Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

پاسخ من به تاکر کارلسون در مورد خواندن مبایعه نامه.

تاکر کارلسون بود دیشب خیلی خیلی آشفته که FBI داگ مکی ، ملی پوش معروف سفیدپوست را دستگیر کرد. خوب ، تاکر ادعا نمی کند که از نظرات مکی چیزی می داند – که نیاز به آن دارد سطوح حیرت انگیز ناآگاهی حرفه ای – اما او از این موضوع عصبانی است اصل از چیز به حدی که کارلسون تصمیم گرفت نمایش خود را با این موضوع آغاز کند و به مخاطبان خود هشدار داد که پلیس فکر می کند برادر بزرگ برای اینترنت می آید.

جرمش؟ او دموکرات های قدرتمند را در شبکه های اجتماعی مسخره کرد. این “اطلاعات نادرست” که دولت بایدن با تشریفات توضیح می دهد ، نقل قول می کند ، اغلب به شکل الگوهای رفتاری درآمده است. بله ، الگوهای رفتاری تمسخر آنلاین. تمسخر آنلاین اگر متوجه افراد اشتباهی باشد ، اکنون غیرقانونی است.

خوب ، این یکی از غذاهای آماده است. اقدام دیگر ، دقیق تر و دقیق تر ، بخشی است که متهم مکی به سازماندهی کلاهبرداری گسترده در رای دهندگان است. من فکر می کنم این بخشی است که FBI بیشتر نگران آن است.

و این “دولت بایدن” چگونه چیزی را توضیح می دهد؟ مریک گارلند هنوز تأیید نشده است. این تحقیقات هفته گذشته آغاز نشده است. آیا این نمایش حتی زحمت اجرای ادعاهای حقوقی آنها از کنار یک وکیل واقعی را هم به همراه دارد؟ بدیهی است که این یک سوال بلاغی است.

مکی ، به عنوان “Ricky Vaughn” تجارت آنلاین حمل و نقل را انجام داده و ادعا شده است که همدستان او یک سری الگوهای رفتاری ساخته اند و مبایعه نامه شارژ باعث می شود که استفاده از اینترنت اساسی باشد زیرا هنگام تنظیم اتهامات ، این پاراگرافهای احمقانه الهام بخش حق طلبان برای بعد از ظهر را با نقل قول های خارج از متن صرف کنید. برای مثال:

بله ، هیچ یک از این موارد غیرقانونی نیست و وقتی کسی در توییتر پست می فرستد و می گوید: “ببینید این شخص را به جرم چه کاری دستگیر کرده اند” و پست هایی که تصویری از آن ایجاد می کند باعث ایجاد کلیک های متنفر می شود. اما اگر کسی به جای تکیه بر تاکر دایجست وقت خود را صرف خواندن کامل مطالب کرده باشد ، FBI نیز پیشنهاد نمی کند که هیچ یک از این موارد غیرقانونی باشد.

این پرونده برای هر کسی که تاکنون مجبور به خواندن مبایعه نامه FBI در مورد هر فناوری مدرن تر از ساعت آفتابی شده است ، تعجب آور نیست. کاملا متعهد به توضیح دادن همه چیز مثل اینکه آنها همیشه با یک بومر صحبت می کنند متعهد است – اما هنگامی که آن بومر در سال 1953 کلاس اول دبستان بود – در نوشته های فنی DOJ چنین می خوانید که در یکی از آن تبلیغات دکتر ریک مترقی گیر کرده است: “بنابراین ، سپس این افراد با “هشتگ زدن” و “به خاطر سپاری” در آنجا در میان لوله ها واقعاً بزرگ شدند! ” در عمل خودم ، چندین مورد از اینها را خواندم که “ایمیل ، کوتاه شده برای نامه الکترونیکی” را توصیف می کردند ، انگار از کارکنان یک جادوگر تشکیل شده است. آن در سال 2010 بود.

بله ، این کاملاً شایسته تمسخر است و به عنوان یک نهاد ، بهتر است DOJ شروع به نوشتن کند ، انگار که ما در این مرحله از دهه ها قبل به همه این فناوری دسترسی داشته ایم. اما در نظر گرفتن این پاراگرافهای ناخوشایند و گفتن به دسته ای از افراد غیر وكیل كه این بدان معناست كه دولت در تلاش است تا حضور آنها را در اینترنت ممنوع كند غیرمسئولانه است.

کارلسون صریحاً به مخاطبان خود گفت که دولت فدرال ارسال پست های الگوی رفتاری که به دموکرات های قدرتمند است را جرم اعلام کرده است. این جرم نیست. شركت در توطئه ای برای سرکوب حقوق اساسی کسی ، مانند اقدام به کلاهبرداری از رای دهندگان ، جرم است:

بنابراین “تمسخر آنلاین” غیرقانونی نیست زیرا ایجاد پیام های جعلی از یک کارزار مخالف و متقاعد کردن رای دهندگان برای چشم پوشی از حق رای دادن با ارسال پیام کوتاه غیرقانونی است. این جایی است که 18 USC 1 241 وارد می شود ، که در بخش مربوطه فراهم می کند:

اگر دو یا چند نفر توطئه ای برای آسیب رساندن ، ستم كردن ، تهدید یا ترساندن هر شخصی در هر ایالت ، سرزمین ، کشورهای مشترک المنافع ، مالکیت یا ناحیه در اجرای آزادانه یا استفاده از هرگونه حق یا امتیازی که با قانون اساسی یا قوانین این کشور برای وی تضمین شده است ، داشته باشند. ایالات متحده….

مانند ، اگر کسی توطئه کند تا در حق رأی دخالت کند. بر اساس پرونده ، دولت فدرال دریافت که حداقل 4900 شماره تلفن منحصر به فرد از طریق طرح مکی “رأی داده اند”. این چندین مورد بیشتر از آن است که تاکر ادعا کرد تحت تأثیر قرار گرفته اند – علی رغم اینکه وی سند را در اختیار داشته است همانجا و می توانستم به راحتی آن را جستجو کنم. همچنین تعداد بیشتری از افراد تحت تأثیر هرگونه سلطه ، تعداد سه گانه و تعداد بارگذاری آرا Italian آراnut آرا Italian ، تاكر چند ماه گذشته را با هیپن كردن تحت تأثیر قرار داده است.

در ضمن ، در صورت تمایل ، هر آنچه را که می خواهید ، ارسال کنید. پیش بروید و دموکرات های قدرتمند را به صورت آنلاین با محتوای قلب خود مسخره کنید. تا زمانی که از تقلب در رای دهندگان دور شوید ، این پرونده نباید برای شما مشکلی ایجاد کند.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer