Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در طول بیماری همه گیر ، بیشتر افراد به منظور ملاقات با انتشار ویروس ، به جای ملاقات فیزیکی ، به طور ملاقات از طریق نرم افزار ویدئویی روی می آوردند. بعضی از آنها قادر به سازگاری بودند در حالی که دیگران فقط در صورت لزوم با اکراه از آن استفاده می کردند.

امروزه ، در حالی که بیشتر مشاغل برنامه ای برای بازگشت به دفتر کار دارند ، برخی حتی در حد امکان کار در خانه را نیز در نظر دارند. اکنون که جلسات مجازی از محبوبیت بیشتری برخوردار شده و مورد استقبال بیشتری قرار گرفته اند ، مشتریان بالقوه ممکن است مایل باشند (یا حتی ترجیح می دهند) با وکلای خود کار کنند بدون اینکه هرگز شخصاً با آنها ملاقات کنند.

اما تنظیم جلسات مجازی به آسانی به نظر نمی رسد. اگر آن را درست درک نکنید ، می توانید جلساتی را که می تواند از یک مشتری بالقوه تأثیر بدی بگذارد ، پیچ بزنید. اگر قصد دارید با استفاده از جلسات مجازی در عمل خود افزایش دهید ، چند نکته را باید در نظر بگیرید.

ابتدا باید بستر اجتماعات مجازی خود را در رایانه خود راه اندازی کنید. تعداد زیادی در آنجا وجود دارد که تیم های Zoom و Microsoft از محبوب ترین ها هستند. می توانید توصیه هایی را بخواهید ، اما در حالت ایده آل باید تا آنجا که ممکن است سیستم عامل را آزمایش کنید. دلیل این امر این است که بیشتر توصیه ها بر اساس تجربه شخصی است و ممکن است تجربه شما بر اساس نیازها ، ترجیحات و عادت های شما متفاوت باشد. پس از آزمایش هرچه بیشتر ، به یکی از آنها پاسخ دهید که نیازهای شما را برآورده می کند ، قیمت شما را آسان تر می کند. سیستم عامل ایده آل باید موارد زیر را انجام دهد:

  • اسناد را روی صفحه نمایش دهید و به شما امکان می دهد نکات مهم را علامت گذاری یا برجسته کنید.
  • به شما امکان می دهد تا پرونده ها را به صورت ایمن منتقل کنید.
  • به مشتریان خود اجازه دهید فایلها را سریع و سریع بارگیری کنند.
  • به شما اجازه می دهد در صورت لزوم با افراد به صورت خصوصی چت کنید.

همچنین باید بتوانید به سرعت مشکلات اساسی را عیب یابی کنید. در انتهای دیگر احتمال زیادی وجود دارد که مشتری شما دارای مشکلات اتصال باشد. بنابراین باید بتوانید به آنها رسیدگی کنید تا تاخیرها را به حداقل برسانید. و درصورت تصادفی شدن گربه مجازی، شما باید بدانید که چگونه می توانید به یک انسان تبدیل شوید.

دوم ، هنگامی که یک سکوی ملاقات مجازی را انتخاب کردید ، فضای اداری مناسبی را انتخاب کنید. در حالت ایده آل ، شما باید اتاقی در خانه خود داشته باشید که فقط برای کار اختصاص داده شده باشد. این به شما یک حس آشنایی می دهد و احتمالاً شما را در یک ذهنیت کاری قرار می دهد. اما در یک خرج کردن ، می توانید از اتاق غذاخوری خود استفاده کنید.

همچنین باید مراقب حضور مجازی خود و آنچه دیگران در پس زمینه می بینند باشید. در حالت ایده آل ، فقط یک دیوار خالی باید بلافاصله پشت سر شما باشد. هیچ اثر هنری منحرف کننده و منظره ای از اتاق شما وجود ندارد هر چقدر زیبا به نظر برسد. و هرگز نباید دری باشد که کسی بتواند به طور تصادفی در آن قدم بگذارد و خود و شما را در موقعیتی ناجور قرار دهد.

درست است که شما می توانید یک پس زمینه مجازی داشته باشید که بتواند آشفتگی پشت سر شما را پنهان کند. با این حال ، من فکر می کنم این فقط به عنوان آخرین چاره باید مورد استفاده قرار گیرد. به نظر من ، آنها تا حدودی نازک به نظر می رسند که می تواند مشتری های خاص را خاموش کند. و بعضی اوقات ممکن است حواس شما را پرت کند.

سوم ، شما باید سیستمی در اختیار داشته باشید که تضمین کند افرادی که قصد ملاقات آنها را دارید قبل از جلسه نرم افزار جلسه مجازی را نصب می کنند. من چندین مورد داشته ام که جلسات به تأخیر افتاده یا دوباره برنامه ریزی شده اند زیرا افراد با نصب سیستم عامل جلسات روبرو بوده اند. این کار با ارسال ایمیل یادآوری با پیوند اینترنتی به جلسه بهتر انجام می شود. در این ایمیل باید به همه توصیه شود که نرم افزار را زود نصب کنند تا جلسه به موقع شروع شود. همچنین باید پیوندهای آموزش یا عیب یابی ارائه دهید كه راه حل هایی برای رایج ترین مشكلات اتصال ارائه دهد.

سرانجام ، برای هرگونه احتمالی آماده باشید. اگر شخص آن طرف نتواند به هر دلیلی نرم افزار را نصب کند چه؟ اگر مشکلات صوتی وجود داشته باشد ، چه می کنید؟ اما اگر با سیستم عامل جلسات خود آشنایی دارید ، باید بتوانید در بیشتر موارد ارتباط به شما کمک کنیم. اما گاهی اوقات ، اوضاع از هم می پاشد. ممکن است روتر اینترنتی دفتر خراب شود ، یا ممکن است در بدترین زمان ممکن خدمات قطع شود. در این صورت ، شما ممکن است چاره ای جز برنامه ریزی مجدد یا مراجعه به تلفن و ایمیل نداشته باشید.

مشکل احتمالی دیگر این است که وقتی شخصی در جلسه شما را قطع می کند. اگر جلسه ضبط شده باشد یا برای عموم پخش شود ، این مسئله می تواند به ویژه مشکل آفرین باشد (و شرم آور باشد). باید بدانید که چگونه میکروفن خود را به سرعت بی صدا کرده و فیلم خود را خاموش کنید.

همه جلسات مجازی را نمی پذیرند. هنوز هم کسانی هستند که می خواهند شخصاً ملاقات کنند زیرا می خواهند شما را بزرگ کنند یا شاید این فقط همان چیزی است که آنها عادت کرده اند. اما این روزها به نظر می رسد افراد بیشتری مایل به جلسات مجازی هستند. اگر می خواهید از این روند استفاده کنید ، مطمئن شوید که می دانید با سیستم عامل ملاقات های مجازی خود چه می کنید. و مهمتر از همه ، اطمینان حاصل کنید که مشتری شما قادر به نصب و استفاده از سیستم عامل است و در صورت وجود هرگونه مشکل می تواند به شما کمک کند.


استیون چونگ وکیل مالیاتی در لس آنجلس ، کالیفرنیا است. او به افراد با برنامه ریزی اساسی مالیات و حل و فصل اختلافات مالیاتی کمک می کند. او همچنین با افرادی که وام های دانشجویی زیادی دارند دلسوز است. از طریق ایمیل به آدرس [email protected] می توان با او تماس گرفت. یا می توانید از طریق توییتر با او ارتباط برقرار کنید (stevenchung) و با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer