Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سال 2020 داستان جهانی در جریان است. اگرچه برخی از مشاوران داخلی می گویند که دنیای آنها همیشه یکی بوده است. که خیلی دور از حقیقت نیست.

با این وجود COVID-19 به معنای این است که تعداد کمی از حوزه ها (در صورت وجود) بی تأثیر مانده اند. حرفه وکالت نیز از این قاعده مستثنی نیست. خوشبختانه ، هنوز چند مفهوم اساسی وجود دارد که به جز طول عمر ، نتیجه مثبت دیگری ندارند.

سه کلید:

  • ادغام
  • بهینه سازی
  • بیشینه سازی

ادغام

به عنوان مشاور داخلی ، شکل اصلی ادغام شما ایجاد قانون و تجارت است. با یک ساعت حقوقی مانند یک شرکت حقوقی سنتی کار نمی کند. در واقع ، در واقع مشتری روبرو نیست. هدف مشاور داخلی این است که از تخصص حقوقی آنها برای پیشرفت شرکت استفاده کند.

معمولاً وکلا آنقدر پایین دست هستند که تأثیر زیادی در مذاکرات قرارداد ندارند. این پویایی مشکلات متعددی را ایجاد می کند ، از جمله اینکه افرادی که بیشتر از عواقب احتمالی و اصلاحیه های قرارداد آگاه هستند از روند تهیه پیش نویس مستثنی هستند. بنابراین ، مسئولیت ابتکار عمل و مشارکت بیشتر خود بر عهده مشاور داخلی است. آنها باید با در نظر گرفتن مشخصات ریسک و تأکید بر نقش لازم در هر نوع توافق و در هر سطح از پیچیدگی ، با سایر بخشها ادغام شوند. دانش به اصطلاح قبیله ای آنها می تواند برای حل مسئله بسیار ضروری باشد و در مستند سازی فرآیندهای صحیح و بهینه حکومت مفید خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مذاکره ، دانش قبیله ای و اهمیت حاکمیت ، مصاحبه من با ژانت نیدن را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=mXdqJYal58A

بهینه سازی

بهینه سازی این است که کارها را تا حد ممکن کارآمد انجام دهیم. برای انجام این کار ، مشاور باید آماده شود تا تغییرات را ایجاد کند و شرکت را برای اتخاذ تغییرات گسترده تر آماده کند. این فرصت شما برای نوآوری و معرفی فرایندهای جدید است.

ما مدتهاست که سالهای قبل از میلاد را پشت سر گذاشته ایم. ما اکنون در AD هستیم ، عصر خودکارسازی و تفویض اختیار. خودکارسازی فناوری اهرم (که دارای مزایای آشکاری است) و تفویض اختیار به شما امکان می دهد تا عمدا یک بخش حقوقی مناسب بسازید. علاوه بر وکلا ، شما باید افرادی مانند مدیران پروژه و تحلیلگران داده را استخدام کنید — با این کار تیم شما مهارت های متنوعی را تضمین می کند و مناطق فردی را در بخش حقوقی بهینه می کند. به ویژه داده ها نقش اساسی دارند زیرا به شما امکان می دهد حلقه های بازخورد داشته باشید. شما نمی توانید آنچه را اندازه گیری نمی کنید بهینه کنید و جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها به شما امکان می دهد KPI ها را ارزیابی کنید و مقدار ROI تغییرات را کمی کنید.

برای اطلاع از بخش حقوقی ایده آل (IDEAL) ، به این مکالمه ای که با لوری ارلیچ داشتم گوش دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=fo-ORsuxQBo

بیشینه سازی

در مصاحبه من با کن ایتو (نگاه کنید به پایین) ، ما یک گفتگوی جذاب در مورد سفر او به سمت مشاوره عمومی داشتیم. به طور خلاصه می توان گفت: انعطاف پذیری و مهارت بالایی.

کن به اشتراک گذاشت که چگونه پس از سقوط در سال 2008 برای پیدا کردن کار حقوقی مبارزه کرد اما برای چند سال موفق به انجام کارهایی برای دوستان خانواده شد. در طول آن زمان ، او به جستجوی مشاغل حقوقی ادامه می داد و بعداً به عنوان وكیل دفاع از بیمه اتومبیل منصوب شد – حتی اگر آن چیزی كه می خواست نبود. سپس درباره اهمیت دستیابی به یک مجموعه مهارت گسترده و اینکه چگونه کار و علایق شما می تواند به شما در ایجاد مهارت های ظریف کمک کند ، صحبت کردیم ، بسیاری از آنها به شما کمک می کند تا یک مشاور داخلی باشید ، زیرا آنها تقریباً با هر نوع شرایطی سروکار دارند . ضروری است که هم زمان و هم فرصت را به حداکثر برسانید. اگر بتواند به CV ، دانش بنیان قابل استفاده یا مهارت های شما اضافه کند ، قطعاً ارزش پشتکار لازم برای دستیابی به آن را دارد.

کن اکنون GC است و سفر منحصر به فرد خود را با هیچ چیز عوض نمی کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ws0ymZNR50U

کلیدهای باز کردن قفل پتانسیل ، پیشرفت و عملکرد در یکپارچه سازی ، بهینه سازی و به حداکثر رساندن وجود دارد. برای دستیابی به روابط هم افزایی با افراد و بخشهای دیگر تلاش کنید زیرا از هر مزیتی – فناوری و غیره – برای بهتر شدن خود ، بخش و فرآیندهای خود استفاده می کنید. این به شما کمک می کند تا از هر شارژی جان سالم به در ببرید – و ممکن است برای سال 2021 به آن نیاز داشته باشیم.


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت Parley Pro، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین است. اولگا از نوآوری های قانونی استقبال می کند و حرفه خود را به بهبود و شکل گیری آینده قانون اختصاص داده بود. وی متقاعد شده است که حرفه وکالت با استقبال از فناوری حتی قویتر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظهور خواهد کرد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی ، حرفه ای عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد کمکی و کارآفرین برنده جایزه است. او تاسیس کرد زنان در تخته ها خدمت می کنند جنبشی که از زنان برای شرکت در هیئت مدیره شرکتهای Fortune 500 حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شدن: بلیط خود را به یک صندلی هیئت مدیره شرکت بدست آورید و مبانی امنیت قرارداد هوشمند. شما می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer