Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس جان لامپارسکی/گتی ایماژ برای هولو)

دیروز آلن درسوویتز در سمپوزیوم سایبری مایک لیندل حضور یافت تا برای ده ها هزار نفر از افرادی که به صورت آنلاین و حضوری گردهم آمده بودند نحوه سانسور موکلش را توضیح دهد.

آیا فکر می کنید کنایه آمیز نیست؟

پروفسور مشهور هاروارد با معرفی خود به عنوان “لیبرال دموکرات که بیش از من به متمم اول اهمیت می دهد تا سیاست حزبی” ، علیه “سانسور” که “مک کارتیسم” جدید چپ ها است ، وارد عمل شد.

وی با اشاره به اظهارات دیروز گفت: “ما نمی توانیم برای من آزادی بیان داشته باشیم اما برای شما و نظر دیروز ، من معتقدم که به آزادی بیان آسیب زیادی می زند.” سفارش توسط کارل جان نیکولز ، قاضی منطقه ای ایالات متحده ، اجازه داد پرونده افترا توسط Dominion Voting Systems علیه لیندل ، سیدنی پاول و رودی جولیانی به پیش برود.

اگر نمی توانید در مورد انتخابات ریاست جمهوری که ده ها میلیون نفر با نتیجه مخالف هستند نظرات خود را بیان کنید – من در میان آن افراد نیستم ، اما بسیاری از آنها چنین می کنند – به عنوان حامی متمم اول ، من به شدت از حق مخالفت با دولت ، حق مخالفت با سیاستمداران ، “او ظاهراً غافل از این واقعیت است که لیندل در همان لحظه از حق متمم اول خود برای مخالفت با سیاستمداران ، دولت و حتی خود واقعیت عینی استفاده می کرد.

درش هشدار داد: “اولین متمم امروز در خطر بزرگی است” ، قبل از آنکه مجموعه ای از نهادهایی را كه احتمالاً نمی توانند متمم اول را نقض كنند ، فهرست كند زیرا آنها دولت نیستند.

“این از جانب شرکتها ، از دانشگاهها در خطر است. این از سوی رسانه های اجتماعی ، از یوتیوب و فیس بوک و از طریق توییتر در معرض خطر بزرگی است که برخی از دیدگاه ها را سانسور می کنند و نه دیدگاه های دیگر. “

وی از نقض فاحش اصلاحیه اول توسط سایت رسانه های اجتماعی لیندل فرانک اسپیک (حداقل مطابق قانون اساسی بر اساس درس) – که فحش دادن ، پورنوگرافی و توهین را ممنوع می کند – یاد نکرد.

سپس وی دولت را متهم کرد که لیندل را سانسور کرده و اجازه داده است که پرونده افترا به دومینیون در برابر رد درخواست به دلیل عدم ارائه ادعا ، زنده بماند.

یکی از مواردی که قاضی دیروز اظهار داشت این است که پرونده می تواند علیه مایک و مای پیلو پیش برود زیرا افرادی در کنگره و دادستان کل و دیگران مخالف نظر او بودند. و اگر آنها با او مخالفت کردند ، باید بداند که او اشتباه کرده است و آنها درست می گویند. این روش متمم اول نیست.

اوهوم.

به نظر می رسد استاد برجسته… گیج شده است. از مایک لیندل بخاطر اظهار نظر درباره نتیجه انتخابات شکایت نشد – او می تواند فریاد بزند تا زمانی که به صدا در نیاید که کل ماجرا تقلب شده است. وی عنوان کرد به عنوان حقیقت که Dominion Voting Systems در “بزرگترین تقلب انتخاباتی در تاریخ جهان !!!! جنایت علیه جهان !!! ” وی گفت ماشین های این شرکت “برای تقلب” و “سرقت انتخابات” ساخته شده است و ادعا کرد که از “الگوریتم” برای رأی دادن ترامپ به بایدن استفاده کرده است.

در مورد مخالفت مقامات دولتی با وی ، این مساله این است که آیا لیندل در صحت و سقم یک بی پروا بوده است؟ صفحه گسترده جعلی که به مجموعه ای از آدرس های IP جعلی به عنوان مدرک دزدیده شدن انتخابات در برابر شواهد گسترده جبران ناپذیر اشاره کرد ، از جمله “(1) اظهارات علنی متخصصان امنیت انتخابات ، دادستان کل بار ، بسیاری از نهادهای دولتی و مقامات منتخب ؛ (2) حسابرسی مستقل ؛ و (3) آراء کاغذی که این ادعاها را رد کرد بازگو می کند. “

قاضی نیکولز می گوید: “به عنوان یک امر مقدماتی ، یک هیئت منصفه معقول می تواند به این نتیجه برسد که وجود یک توطئه بین المللی وسیع که توسط دولت نادیده گرفته می شود اما توسط صفحه گسترده ای در وبلاگ اینترنتی اثبات شده است ، به طور ذاتی بعید است که فقط یک مرد بی پروا آن را باور کند.” نوشت.

کدام است یکسان نیست به عنوان گفتن این که مخالفت با دولت در درجه اول شواهدی از سوء نیت واقعی است و صادقانه بگویم ، این اعتقاد را دشوار می کند که پروفسور درسوویتز نمی تواند این کار را برای خودش انجام دهد. به ویژه با توجه به نقش او به عنوان منشی دیوان عالی در تنظیم توافقنامه در نیویورک تایمز علیه سالیوان – نقشی که او به مردم یادآوری کرد در تلاش برای سرکوب اصلاحات اولیه خود با حسن نیت.

در واقع ، کل اجرا دارای ویژگی خاصی از پیرمردی بود که با ابرها فریاد می زد ، درسیوویتز به طرز دردناکی نزدیک به دوربین کامپیوتر خود در برابر مک کارتیسم جدید خم شده بود.

“من در دوران مک کارتیسم بزرگ شدم زمانی که متمم اول از افراد چپ محافظت نمی کرد. من در کالج دانشجو بودم و دیدم که اساتید اخراج شده و اساتید دیگر از اظهار نظرهایی که با نظرات سیاسی آن روز مخالف است وحشت کرده اند. ” “امروز مک کارتیسم به یک تاکتیک چپ های افراطی تبدیل شده است ، تاکتیکی که برای جلوگیری از ابراز نظرات متفاوت از دیدگاه های دولت استفاده می شود.”

این کاملاً منطقی است … اگر این واقعیت را نادیده بگیرید که لیندل Dominion را متهم به ارتکاب جنایات واقعی کرده است ، و سپس از طرف شرکت خصوصی به دلیل تخریب شهرتش مورد شکایت قرار گرفته است.

“نظر” دولت در مورد هر چیزی چه ربطی به این موضوع دارد؟ درش نمی گوید. اما او بسیار مطمئن است که اگر به Dominion اجازه داده شود تا برای مشاغل از دست رفته ناشی از دروغهای Lindell بازیابی کند ، اگر از خط خارج شویم ، همه ما با نوار چسب روی صورت خود کار می کنیم.

او فریاد زد و انگشت خود را با اینچ سانت از دوربین تکان داد. “زیرا اگر او را سانسور کنید ، متمم اول را تضعیف می کنید و هر آنچه در مورد توانایی صحبت کردن مایک لیندل و مای پیلو صادق است ، در مورد توانایی شما در صحبت کردن صادق است. امروز انتخابات است فردا ممکن است سلامتی و واکسن ها و دیگر مسائل بحث برانگیز باشد. چین خواهد بود ، ایران خواهد بود ، انتخابات آینده خواهد بود. و دیروز روز بدی برای متمم اول بود. “

واکسن ها؟ نوشیدنی و بعد از داشتن یک زن و شوهر ، این ویدیو را تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=8KvFjH-qo8g

یا از ویدیو بگذرید و درست به ساعت خوش بروید. از آنجا که برخی متاسفم ، متاسفم مزخرفات وجود دارد.


الیزابت دای در بالتیمور زندگی می کند و در مورد حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer