Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دونده سی و پنج ساله آلیسون فلیکس آراسته ترین المپیک در تاریخ دوومیدانی است. با این حال حتی فلیکس هم نتوانست پیشی بگیرد تبعیض توسط نایک ، حامی مالی سابق او – که او را تحت فشار قرار داد تا هرچه زودتر به فرم خود برگردد پس از بارداری و زایمان پرخطر در حالی که 70 درصد از آنچه قبلاً به دست آورده بود را کاهش می دهد.

نیازی به گفتن نیست که ، فلیکس نایک را علناً مورد انتقاد قرار داده و روابط خود را با این شرکت قطع کرد. اما بعد فلیکس ، سوپراستاری که هست ، دور دیگری رفت: همراه با برادرش ، فیلیکسشرکت کفش ورزشی خود را راه اندازی کرد، سایش که یک کفش ورزشی را ایجاد کرد که توسط زنان برای آناتومی منحصر به فرد پای یک زن طراحی شده است.

همانطور که فلیکس نتوانست با نایک برنده شود ، بسیاری از وکلای فوق ستاره زن نیز به همین ترتیب نبرد برابری در biglaw را از دست دادند. ما این پیام را بارها و بارها در داخل می شنویم هر گزارشی که ABA زنان حرفه ای را آزاد می کند. با این حال ، پاسخ ABA همیشه یکسان است: مطالعه دیگری بنویسید. روش های ایجاد تغییر Biglaw را بررسی کنید برای اسکان زنان. مگر ما آنجا نبوده ایم ، هزار بار این کار را انجام داده ایم؟

اما نکته اینجاست – تغییر biglaw فقط چشم انداز کافی نیست.

فلیکس می توانست باقی بماند و نایک را تغییر دهد. در حقیقت، او انجام داد: به دنبال مشكلات نایك با Felix ، این شرکت حمایت از پرداخت خود را برای زنان باردار و مادران جدید گسترش داد. اما نگاه کنید که فلیکس با ترک چه کار بیشتری انجام داد. اکنون شرکتی وجود دارد که به طور کامل بر روی کفش برای زنان ورزشکار تمرکز دارد شکل دادن به روایت برابری از طریق دو و میدانی و زیبایی شناسی. شرکتی که بر خلاف نایک ، متعلق به یک زن سیاه پوست است و در حالی که هنوز سلطه دارد ابتدا به زنان خدمت خواهد کرد.

وقتی از نظر نزدیک بینی بر اصلاح biglaw متمرکز می شویم ، از دست می دهیم. با تشویق و حمایت و تجلیل از زنانی که برای شروع فعالیت خود ترک می کنند ، ما مدل های جدید تجاری و روش های عملی و نوآوری را در جهان معرفی می کنیم که قبلاً وجود نداشته اند. این راهی است که زنان وکیل می توانند از آن پیروز شوند و پیروز شوند.

درست مثل آلیسون فلیکس.

logo-footer