در این موارد به اندازه کافی گسترده نیستند تا نتیجه انتخابات را تغییر دهند.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer