Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

آب می بارد ، جلوی همسرم تمام می شود و اینک برخی از همسایگان ما در حال آزمایش نحوه باز کردن درپوش ها هستند تا بتوانید دریچه های آب را خاموش کنید. آنها حوله هایی در دست می دوند تا آب را از بین ببرند و اسباب و اثاثیه را جابجا کنند ، زیرا آن آب به زیر آب ما ریخت و سپس به پایین نفوذ کرد ، به داخل گاراژ ما سرازیر شد. اما در عرض 45 دقیقه ما به دلیل برخی همسایگان فوق العاده آب تمام آب را برداشتیم.

بیل ماتجا، یک شریک در Sheppard Mullin ، در مورد آنچه که او و خانواده اش برای گذر از طوفان برف بی سابقه در تگزاس انجام داده اند ، اظهار داشت میلیون ها نفر بدون برق ، گرما و آب از بین رفتند. یک لوله آب متصل به حمام اصلی ماتجه روز سه شنبه ترکید و غار او را آب گرفت. وی گفت: “من احتمالاً از صد دوست شنیده ام كه ​​دچار لوله ترك شده اند.” “آنچه در این زمان متفاوت است ، مدت زمان سرد شدن هوا و میزان سرد آن است. یک شب در دالاس به -2 رسید. “


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer