Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

نماینده تگزاس لوئی گوهرت (R-Crazytown) ممکن است در دادگاه برنده نشود. در واقع دادخواست مضحک وی علیه مایک پنس در تلاش برای احقاق حق معاون رئیس جمهور در رد انتخاب کنندگان ایالتی به خواست خود توسط دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه شرقی تگزاس و مدار پنجم رد شد. اما به نظر می رسد نماینده کنگره رکورد سرعت زمین دادگستری فدرال را شکسته است ، دادگاه تجدید نظر در آخر هفته تعطیلات برای شستشوی شتابزدگی مقداری از حقانیت قانونی وارد می شود.

وی گفت: “مشكل شاكیان اینجاست كه فاقد جایگاه هستند. شاکی لویی گوهرت ، نماینده ایالات متحده در ناحیه اول کنگره تگزاس ، حداکثر صدمه نهادی به مجلس نمایندگان را عنوان کرد. تحت اختیارات عالی دیوان عالی ، برای حمایت از ایستادن کافی نیست. ” نوشت قاضی جرمی دی کرنودل ، منصوب ترامپ. “شاکیان دیگر ، منتخب منتخبان جمهوریخواه ریاست جمهوری در ایالت آریزونا (” نامزد انتخاب کنندگان “) ، جرمی را عنوان می کنند که از نظر متهم ، معاون رئیس جمهور ایالات متحده قابل پیگیری نیست و بعید به نظر می رسد جبران خسارات درخواستی. “

و در حالی که دادگاه با پیوند دادن با نماینده کنگره تگزاس در تلاش برای گرفتن یک لقمه دیگر دقیقاً شاکیان آریزونا را به خرید در انجمن متهم نکرد ، اما توجه داشت که همان تابلوهای انتخابی آریزونا ادعا شده است به دلیل عدم ایستادن بوت شد توسط دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه آریزونا ، زیرا آنها “کاندیداهای تصدی پست نیستند.

گوهمرت که هم به عنوان قاضی دادگاه و هم به عنوان قاضی تجدیدنظر در تگزاس خدمت می کرد ، ادعا کرد که چنین است شوکه شده ، شوکه شده در حکم روز جدید قاضی کرنودل.

و با این حال ، قاضیان مدار پنجم هیگین بوتام ، اسمیت و اولدهام – منصوب شده توسط ریگان ، ریگان و ترامپ – نسبت به دادگاه بدوی نسبت به دادگاه بدوی چندان دلسوز نبودند ، یک پاراگراف خاموش روز شنبه ، 2 ژانویه.

“ما از مزایای جلسه توجیهی در دادگاه منطقه و نظر 13 صفحه ای آن به نام حکم عزل ، صادر شده در 1 ژانویه 2021 برخوردار هستیم. این حکم موقعیت وزارت دادگستری را اتخاذ می کند ، در نتیجه دادگاه دادگاه منطقه صلاحیت قانونی ندارد زیرا هیچ شاکی آنها از وضعیت مطلوبی که توسط ماده III خواسته شده است ، برخوردارند. ” “ما دیگر نباید بگوییم.”

دولت عمیق دوباره اعتصاب می کند!

بدیهی است که این خبر بسیار خوبی برای شاکیان است. بیرون رفتن از دادگاه های متعدد به صورت کوتاه مدت ، پرونده بسیار خوب شما را به مقصد نهایی و پیروزمندانه نزدیک می کند.

خیلی ظریف؟

اوه ، خوب ، در آن صورت ، دادگاه عالی در مورد آن درست خواهد شد. همین که قضات با آن کار تمام می شوند کاربرد برای بیرون انداختن آرا late دیررس در پنسیلوانیا که توسط مبارزات انتخاباتی ترامپ در ماه سپتامبر تنظیم شده است – به علاوه یازده و هفت پرونده جعلی دیگر انتخابات که قبلاً دامن SCOTUS را مسدود کرده بودند.

نگاه کن ، کراکنهدز. عمو لویی برای تاج دیوانه تو می آید!


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer