Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

همه ما با بروز 2020 چشم پوشیده شدیم ، با این وجود حرکت تحول در فناوری و نوآوری جریان مداوم محصولات جدید را تضمین کرد. من پنج روند را شناسایی کرده ام که آنها را به سه دسته تقسیم کرده ام: غیرقابل پیش بینی ، ادامه دار و شگفت آور.

روندهایی که به اعتقاد من قابل توجه است – غیر قابل پیش بینی: تأثیرات COVID-19. قابل پیش بینی: تجزیه و تحلیل دادگاه ایالتی و ابزارهای نوآورانه گردش کار ؛ تعجب آور: اخبار حقوقی دوباره به عنوان کانون رقابت در بین ناشران اصلی حقوقی ظاهر می شوند و بازارهای فناوری ظاهر می شوند.

غیرقابل پیش بینی: روندهای مرتبط با COVID

COVID به تنهایی باعث ایجاد چهار خرده روند شد:

 • ظهور قانون محلی و انتشارات زودگذر. فروشندگان حقوقی اصلی آمادگی بیشتری برای پیگیری صدورهای بخش بهداشت در سطح شهرستان و دستورات اجرایی فرمانداران نسبت به یک شرکت حقوقی متوسط ​​ندارند. برای بدتر کردن این اوضاع ، این “اسناد” در انبوهی از قالب ها ، متن ها ، توییت ها ، صفحات فیس بوک رسانه های اجتماعی منتشر شده است … یک شرکت حقوقی چه کاری باید انجام دهد؟
 • کتابداران و متخصصان KM وارد خلا the شدند و پروتکل هایی را برای مکان یابی و مهار جهان نامنظم مواد م COثر COVID-19 ایجاد کردند.
 • م Lawسسات حقوقی ناشر منابع اصلی COVID-19 شدند (استفاده از اسناد محلی که توسط کتابداران استفاده شده است).
 • ناشران حقوقی تعداد بی سابقه ای از منابع حقوقی رایگان را پوشش می دهند که شماره COVID-19 را پوشش می دهد. من این روند را در ATL قبلی پوشش دادم پست.

روندهای مداوم: ابزار تجزیه و تحلیل دادگاه ایالتی و گردش کار

تجزیه و تحلیل دادرسی دولت – کالیفرنیا برای توسعه تجزیه و تحلیل فدرال و ایالت صفر بود. Gavelytics و جودیکاتا دو شرکت اولیه برای مقابله با چالش های تجزیه و تحلیل دادرسی دولت بودند. Lex Machina، پیشگام در تجزیه و تحلیل دادرسی فدرال ، با راه اندازی ماژول های کالیفرنیا و تگزاس در فوریه وارد بازار تجزیه و تحلیل دادخواهی ایالتی شد و دادگاه های نیویورک را در پاییز راه اندازی کرد.

وستلاو و قانون بلومبرگ که قبلاً تجزیه و تحلیل دولت را راه اندازی کرده بود ، همچنان به تولید محتوای تجزیه و تحلیل وضعیت ادامه می دهد. شرکت های نوپا ترلیس و Unicourt در سال 2020 به حزب تحلیلی دولت پیوست. جعبه سریع / DocketAlarm ادامه داد و تجزیه و تحلیل دادرسی دولت خود را و در اواخر سال اعلام کرد خرید Judicata.

ابزار گردش کار

 • ابزار تجزیه و تحلیل مختصر. Casetext یک ابزار پیشگامانه پیش نویس حرکتی AI را فعال کرد ، ساختن، در کنفرانس Legal Tech در ژانویه. نوشتن با استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی استدلال های قانونی و استانداردهای متناسب با یک حوزه قضایی و یک مسئله حقوقی است. جستجوی موازی ، محل سابقه مربوطه را برای استدلال های پشتیبانی شده توربو می کند.
 • Casetext کلاس جدیدی از ابزار بررسی مختصر را با راه اندازی CARA در سال 2016 اختراع کرده بود. چند سال طول کشید تا تمام شرکت های بزرگتر فناوری به این پیشرفت برسند. LexisNexis و قانون بلومبرگ ابزار مختصر تجزیه و تحلیل خود را در سال 2020 راه اندازی کرد. Westlaw ابزار آنالیز مختصر خود را راه اندازی کرد بررسی سریع در سال 2019. برای تولید این محصول از اهرم نیرو استفاده شد بررسی سریع قضایی. این ابزاری برای قضات ایجاد شده است و می تواند حداکثر شش سند را تجزیه و تحلیل کرده و گزارش های مقایسه ای تولید کند.
 • در میان سایر ابزارهای گردش کار که در سال 2020 راه اندازی شد: Wolters Kluwer یک مورد را اضافه کرد داشبورد محتوای عملی و تامسون رویترز HiQ 5.4 تجزیه و تحلیل قرارداد AI با ادغام در قرارداد اکسپرس.

روندهای شگفت آور: اخبار حقوقی و راهنمای فناوری

آیا انحصار اخبار لکسیس در معرض خطر است؟ اگر به روندهای 2020 نگاه کنید ، پاسخ “بله” است. از دهه گذشته لکسیس در انحصار مجازی اخبار حقوقی بوده است. آنها نه تنها Law360 را در سال 2012 خریداری کردند ، بلکه طی سالها معاملات انحصاری با وال استریت ژورنال و وکیل مدافع آمریکا را بسته اند. در سال 2014 آنها پلت فرم انباشت اخبار Newsdesk را خریداری کردند. من بارها و بارها با صدای بلند تعجب کرده ام که چرا تامسون رویترز و بلومبرگ – هر دو شرکت رسانه ای – نتوانسته اند به طور مستقیم با Law360 رقابت کنند.

در ژانویه ، Fastcase و وکیل آمریکایی Media هر دو خبر از معرفی محصولات اخبار قانونی دادند.

 • جعبه جعبه اولین آنها را راه اندازی کرد رسانه خیابان خیابان خبرنامه ای که نه تنها اخبار ارائه می دهد بلکه از محصول تحلیلی Docket Alarm آنها در اخبار تجزیه و تحلیل می کند.
 • ALM خبرخوان ابتکاری را اعلام کرد رادار قانونی اکنون با عنوان Law.com رادار. این یک اخبار “شکستن” را ارائه می دهد که به وکلای جوانی که اخبار را در تلفن های خود مصرف می کنند ، هدایت می شود. از اخبار به عنوان “تلنگر” یاد می شود. پس از تمرکز اصلی بر اخبار دادرسی ، آنها در ماه نوامبر اخبار “شکستن معامله” را برای وکلای معاملاتی اضافه کردند.
 • تامسون رویترز در مارس 2020 با تونی کینار ، رئیس جدید مشاغل حقوقی تامسون رویترز ملاقات کردم. پیام من به Kinnear – تامسون رویترز نیاز به رقابت با Law360 دارد. این ممکن است یک اتفاق باشد ، اما در اکتبر سال 2020 تامسون رویترز یک محصول اخبار قانونی را راه اندازی کرد Westlaw Today.
 • قانون بلومبرگ با کسب دفتر امور ملی در سال 2011 جایگاه خود را در اخبار حقوقی تثبیت کرد. من یک بار BNA را به عنوان “دانشجوی A + در پاپیون” انتشارات قانونی توصیف کردم. جو بردا ، رئیس قانون Bloomberg ، از زمان انتصاب خود در سال 2018 ، بر تغییر پیشنهادات اخبار نظارتی متراکم ، نظارتی این شرکت به مدرن تر ، با قابلیت کلیک ، کلیک و زمینه سازی متمرکز بوده است. اخبار حقوقی محصولات در این سال گذشته آنها تجسم های تعاملی تعبیه شده از جمله رتبه بندی شرکت های حقوقی را اضافه کردند و یک سردبیر را از مجله National Law Journal استخدام کردند.

بازارهای فناوری

اول از همه لازم است بیان شود که بازارها اساساً دایرکتوری های منظمی هستند. برخی از آنها همچنین محیط های ابری را ارائه می دهند که در آن می توان محصولات جدید را آزمایش کرد. من اصلاً این اتفاق را نمی دیدم و در عین حال ، من درک درستی از دلیل نیاز بازارها دارم. جستجوی Google در مورد چیزی مانند “ابزارهای مدیریت عمل حقوقی” می تواند 8 میلیون نتیجه بی فایده در ثانیه به ارمغان آورد. بهتر است برای توصیه های محصول از طریق ایمیل به همکاران خود ایمیل بزنید. وكیل / فن / كتابدار چه کاری باید انجام دهد؟ وارد بازار Tech شوید.

 • دادگاه راینن یک کنسرسیوم از شرکت های حقوقی ، نوعی فروشگاه برنامه حقوقی است که در ماه ژانویه با این مأموریت راه اندازی شده است: به جهانی که به سرعت در حال رشد است ، ارائه دهندگان SaaS به صورت عمودی یکپارچه شده اند. “
 • تامسون رویترز دو ابتکار عمل را اعلام كرد. بازار تامسون رویترز (نسخه بتا) ، یک بازار آنلاین است که در آن وکلا ، تکنسین ها و دانشمندان می توانند طیف وسیعی از راه حل های تامسون رویترز را تحقیق ، آزمایش و خرید کنند. خانه حقوقی تامسون رویترز به عنوان “صفحه پرتاب دیجیتال یکپارچه” توصیف می شود که در آن مشترکین می توانند به محصولات تامسون رویترز و همچنین اطلاعات مربوط به محصولات خارجی که می توانند با محصولات تامسون رویترز ادغام شوند یا به آنها پیوند داشته باشند ، دسترسی داشته باشند.
 • شرکت حقوقی Orrick Herrington & Sutcliffe راه اندازی شد رصدخانه، “یک پلت فرم تعاملی ارائه داده در مورد 600+ فناوری حقوقی در بازار امروز. رصدخانه که توسط تیم نوآوری اوریک ایجاد شده است ، به راحتی کارهایی را که هر فناوری انجام می دهد توصیف می کند و شامل داده هایی در مورد تنوع مدیریتی برای کمک به ادارات حقوقی در تمرکز بر ارزش ویژه فروشندگان است.
 • LegaltechHub پاییز گذشته ، تیم فنی زن و شوهر کریس فورد و نیکی شیور منبع مهم جدید فناوری را راه اندازی کردند: با. Legaltechhub (LTH) یک پایگاه داده متشکل از ابزارهای فن آوری قانونی است که با برچسب گذاری گسترده و دقیق و طبقه بندی بیش از 600 محصول با فناوری قانونی افزایش می یابد.

روند 2020 در زمینه. رقابت باعث ایجاد نوآوری می شود. گسترش مداوم محصولات تحلیلی قضایی دادگاه ایالتی نه تنها برای عمل در قانون بلکه برای تأثیری که این داده ها می توانند بر دسترسی به عدالت داشته باشند مهم است. ابزار گردش کار وکلا را آزاد می کند تا روی تجزیه و تحلیل سطح بالاتر متمرکز شوند و بررسی تضمین کیفیت را انجام دهند. رقابت در فضای اخبار حقوقی مدتهاست که به پایان رسیده است. بازارهای فناوری برای فروشندگان و مشتریان دفاتر حقوقی یک برنده است. محصولات به راحتی می توانند مکان یابی و آزمایش شوند و پردازشگران فناوری و دانش با سهولت بیشتری می توانند بازار را ارزیابی کنند و مشخص کنند که چه فناوری هایی وجود دارد و چه چیزهایی نیاز به عرف در محلول دارند. آیا ظهور قانون قانون زودگذر در طول COVID منجر به تغییر طولانی مدت در انتشار حقوقی خواهد شد؟ من تاکنون هیچ نشانه ای از آن نمی بینم. هیچ ناشر بزرگی تعهد خود را برای جمع آوری مداوم مطالب محلی اعلام نکرده است. بنابراین تأثیر COVID در درازمدت در انتشار حقوقی ممکن است ظهور تیم های حقوقی موسسه حقوقی مدیریت به عنوان تجمع کنندگان و ناشران دائمی به روزرسانی ها و پایگاه های داده قانون محلی برای پشتیبانی از نیازهای مشتری خود باشد.


Jean O’Grady یک استراتژیست دانشمند / کتابدار / وکیل با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تحول خدمات تحقیق و دانش در شرکت های حقوقی Am Law 100 است. او نویسنده دیویی B استراتژیک وبلاگ ، که چشم انداز در حال پیشرفت فن آوری ها و شرکت هایی را که در حال تغییر و تحول تجارت و وکالت هستند ، نظارت می کند.

logo-footer