Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وقتی به سال گذشته نگاه می کنیم ، همکاران برخی از شرکت ها به راحتی تصدیق می کنند که سال 2020 یک جهنم سال بود. از کاهش حقوق و دستمزد گرفته تا اخراج ، آنها واقعاً همه اینها را دیدند و وقتی زمان پاداش فرا رسید ، شاید آنها دلیلی داشتند که نگران باشند آیا شرکت آنها با نرخ بازار روبرو است یا خیر و اگر پاداش پایان سال آنها پاداش های ویژه ای در بر داشته باشد .

در Katten Muchin – یک شرکت Am Law 100 که اقدامات ریاضتی COVID-19 آن دامنه کامل را با پایان دادن به کاهش حقوق همین ماه گذشته – همکاران در مورد پاداش های خود که درست قبل از کریسمس اعلام شده بود “هیجان زده” شدند.

چرا؟

این شرکت نه تنها با بازار مطابقت داشته و جوایز ویژه ای را به شما اختصاص می دهد ، بلکه حتی پول بیشتری نیز به همکاران با ساعات قابل پرداخت بالا ارائه می شود. قبض های بزرگ فقط در 2100 ساعت با پول نقد بیشتری شروع به جمع آوری می کنند. بسته به سال کلاس ، به کسانی که 2100 ساعت یا بیشتر صورتحساب می دهند ، حداکثر 6000 دلار بیشتر از بازار دریافت می کنند ، در حالی که کسانی که 2500 ساعت یا بیشتر صورتحساب داده اند ، تا 30 هزار دلار بیشتر از بازار دریافت می کنند. به علاوه ، پاداش های اختیاری “سوپراستار” وارد عمل می شوند بعلاوه تمام پاداش های سخاوتمندانه شرکت.

مقیاس پاداش 2020 شرکت را در زیر بررسی کنید:

به همه در Katten تبریک می گویم که سال را به شدت به پایان رساندند.

(برای دیدن یادداشت کامل پاداش Katten Muchin به صفحه بعدی بروید.)

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما برای نگهداری از به روزرسانیهای مهم جایزه بستگی داریم ، بنابراین در صورت مطابقت شرکت ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار مورد استفاده ما برای اعلام حقوق و دستمزد است) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. با تشکر از همه کمک شما!


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer