Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وقتی Faegre Baker Daniels و Drinker Biddle & Reath در سال 2020 با هم ادغام شدند و 1000+ وکیل Faegre Drinker Biddle & Reath را ایجاد کردند ، انتظارات برای شرکت بزرگ جدید زیاد بود. و اگرچه درآمد ناخالص زیر مارک پیش بینی شده 1 میلیارد دلار (937 میلیون دلار برای سال 2020) بود ، رهبران شرکت ها قناعت پیش بینی شده بیش از پیشرفت شرکت جدید. بنابراین ، با افزایش جبران خسارت ، راه خود را از طریق Biglaw ، Faegre Drinker وارد عمل کرد.

این شرکت شبکه زیر را برای جبران خسارت اعلام کرد که هنوز مقیاس های مختلفی برای دفاتر مختلف دارد. اما در مقیاس – حتی در مکانهای اصلی بازار آنها – نکات قابل توجهی وجود دارد.

آن را بررسی کنید:

هوم … سالهای اول و دوم در مسیر ساخت همان نرخ بازار غالب در بازارهای بزرگ هستند. اما پس از آن ، با شروع فشرده سازی شبکه ، همه چیز دست و پا گیر می شود. در مقایسه با مقیاس DPW ، سال های 3 با 5 هزار دلار ، 4 با 15 هزار دلار کاهش می یابد ، و با رسیدن به 8 سالگی ، آنها 50 هزار دلار پایین تر از بازار هستند جبران خسارت! این ترفندی است که شرکت ها در گذشته بازی کرده اند – با تطبیق تعداد سال اول با نرخ بازار ، آنها امیدوارند که این تنها حفره همکاران سال آینده اینتل باشد که یادداشت می کنند و پس از محکومیت در شرکت چه زمانی است آنها متوجه می شوند که چقدر عقب از همسالان خود عقب هستند. اما ما شما را می بینیم

اما فکر می کنم برخی افزایش ها از هیچ یک بهتر است و من مطمئن هستم که همکاران شرکت از پول نقد اضافی بهره مند می شوند.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer