Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

میدونم میدونم.

کلمه “مارک” به خودی خود رپ بدی می یابد – و اگر به مارک تجاری اعتقاد ندارید ، لطفاً ادامه دهید.

اما اگر شما ، مانند من ، قدرت آگاهی از نحوه برجسته شدن در محل کار خود (اساساً شهرت شما ، معروف به “اعتبار خیابان”) را کشف کرده اید و عمداً می خواهید اطمینان حاصل کنید که به طور مداوم ظاهر می شوید ، پس این پست برای تو است.

من فکر نمی کنم هیچ یک از این نکات پیشگامانه باشد – اما اگر به طور مداوم اجرا شود ، می تواند به شما در حفظ برند خود با فرار مغزها و استرس کمتر کمک کند.

لیست انجام شده را نگه دارید

بسیاری از ما لیستی از کارهای انجام شده داریم. اما آیا لیست انجام شده دارید؟ لیستی در حال اجرا از پروژه ها و کارهای بزرگتری که در طول یک سال انجام داده اید؟ مال من به طور اتفاقی در سه ماهه تقسیم می شود ، زیرا تجارت ما اینگونه اداره می شود. چرا؟ این مفید است که بتوانید آنچه را که روی آن کار کرده اید در یک نگاه ببینید – برای عقب نشینی از “درختان” برای دیدن “جنگل”. حفظ لیست در حال اجرا به این دلیل کمک می کند که وقتی در یک جلسه بداهه یک به یک با مدیر خود ملاقات می کنید و لیست مورد نظر خود را به دست می آورید راحت تر از تکیه بر حافظه هنگامی است که از شما می پرسند “روی چه کاری کار می کنید؟” حتی اگر جلسه بصورت بداهه نباشد ، باز هم راحت تر می توانید لیست خود را جمع آوری کنید تا سعی کنید از یک تا یک برای حافظه خود آماده شوید. همچنین در زمان بازبینی عملکرد مفید است زیرا به احتمال زیاد ممکن است کارهایی را که دیروز انجام داده اید ، به یاد نیاورید ، بسیار کمتر در طول سال.

داشتن یک لیست انجام شده همچنین به شما کمک می کند تا ارزیابی کنید که آیا کار مورد نظر خود را به دست می آورید و آیا برای شرکت تأثیرگذار است (و اگر پاسخ منفی است ، به شما این امکان را می دهد که نوع کار مورد نظر خود را درخواست کنید). علاوه بر کار ، ممکن است بخواهید هرگونه فرصت سخنرانی که داشته اید ، هر نشریه یا جوایزی که دریافت کرده اید و هر کمیته غنی کننده شرکت که زمان خود را صرف آن کرده اید (مانند کمک های غیرحرفه ای ، راهنمایی یا کمیته تنوع و شمول).

Headshot اخیر را نگه دارید

توصیه من این است که همیشه یک هدست حرفه ای اخیر آماده داشته باشید ، در صورت نیاز به بیوگرافی ، نشریه ، جایزه یا فرصت سخنرانی. همچنین داشتن نمایه LinkedIn بسیار خوب است. چقدر اخیر به شما بستگی دارد ، اما من سعی می کنم یکی از آنها کمتر از پنج سال داشته باشد. یکی دیگر از ویژگی های خوب یک عکس محیطی است (که بیشتر یک عکس حرفه ای جزئی یا کامل است). بدیهی است که این امر ضروری نیست و در فهرست اولویت ها قرار دارد ، اما واقعاً می تواند به تقویت حضور اجرایی خارجی شما کمک کند. و همیشه بهتر است یکی را در دست داشته باشید ، سپس مجبور شوید در صورت نیاز به عکس مجبور شوید و کسی را پیدا کنید و بدانید آخرین موردی که داشتید زمانی بود که در سال اول در آن شرکت اول کار می کردید. به هر حال ، ارزش سرمایه گذاری در داشتن یک عکاس حرفه ای را به جای تکیه بر عکس سلفی یا عکس آیفون خود توسط یکی از دوستان ، دارد.

بایگانی بیوگرافی خود را نگه دارید

با به دست آوردن فرصت های صحبت کردن و برنده شدن جوایز ، اغلب از شما 250 تا 500 کلمه بیوگرافی خواسته می شود. من شخصاً فکر می کنم نوشتن یکی از آنها دردناک است. بنابراین نکته اینجاست: هر بار که یکی را ایجاد می کنید ، آن را در یک فایل ذخیره کنید (من از One Note استفاده می کنم). و هر بار که از شما خواسته می شود ، می توانید از آنچه که قبلاً ایجاد کرده اید کار کنید و فقط آن را در مواقع ضروری تغییر دهید-به جای اینکه هر بار چرخ را دوباره ایجاد کنید.


میلینگ “می” لی اورتیز در تویوتا موتور آمریکای شمالی مستقر است. علاقه های او شامل راهنمایی ، حمایت از تعلق و وبلاگ شخصی است: TheMeybe.com. در خانه ، می توانید او را در تلاش برای تبدیل شدن به یک مادر “سرگرم کننده” برای کودک نوپا و پیش دبستانی ببینید و بهترین شخص خود را در Peloton دنبال کند. می توانید او را در LinkedIn دنبال کنید (https://www.linkedin.com/in/meybe/) و شما می دانستید که این در راه است: نظرات او فقط به او مربوط می شود.

logo-footer