Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

موقعیت خود را به عنوان ارائه یک سیستم مدیریت قرارداد ساده و مقرون به صرفه با هدایت هوش مصنوعی برای شرکت های مشارکتی در بازار میانی ، شرکت نوپا لکسیون 11 میلیون دلار در دور مشترک اشتراک A در سری A جمع کرده است. در صورت ترکیب با دور دانه 4.2 میلیون دلاری ، کل بودجه این شرکت در حال حاضر 15.2 میلیون دلار است.

این شرکت مستقر در سیاتل می گوید که محصول آن بصری است و به راحتی قابل استفاده است ، در حالی که پشتیبانی از پردازش زبان طبیعی پیشرفته توسط تیمی با تخصص فنی عمیق در ساخت سیستم های پیشرفته هوش مصنوعی پشتیبانی می شود.

دور بودجه توسط Khosla Ventures از منلو پارک ، کالیفرنیا ، با مشارکت سرمایه گذاران موجود گروه سرمایه گذاری Madrona و شرکت حقوقی ویلسون سونسینی. مدیر اصلی خسلا کانو گلاتی به انجمن Lexion پیوست.

Lexion دو سال پیش تاسیس شد و یک شرکت نوپای نسبتاً جوان در بازار داغ CLM است ، اما دارای نساجی برجسته است. از آن بیرون آمد موسسه آلن برای هوش مصنوعی، موسسه تحقیقاتی هوش مصنوعی ایجاد شده توسط بنیانگذار مایکروسافت پل آلن ، سرمایه گذار جدید آن Khosla یک شرکت با سابقه دره سیلیکون است که در کارنامه شرکت هایی مانند OpenAi، سرمایه گذار فعلی آن ، مادرونا ، به راه اندازی آمازون کمک کرد و سرمایه گذار دیگر آن ویلسون سونسینی به دلیل نمایندگی پیشگامان فناوری بلکه به دلیل ابتکارات فنی خود ، مانند شرکت تابعه فناوری ، شناخته می شود. SixFifty.

علاوه بر این ، در هر دو سال 2020 و 2021 ، CB Insights Lexion را به نام خود معرفی کرد هوش مصنوعی 100 لیست 100 امیدبخش ترین شرکت های خصوصی AI در جهان.

شرکت مستقر در سیاتل قصد دارد از این بودجه برای مقیاس سازی عملکردهای بازار ، هدایت بیشتر هوش مصنوعی و نوآوری در محصولات و رشد تیم خود استفاده کند.

برنامه هایی برای گسترش

محصول Lexion مخزنی است که قراردادهای یک شرکت را دیجیتالی می کند تا در یافتن قراردادها ، پیگیری تعهدات قراردادی و ایجاد گزارش درمورد آنچه قرارداد آنها نیاز دارد ، برای آنها آسان تر شود.

در اواخر سال جاری ، این شرکت می گوید ، با راه اندازی یک ماژول گردش کار که به کاربران امکان می دهد فرم های ورودی سفارشی ایجاد کنند ، وضعیت پروژه ها را مدیریت کنند ، پیش نویس ها را تأیید کنند ، گامی به سوی یک محصول کامل CLM از انتها به پایان بردارد. ، و گزارش در KPI ها.

این برنامه در سه ماهه سوم سال جاری برای دسترسی کامل عمومی برنامه ریزی شده است.

مدیر عامل شرکت Gaurav Oberoi

گوراو اوبروی، بنیانگذار و مدیرعامل ، که ، همراه با بنیانگذاران عماد الوانی، اکنون CTO ، و جیمز بیرد، مهندس ارشد نرم افزار ، Lexion را در حالی که اولین کارآفرین مقیم موسسه آلن بود ، توسعه داد ، دیروز در مصاحبه ای به من گفت که تمرکز این شرکت بر ساخت محصولی ساده و شهودی بیانگر اعتقاد آن به محصولات CLM اغلب بیش از حد است پیچیده

وی به یک تحقیق گارتنر استناد کرد که نشان داد ادارات حقوقی فقط 30٪ از سود بالقوه سرمایه گذاری CLM خود را به دلیل پیچیدگی های جمع آوری نیازها ، مدیریت تغییر و پذیرش کاربر تحقق می بخشند.

تحقیقات وی همچنین نشان داد که هزینه بالای بسیاری از محصولات CLM به این معنی است که بسیاری از بخشهای حقوقی کوچکتر از بازار خارج می شوند. “آنها می گویند ،” ما قرار نیست شش رقم برای یک تیم حقوقی 5 نفره هزینه کنیم. “

وی گفت: “بسیاری از سیستم های مدیریت قرارداد با رویکرد انفجار بزرگ وارد بازار می شوند” ، اما بسیاری از شرکت ها برای فرآیندهای مورد نیاز بالغ نیستند.

“آنها بسیاری از الزامات ، جمع آوری مدیریت فرآیند ، مدیریت تغییر را در ترکیب قرار می دهند. همین امر باعث شکست این موارد می شود. “

اوبروی گفت ، در مراحل اولیه تولید محصول ، او می دانست که چیزی است که ویلسون سونسینی آن را در مقایسه با سایر محصولات CLM آزمایش کرد و به او گفت که “این رقابت را از بین برد. این شرکت نه تنها به یک سرمایه گذار در این شرکت تبدیل شد ، بلکه مشتری آن محصول نیز می باشد.

اوبروی از بیان اینکه شرکت چه تعداد مشتری دارد ، امتناع ورزید ، اما وی گفت که مشتری متوسط ​​این شرکت تقریباً 1000 کارمند و یک بخش حقوقی متشکل از سه تا پنج وکیل دارد و شامل شرکت هایی با کارمندان کمتر از 100 نفر و شرکت هایی با بیش از 10000

به گفته وی ، این شرکت در شش ماه گذشته چهار برابر شده و هدف آن سه برابر شدن آنها در سال آینده است.

وینود خوسلا، بنیانگذار Khosla Ventures و پیش از این بنیانگذار Sun Microsystems ، گفت که شرکت او در Lexion سرمایه گذاری کرده است “زیرا تیم آنها ترکیبی نادر از تخصص فنی عمیق در ساخت سیستم های پیشرفته AI و سابقه اثبات شده در ارائه برنامه های SaaS است که مشکلات واقعی را حل می کند. .

“این ترکیب از فناوری پیشرفته ، با کاربردی ساده و کاربردی ، دقیقاً نحوه تحقق ارزش هوش مصنوعی در شرکت ها است و به همین دلیل است که فکر می کنیم Lexion در این فضا از برتری برخوردار است.”

logo-footer