Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اول ژوئیه فرا رسیده است و همکاران بیگلاو در سراسر کشور که شرکت های آنها با هم مطابقت داشته اند اکنون مشتاقانه در انتظار پرداخت حقوق جدید چربی خود در مقیاس حقوق 205 هزار دلاری دیویس پولک هستند. البته ، ما در مورد مطابقت با بازار برخی از افراد گنگ را دیده ایم و منظورمان این است که چند شرکت وقت شیرین خود را صرف کردند و تصمیم گرفتند روز گذشته مسابقات خود را اعلام کنند.

شرکتی که برای مطابقت با مقیاس جدید حقوق تا ساعت یازدهم منتظر ماند ، واقعاً صبر همکاران خود را کم می کند. نه تنها شرکا منتظر اعلام اعلامیه خود تا 1 ژوئیه بودند ، بلکه این افزایش ها تا 1 فوریه 2022 ، یعنی هفت ماه کامل پس از آنکه تقریباً همه شرکت های دیگر افزایش حقوق خود را اعمال کردند ، قابل اجرا نخواهند بود. اما ، یک جنبه روشن وجود دارد …

فولی و لاردنر با 922،354،000 دلار درآمد ناخالص در سال 2020 ، در آخرین رتبه بندی Am Law 100 در 48 ام قرار گرفت. در حالی که این شرکت منتظر دریافت همکاران برای دریافت حقوقشان است ، مدیریت تصمیم گرفته است به یک مقیاس پرداخت ملی بپردازد ، که برای کسانی که در بازارهای کوچکتر هستند و حقوق بسیار کمتری نسبت به همکاران خود در بازارهای بزرگ دریافت می کنند ، عالی است. همچنین باید ذکر کنیم که فقط سه سال کلاس اول شرکت (ردیف 1) در مقیاس DPW قفل خواهد بود ، در حالی که سایر سالهای کلاس (ردیف 2) افزایش مبتنی بر شایستگی دریافت می کنند ، با پرداخت “قابل مقایسه با حقوق اخیر توسط شرکتهای بزرگ دیگر اعلام شده است. “

افراد داخلی در این شرکت خوشحال هستند که به مقیاس ملی دستمزد خود منتقل می شوند ، اما دیگران از انتظار طولانی برای دریافت حقوق خود و زبان “رمزآلود” در مورد پرداخت سطح متوسط ​​و کارمندان ارشد کمتر خوشحال هستند. آنچه برخی از آنها برای گفتن در اینجا آورده اند:

“همکاران از افزایش با تاخیر راضی نیستند ، خصوصاً به این دلیل که 1 هفته پیش به همکاران گفتند که ساعات قابل پرداخت ، نرخ متوسط ​​صورتحساب ، وصول و غیره در سال جاری بیش از بودجه هستند و شرکت در بهترین سال خود قرار دارد .

همکاران نیز از عدم شفافیت در مورد آنچه که برای حقوق بقیه غیر از سالهای اول اتفاق می افتد راضی نیستند. “

“فولی و لاردنر امروز حقوق را افزایش دادند! بزرگترین خبر این است که فولی مقیاس پرداخت ملی را اتخاذ کرده است ، به این معنی که مردم در غرب میانه و برخی دیگر از بازارهای کوچکتر شاهد یک دست انداز عظیم هستند. مردم فوق العاده در میلواکی پمپ می شوند! “

فولی در طی دو هفته مقیاس حقوق و دستمزد کامل را به همکاران توزیع می کند. در حال حاضر ، به همه در شرکت تبریک می گویم. شاید به خاطر سپردن در حال حاضر دشوار باشد ، اما چیزهای خوب با گذشت زمان همراه هستند – از جمله پول زیادی.

(برای دیدن یادداشت Foley & Lardner به صفحه بعدی بروید.)

ما برای ماندگاری در این موارد به نکات شما بستگی داریم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer