Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وای ، این یک غلتک واقعی در Bryan Cave Leighton Paisner بوده است.

COVID-19 کل دنیا را به طوفانی تبدیل کرده است ، اما به ویژه در غار برایان بی ثبات بوده است. ابتدا آنها به کارمندان خود اطمینان دادند که شرکت قادر به گذراندن بدون کاهش کارمزد کارمندان ، کارمندان ، اخراج کارگران یا اخراج کارگران. اما سپس آنها دقیقاً برعکس عمل کردند ، کاهش حقوق برای همه کارمندان درآمد بیش از 40،000 دلار در 15 درصد اخراج کارمندان و کارمندان، و حتی بستن دفتر. سپس به نظر می رسد وقتی BCLP اوضاع به گوشه ای از شرکت تبدیل می شود کاهش دستمزد آن به 7.5 درصد ، و سپس کاملاً برگشتن آن کاهش غرامت.

اکنون این شرکت پرداخت های تکمیلی را (در دوره پرداخت بعدی عملی) برابر با مبلغی که حقوق کارمندان متصل شده اعلام کرده است. این یک روش عالی برای نشان دادن پایان ریاضت اقتصادی COVID است. می توانید اطلاعیه کامل شرکت را بخوانید در صفحه بعدی

اگر شرکت یا سازمان شما در حال کاهش حقوق یا ترمیم مجدد برش های قبلی ، بستن درهای خود و یا کاهش ردیف وکلا یا کارکنان خود است ، خواه از طریق اخراج های آزاد ، اخراج های مخفی کاری یا خریدهای داوطلبانه ، لطفاً در این باره اطلاع ندهید. شبکه گسترده ما خبرچینان بخشی از آن است که باعث بالا رفتن قانون می شود. تو می توانی برای ما ایمیل بزنید یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477)

اگر می خواهید برای اخطارهای اخراج ATL ثبت نام کنید ، لطفا پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای اخراج ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از اخراج کارگران ، کاهش حقوق و یا اعلامیه های قانونی که منتشر می کنیم ، یک اخطار ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer