Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بعد از مورگان استنلی خود را فراخواند در یادداشتی كه وكلا را تشویق می كند از سیاست های داخلی خودداری كنند و دوباره به كار خود برگردند ، سایر مشتریان نخبه در تلاشند تا به وكلا اطمینان دهند كه تا جایی كه كیفیت در درجه اول درجه اول باشد ، آنها واقعاً برایشان مهم نیست كه مردم از كجا كار می كنند.

روسای حقوقی شرکت های دل ، کوالکام و ادوبی به قانون بلومبرگ گفت که آنها نمی توانند کمتر به موضوعی اهمیت دهند که به نظر می رسد مورگان استنلی را بسیار داغ و آزار داده است.

دونالد روزنبرگ ، مشاور عمومی طولانی مدت کوالکام گفت: “من نیازی ندارم که به دفاتر حقوقی خارج از خود القا کنم که چگونه باید در این اوقات دشوار مدیریت کنند.”

این پیامی است که شرکت های بزرگ را مطابق با روحیه Biglaw ، جایی که وکلای برتر است ، مطابقت می دهد شوک ابراز خصوصی در تصور مورگان استنلی در فرض اینکه به توصیه خود متکی باشد.

یک شریک مالی در یک شرکت آمریکایی در لندن می گوید: “این کار با سایر بازارها کاملاً هماهنگ است – کاملاً خارج از بازار”. “وقتی این را دیدم ، فکر کردم که او لحن کر است.”

“اگر [investment banks] حتی نمی توانند به ما در محل کار آزادی دهند ، آنها همچنین می توانند روبات هایی را استخدام کنند. “

آنها همچنین استدلال می کنند که این موضع با واقعیت کار با بانک مطابقت ندارد. این شریک اخیراً به بانک در مورد معامله مرزی مشاوره داده است ، موضوع کاملاً از طریق زوم و ایمیل انجام شده است.

آنها می گویند که هیچ اشاره ای به ناراحتی از محل کار آنها برای این ماموریت نشده است ، و در نتیجه ، آنها شک دارند “کسی این را جدی می گیرد.”

این ما را به سو original ظن اصلی ما برمی گرداند که ممکن است بانک نگران بیشتر احتمال کار دائمی از مدل های خانگی باشد و مشکلاتی را برای خط اصلی ایجاد کند. مشکلاتی که سایر مشتریان سطح اول در آن سهیم نیستند.

در واقع ، همانطور که قانون بلومبرگ اشاره کرد ، Adobe در حال حاضر در حال تغییر دائمی به یک مدل کار 50-50 اداری / خانگی است. این شرکت به سختی می خواهد وکلای خود را به کار بگیرد تا به همین نتیجه برسند.

“در حالی که ما هنوز در مورد ترتیب کار آنها با مشاوران خارجی خود بحث و گفتگو نکرده ایم ، کیفیت کار آنها برای ما مهمتر از مکانی است که آنها کار خود را انجام می دهند” [Adobe GC Dana] راو گفت. “موسسات حقوقی خارج از کشور شرکای ما هستند و ما به آنها اعتماد می کنیم تا الگویی را که برای آنها و ما مناسب است ، رقم بزنند.”

“مشتری همیشه حق دارد” ممکن است یک کلمه فرسوده باشد اما محدودیت هایی دارد. با رسیدن به فصل پاییز و آغاز بکار یا باز کردن مرحله بازگشایی شرکت ها ، می بینیم که تا چه اندازه می تواند کشیده شود.

رهبران حقوقی فناوری از دستور بازگشت مورگان استنلی به محل کار خود دور می شوند [Bloomberg Law]
“متکبر” و “تن ناشنوا”: موضع مورگان استنلی CLO خشمگین از انگلیس ، شرکای مالی اروپا است [UK Legal Week]

زودتر: “ما به همه وكلا در دفتر احتیاج داریم” می گوید كه بانك قطعاً در مورد اوراق بهادار تجاری املاك نمی كند


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer