Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

قرار دادن یک کنفرانس مجازی موفق در میان یک بیماری همه گیر در دنیا آسان نیست. اما انجمن LF Dealmakers امسال آن را با فراز و نشیب آغاز کرد. چطور؟ ترکیبی از موارد ، آغاز شده با امتناع قاطعانه از هرگونه مصالحه در مورد کیفیت محتوای کنفرانس. از مصاحبه مقدماتی آموزنده با اشلی کلر – که ادامه روند تأمین مالی دعاوی را از “بلیط قرعه کشی” یک پرونده ای برجسته می کند – بودجه برای یک کلاس دارایی پیچیده – به هیئت های مختلف با تمرکز بر تمام جنبه های مالی دادرسی مدرن ، چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. از آنجایی که من یک بار دیگر خوش شانس شدم که به عنوان یک مقاله نویس در این صفحات شرکت کنم ، خوشحالم که آنچه را که فکر می کنم سه اقدام بسیار زننده و مرتبط با وکلای IP بر اساس آنچه در کنفرانس شنیدم ، به اشتراک می گذارم.

البته چیزهای بیشتری برای گفتن وجود دارد ، زیرا محصور کردن هشت پانل به علاوه کلمات کلیدی در یک ستون دشوار است. گفته می شود ، چندین موضوع مکرر وجود دارد که در هیئت های مختلف بوجود آمده است ، به ویژه در مورد چگونگی رونق شرکت های مالی دعاوی در تعدادی از جبهه ها ، که ناشی از چالش های اقتصادی پیش روی سرمایه گذار و مشتری مشتری آنها در همه گیر کنونی است. از آنجا که سرمایه گذاران نهادی به عنوان تأمین کنندگان دعاوی به عنوان یک بازی غیر همبسته به نظر می رسند ، با وجوه سرشار از سرمایه روبرو می شوند ، سرمایه گذاران همچنین از تقاضای سیری ناپذیر شرکت های حقوقی و صاحبان دعوی برای جلب توجه برخوردارند. که به آنها این آزادی را می دهد که سرمایه خود را به صورت گزینشی به کار گیرند ، در عین حال شرایط مناسب قیمت گذاری را که برای به دست آوردن بازدهی متناسب با سطح ریسکی که دارند ، باید بدست آورند. و حتی با افزایش رقابت در بین سرمایه گذاران ، آنها به همکاری برای بازاریابی صحیح ، خودتنظیمی و تعیین استانداردهایی برای اقدامات مالی مسئول رسیدگی به دعاوی ادامه می دهند.

بنابراین اوضاع در مورد بودجه دادرسی کنار گذاشته شده است ، حداقل از نظر اشتیاق برای آنچه صنعت قول می دهد به سرمایه گذاران و مشتریان (شرکت های حقوقی / دارندگان ادعا) ارائه می دهد ، خوب است. برای وکلای IP که امیدوارند از فرصت های ارائه شده توسط امور مالی دعوا بیشترین استفاده را ببرند ، با این وجود ، مسئولیت بیشتری برای شروع کار وجود دارد – هم از نظر آموزش به خود در مورد نحوه کار صنعت و هم از طریق توسعه روابط با سرمایه گذاران. دومی ما را به اولین برداشت از کنفرانس می رساند ، یعنی اهمیت توسعه روابط خوب با سرمایه گذاران.

اما حداقل از نظر من در این جبهه زمان کم است ، زیرا تأمین کنندگان مالی بیشتر از هر زمان دیگری تحت فشار قرار می گیرند فقط با هجوم مواردی که برای اهداف سخت افزاری ارائه می شوند ، سر و کار دارند. حداقل ، وکلای IP باید از نظر کمک به تأمین کنندگان مالی برای درک شیوه های کار و مشتری خود ، به ویژه هنگام ارائه پرونده برای تأمین بودجه بالقوه به یک سرمایه گذار ، آنچه می توانند انجام دهند. این می تواند مفید باشد که به همان روشی که به شرکای Biglaw یاد داده می شود که به مشاوره داخلی که در یک مسابقه زیبایی برای کارهای دفاعی دعوا ارائه می دهند ، فکر کنند. شما می خواهید مخاطبان ارائه شده شما ، همزمان با آموختن تجربه شما و مهمتر از همه ، درباره رویکرد شما در مورد موضوع حقوقی ، شخصاً شما را دوست داشته باشند. از آنجا که همسویی منافع برای یک رابطه موفق سرمایه گذاری بسیار مهم است ، کاملاً مهم است که یک سطح از اعتماد و راحتی بین سرمایه گذار و وکیل ایجاد شود. شروع کار در توسعه این روابط شخصی ، حتی در حالت ایده آل ، حتی قبل از ارائه موضوع برای تأمین بودجه ، هدفی شایسته برای وکلای آی پی است که امیدوارند از مالیات دادرسی در شیوه های خود استفاده کنند. با توجه به اینکه بیشتر روابطی که تعهدات مالی در آنها تعهد می شود سالها به طول می انجامد – همانطور که پرونده یا پرونده هایی که در حال پیگیری هستند ، راه خود را ادامه می دهند – تعجب آور نبود که چند هیئت مدیره بودجه ارزش روابط شخصی بین وکلا و سرمایه گذاران را مطرح می کردند. وکلای آی پی باید توجه داشته باشند و توجه به تأمین کنندگان مالی همان سطح توجه به استخدام کنندگان قانونی را در نظر بگیرند. بالاخره هر دو می توانند برای چشم انداز آینده فرد مهم باشند.

بعد ، و مطابق با این ایده که سرمایه گذاران با “فرصت ها” (به ویژه موارد IP) غرق در بخشی از آشفتگی اقتصادی ایجاد شده توسط همه گیری ، اهمیت مدیریت انتظارات مشتری و همکار در مورد احتمال دستیابی به ترتیب بودجه در محل در حالی که ممکن است تقاضای بودجه در حال افزایش باشد ، استانداردهای سرمایه گذاران در ارزیابی موارد (به حق) پایین نمی آیند. در واقع ، انتظار واقعاً واقع بینانه است که با تمرکز بیشتر سرمایه گذار بر بخش بودجه ، سرمایه گذاران از نظر تخصیص سرمایه ای که جمع کرده اند ، انتخابی تر شوند. و آنها در حال حاضر بسیار گزینشی هستند – با میزان بودجه کمتر از 5 درصد از فرصت های ارائه شده. به عبارت دیگر ، شما 95٪ احتمال رد شدن توسط هر تأمین کننده مالی را دارید ، حتی با ارائه قوی در مورد لیاقت. بله ، درست مانند پذیرش های پیچک ، شایسته ترین افراد “به جایی می رسند” ، اما مهم نیست که بیش از حد احتمال دریافت بودجه برای مشتریان فعلی یا احتمالی بیش از حد فروخته شود. یا حتی به همکارانی که ممکن است روی شما حساب کنند تا درآمد خود را بدست آورند ، یا حداقل مدت زمانی را که شما برای ارسال امور بالقوه به سرمایه گذاران صرف می کنید توجیه کنید. این به معنای دلسردی نیست ، بلکه فقط یک یادآوری است که صادق بودن هنگام انتقال چشم انداز موفقیت همچنان از وظایف مهم وکلا در هنگام معامله با موکلین و شرکا است.

سوم ، وكلاي IP بايد تعهد خود را در برگرداندن رقابت بيشتر بين سرمايه گذاران به سود مشتريان خود در هر مرحله به خاطر بسپارند. همانطور که حفظ روابط خوب با سرمایه گذاران از اهمیت برخوردار است ، اطمینان از برتری منافع مشتری نیز به همان اندازه مهم است. که به معنای مذاکره سخت درباره شرایط تأمین بودجه برای موارد ارسالی نادر است که به آن مرحله می رسند. و بررسی و مذاکره فشرده از هر اصطلاح اصلی در توافق نامه بودجه دادرسی برای منافع مشتری. باور کنید ، اعضای هیئت مدیره در این کنفرانس می دانند که آنها در یک صنعت رقابتی هستند و انتظار دارند در مورد شرایط مذاکره کنند. در عین حال ، تأمین کنندگان مالی همچنین انتظار دارند كه وكلائی كه با آنها معامله می كنند كاملاً با نحوه كار كردن بودجه دعاوی آشنا هستند – از جمله با توجه به انواع ساختارهای مالی و شرایطی كه بودجه دهندگان باید از آنها استفاده كنند تا به خود فرصت جنگی برای بازده بدهند سرمایه گذاران آنها

به طور خلاصه ، مذاکره واقع بینانه و محترمانه ، ساخته شده بر اساس چارچوبی از دانش متقابل نیازهای مشتری و سرمایه گذار ، اغلب راهی برای معاملات موفق است. با این اوصاف ، دشوار است دریابید که چگونه یک وکیل IP می تواند منافع مشتری خود (یا شرکت حقوقی) را به درستی در برابر سرمایه گذار تأمین کند ، بدون اینکه سرمایه گذاری در یادگیری هر چه بیشتر واقعیت های فعلی بودجه انجام دهد. که باعث می شود وقت در کنفرانس های پرمحتوا مانند LF Dealmakers Forum – حتی در یک محیط مجازی – برای پزشکان IP ارزش داشته باشد. اگرچه در مورد این کنفرانس چیزهای بیشتری برای انتقال وجود دارد ، اما امیدوارم که این سه مورد طعم دهنده چیزهای ارائه شده باشد. و امیدوارم که همه را ترغیب کنیم تا هرچه بیشتر در مورد این قسمت مهیج و فزاینده مهم فضای دادرسی IP آموزش ببینند.

لطفا در صورت تمایل برای ارسال نظر یا س toال از طریق [email protected] یا از طریق توییتر برای من ارسال کنید: gkroub. هرگونه پیشنهاد یا افکار موضوعی مورد استقبال قرار می گیرد.


گاستون کروب در بروکلین زندگی می کند و شریک بنیانگذار آن است Kroub ، Silbersher و Kolmykov PLLC، بوتیک دعاوی مربوط به مالکیت معنوی ، و مشاوران مارکمن LLC، مشاوره پیشرو در زمینه مسائل مربوط به ثبت اختراع برای جامعه سرمایه گذاری. رویه گاستون بر دعاوی مربوط به مالکیت معنوی و مشاوره های مربوطه با تمرکز شدید بر موضوعات ثبت اختراع متمرکز است. می توانید در [email protected] یا او را در توییتر دنبال کنید: gkroub.

logo-footer