Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هر چه به پایان سال نفرین شده یعنی 2020 نزدیک می شویم ، شرکت های Biglaw تصمیم بیشتری می گیرند که یکبار برای همیشه اقدامات ریاضتی COVID-19 خود را معکوس کنند. شرکتی که امروز از آن خبر داریم با بازپرداخت کلیه کاهش حقوق و دستمزد کارکنان خود ، سال بسیار خوبی را آرزو می کند تمام و کمال تا 31 دسامبر و پرداخت پاداش

ممکن است به یاد بیاورید که در ماه آوریل ، دیویس رایت Tremaine – شرکتی که در آخرین رتبه بندی Am Law 100 ، با 414،144،000 دلار درآمد ناخالص در سال 2019 ، در مکان 92 قرار گرفت – اعلام کرد کاهش حقوق و دستمزد سراسری کارمندان، در ماه مه موثر است. این اقدامات برای کاهش هزینه ها از کاهش توزیع شرکا و کاهش حقوق برای همکاران و کارمندان گرفته تا حقوق و برنامه های کاهش یافته برای کارمندان بود. در سپتامبر ، این شرکت آن برشها را دوباره شماره گیری کرد، بازگرداندن 50 درصد از کاهش حقوق و دستمزد صورت گرفته و بازگرداندن تعدادی از کارمندان خزنده (در حالی که همزمان اخراج دائم دیگران) است.

در حال حاضر ، درست در زمان پایان سال ، دیویس رایت Tremaine متعهد شده است که فصل تعطیلات را برای شرکا ، وکلای دادگستری و کارمندان خود شاد کند. آنچه شرکت قصد دارد تا پایان سال 2020 انجام دهد در اینجا است:

  • کلیه کاهش حقوق 2020 را بازپرداخت کنید: کلیه وکلا و کارمندانی که حقوقشان در سال جاری کاهش یافته است تا 31 دسامبر بازپرداخت این کاهش ها را به طور کامل دریافت می کنند.
  • جایزه های اختیاری پایان سال را اهدا کنید: برای تشخیص مشارکتهای استثنایی ، پاداش های اختیاری همیار / مشاور و کارمند اعطا می شود.
  • توزیع های شریک سهام را بازیابی کنید: ما همچنین انتظار داریم شرکای سهام عدالت را با توزیع پایان سال به 100٪ سهام کل بودجه سال 2020 برسانیم.

در حال حاضر ، ما نمی دانیم که مقیاس پاداش اختیاری در بنگاه چگونه است. اگر و در صورت اطلاع ، به روزرسانی خواهیم کرد.

اما این همه ماجرا نیست ، مردمان. DWT برای سال 2021 موارد خوبی نیز در نظر گرفته است:

  • بازیابی کامل حقوق سال 2021: با شروع اولین دوره حقوق در ژانویه ، کلیه کاهش حقوق و دستمزد در سال 2020 حذف می شود.
  • بازگرداندن برنامه تقسیم سود برای کارکنان: این برنامه در ماه ژانویه ترمیم می شود ، که همچنین کمک های شریک به برنامه را برمی گرداند و به شرکا اجازه می دهد تا در برنامه مانده پول نقد مشارکت کنند.

تبریک به همه در دیویس رایت ترماین. ما مطمئن هستیم که همه کارمندان با پرداخت بازپرداخت چربی و بزرگ می توانند سال 2021 را در پای راست شروع کنند.

اگر شرکت یا سازمان شما در حال کاهش حقوق یا ترمیم مجدد برش های قبلی ، بستن درهای خود و یا کاهش ردیف وکلا یا کارکنان خود است ، خواه از طریق اخراج های آزاد ، اخراج های مخفی کاری یا خریدهای داوطلبانه ، لطفاً در این باره اطلاع ندهید. شبکه گسترده ما خبرچینان بخشی از آن است که باعث بالا رفتن قانون می شود. تو می توانی برای ما ایمیل بزنید یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477)

اگر می خواهید برای اخطارهای اخراج ATL ثبت نام کنید ، لطفا پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای اخراج ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. ظرف چند دقیقه از اخراج کارگران ، کاهش حقوق و یا اعلامیه های مضمونی که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer