Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

این دوشنبه است که فصل پاداش شکرگذاری و Biglaw با سرعت بالا شروع شده است! این رسم سالانه به همکاران شرکتهای Biglaw میفهمد که پاداشهایشان چقدر خواهد بود و امسال علاوه بر پاداشهای پایان سال ، نخبگان Biglaw پاداشهای ویژه “2020 بسیار افتضاح” را نیز انداخته اند تا به لذت این شرکت اضافه کنند. فصل

امروز ، فرید فرانک ، مطابق با نرخ حاکم بر بازار ، پاداش پایان سال را اعلام کرد. مقیاس جایزه به شرح زیر است (می توانید یادداشت کامل را در صفحه بعدی بخوانید):

خوب است که ببینیم که فرید فرانک توسط همکاران آنها درست کار کرده است (و در نهایت) پول را برای پاداش های ویژه دریافت کرده است. در پاییز ، فرید فرانک بود در بین شرکت های Biglaw برای به تاخیر انداختن جوایز قدردانی COVID. اما اکنون همه چیز درست است زیرا همکاران پاداش های ویژه نرخ بازار را از 7،500 دلار شروع می کنند و بسته به سال کلاس به 40،000 دلار افزایش می یابند ، که علاوه بر شماره پاداش پایان سال است.

پاداش پایان سال تابع معیارهای استاندارد شرکت است ، اما خبر خوب این است که پاداش ویژه از هرگونه نیاز به بهره وری عاری است. همچنین ، کلیه همکاران “مجدداً واجد شرایط دریافت حق بیمه 15٪ یا 30٪ بالاتر از مبلغ پاداش پایان سال برای کلاس خود هستند.” اگرچه الزامات این پول اضافی در این یادداشت مشخص نشده است ، اما تصور می کنید که بیل های اضافی برای کسانی که در صف جلو هستند برای آنها است.

کلیه پاداش ها در تاریخ 31 دسامبر پرداخت می شود.

مثل همیشه ، وقتی صحبت از اخبار پاداش در شرکت های دیگر می شود ، به شما وابسته هستیم. لطفاً به محض اینکه یادداشت جایزه شرکت شما منتشر شد ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید در هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer