Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

چهل و شش بیمارستان شکایت کرده اند علیه Alex M. Azar II ، دبیر گروه بهداشت و خدمات انسانی ، مبنی بر تغییر سیاست که مانع از بازپرداخت بیش از 1.3 میلیون دلار بدهی های بد بیمارستان به بیمارستان ها می شود.

ذینفعان مدیکر مسئولیت پرداخت سکه و مبلغ کسر را بر عهده دارند و در صورت عدم انجام این کار ، ممکن است هزینه ها بر عهده افرادی باشد که تحت برنامه مدیکر نیستند. برای اطمینان از عدم وقوع این امر ، هزینه های منتسب به مبالغی که پرداخت نشده اند ، توسط مدیکر به عنوان “بدهی های بد” بازپرداخت می شود.

در سال 2006 ، HHS سیاستی را ابداع کرد که عملکرد طولانی مدت بازپرداخت بدهی بد بیمارستانها را که بر اساس گزارش هزینه ادعا می شد ، معکوس کرد ، در حالی که حسابها هنوز در آژانس خارج از مجموعه منتظر نبودند. در نتیجه ، پیمانکاران تجدیدنظر در بیمارستان های Medicare – نمایندگان HHS که بازپرداخت را به ارائه دهندگان Medicare پرداخت می کنند – تمام بازپرداخت بدهی های بد مربوط به Medicare را که برای سال های مالی 2006 تا 2009 به آژانس های جمع آوری خارج از کشور ارسال شده بود ، به مبلغ تقریبی 1.35 میلیون دلار رد کردند.

بیمارستان هایی که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه کلمبیا شکایت کردند ، خواهان تغییر سیاست هستند. آنها ادعا می کنند که تغییر کاربری تا حدی قابل توجیه است ، زیرا “بدهی های بد بیمارستان ها به صراحت طبق قانون قابل اجرا مجاز است.”

“تصمیم نهایی در مورد عدم اجازه بدهی های بد مدیکر در این مورد به دلیل اینکه آنها در زمان انصراف هنوز در یک آژانس خارج از مجموعه در جریان بودند ، خودسرانه و دمدمی مزاج است ، سو an استفاده از صلاحدید است ، یا با شواهد قابل توجهی پشتیبانی نمی شود سابقه ، “در دادخواست آمده است.

علاوه بر این ، بیمارستان ها نه تنها به طور کامل برای بازپرداخت بدهی های بد ، بلکه سود و سایر تخفیف ها را نیز جبران می کنند.

25 مورد از 46 بیمارستانی که شاکی در دادخواست فعلی هستند ، 25 مورد قبلاً در پرونده ای شرکت کرده بودند که همان موضوع را بررسی می کرد – Partners Hospital Partners v. Sebelius در سال 2013. در آن زمان ، همان دادگاه پیشنهاد بیمارستان ها را برای قضاوت مختصر پذیرفت و دبیر HHS از تصمیم دادگاه تجدید نظر نکرد و به بیمارستان ها با سود پرداخت کرد.

نیاز به کاهش هزینه ها و صرفه جویی در هزینه در صورت امکان در طول سال گذشته افزایش یافته است زیرا همه گیری Covid-19 مالی بیمارستان را به زنجیر انداخت. ارائه دهندگان هنوز در تلاشند تا ویروس مهلکی را که به سرعت در سراسر کشور در حال گسترش است در حالی که حاشیه عملکرد آنها باریک تر می شود ، دفع کنند.

گزارش اخیر از مشاوره بهداشت و درمان كافمن هال نشان می دهد که حاشیه عملکرد بیمارستان کاهش یافته است با 56.4 درصد (5.1 واحد درصد) در طول دوره ژانویه تا نوامبر 2020 در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 ، زمانی که بودجه دریافتی از قانون فدرال ویروس کرونا ویروس ، امداد و امنیت اقتصادی (CARES) را شامل نشده است.

با بودجه CARES ، حاشیه عملیاتی تا نوامبر 2020 نسبت به سال قبل 16.7٪ (1.9 واحد درصد) کاهش یافت.

اعتبار عکس: Hailshadow ، گتی ایماژ

logo-footer