Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این هفته ، من ادامه هید مصاحبه کتبی من با دیوید نیر، با توجه به تجربیات خود به عنوان دادخواه سابق ثبت اختراع ، مدیر سیاسی وب سایت مترقی فوق العاده محبوب شد کوس روزانه. لطفاً در زیر به پاسخهای دیوید به س questionsالات دوم و سوم من ، درمورد اینکه چگونه تجربه دادرسی مربوط به حق ثبت اختراع به او در نقش فعلی کمک کرده است ، و همچنین آنچه بیشتر از عمل حقوقی خود از دست می دهد ، در زیر مراجعه کنید.

طبق معمول ، من توضیحات مختصری به پاسخ های داوود اضافه کرده ام ، اما در غیر این صورت پاسخ های او را همانطور که ارائه داده است ، ارائه داده ام.

GK: کدام مهارت در روزهای دادرسی ثبت اختراع شما برای شما مفید بوده است؟

DN: منظم و ماندن! وقتی درگیر دادرسی چند طرفه هستید که دارای میلیون ها سند ، مهلت قانونی مکرر و منافع کاملاً متفاوت است ، باید با وسواس سازماندهی کنید ، در غیر اینصورت خیلی زود پشیمان می شوید. این بدان معنی است که صفحات گسترده ، تقویم ها و برنامه های یادآوری را به روز کنید و فقط بهداشت داده ها را حفظ کنید. بعضی اوقات وارد دفتر وکالت می شوید و همه جا آن را پر از کاغذ می کنید. شاید آنها “یک سیستم” داشته باشند ، اما این همیشه مرا بسیار مضطرب می کند! دانستن اینکه همه چیز کجاست و داشتن لحظه ای دسترسی به آن برای من به عنوان یک وکیل کلیدی بود و اکنون نیز همچنان باقی مانده است.

دادخواهی همچنین به من آموخت که چگونه خیلی واضح بنویسم ، و به ویژه اینکه پرونده شما را بزرگ نگیرم. برخی از افراد تصور می كنند كه اگر برای بیان احساس خود از قیدهای زیادی استفاده می كنند ، این باعث می شود كه بحث آنها پرشورتر و مثرتر باشد. عکس این صادق است: Hyperbole پرونده شما را کم می کند. کاش نویسندگان بیشتری این را می فهمیدند.

GK: شاید سکسی نباشد ، اما سازمان برای مدیریت موثر پرونده اختراع کلیدی است. در حقیقت ، وکلای دادگستری یا دادگاه های حقوقی که به دلیل سازماندهی امور ، هدیه ای دارند ، به دلیل خوبی ، دارایی های بسیار گرانبهایی در تیم های دادرسی IP هستند. من فقط می توانم تصور کنم که دیوید از نظر ردیابی انتخابات در سرتاسر کشور ، در تمام سطوح دولتی با چه موضوعاتی روبرو است.

توجه به سازماندهی مناسب اطلاعات به سازماندهی م ofثر افکار برای وکالت نوشتاری اقناعی می انجامد. نوشتن حقوقی خوب همیشه زیبا نیست ، اما می تواند باشد. آنچه مهم است ، این است که استدلال ها با تأکید بر وضوح و فقدان اغراق ارائه می شوند ، همانطور که دیوید به درستی یادآوری می کند.

GK: آیا در مورد دعاوی مربوط به حق ثبت اختراع پرمخاطره چیزی از دست می دهید؟

DN: در یکی دو سال گذشته به عنوان وکیل قبل از عزیمت برای عضویت در Daily Kos ، در حال گذراندن دوره کاردانی در مقطع کارشناسی ارشد و کاردانی سطح متوسط ​​بودم ، که این به معنای زمان کمتری برای بررسی اسناد و تمرکز بیشتر روی استراتژی و نوشتن بود. امیدوارم ناگفته نماند که مورد دوم بسیار جالبتر از مورد قبلی است! در آن زمان بود که من واقعاً احساس کردم ، “بنابراین این همان چیزی است که قانونگذاری در واقع مربوط به آن است.” نمی توانم بگویم که اگر من می ماندم حرفه من به کجا می رسید ، اما قطعاً ترک در سال پنج سخت تر از دو یا سه سال بود.

من هم درست قبل از این که بزرگترین پرونده ای که روی آن کار کرده ام به محاکمه بروم ، که یک تجربه نادر در اکثر زمینه های دادرسی است ، ترک کردم. دوست داشتم آن مرحله را ببینم اما متأسفانه زمان آن درست نشد. با این حال ، من از مشتری سابق خود بسیار راضی بودم – و احساس کردم که استراتژی ما مورد تأیید قرار گرفته است – در حالی که در نهایت توسط مدار فدرال حق ثبت اختراعی که ما متهم به نقض آن بودیم شناخته شد.

GK: من به عنوان کسی که خوشبختانه هم در دادگاه شرکت داشتم و هم در مراجع تجدیدنظر دادگاه فدرال به دیوید متوسل شدم ، من از نزدیک می دانم که چنین تجارب حقوقی برای دعاوی حق ثبت اختراع چقدر شکل گیرنده و نادر است. در عین حال ، من می دانم که استفاده از فرصت هایی که برایشان پیش می آید ، مهم نیست که وکلای IP چه مرحله ای از زندگی حرفه ای خود را پیدا کنند ، چقدر مهم است. از خوانندگانی که هر روز در کارهای دیوید با کار دیوید ارتباط برقرار می کنند ، تا نامزدهایی که فعالیت های وی از مبارزاتشان حمایت می کند ، گرفته تا ما به عنوان شهروندان آمریکایی که در عمل دائمی از دموکراسی بهره مند می شویم ، می توانم برای بسیاری از افراد خوشحال باشم که دیوید انتخاب شغل خود را انجام داده است او دارد. و اینکه سابقه IP وی چنین نقش ارزنده ای در نقش فعلی وی داشته است.

از دیوید بخاطر بینش و همکاری تشکر می کنم و برای او آرزوی موفقیت می کنم تا در مورد نتایج انتخابات و نتایج آن گزارش دهد. همیشه دیدن موفقیت وکلای سابق آی پی در زمینه های دیگر بسیار عالی است ، در حالی که مهارت ها و تجربیاتی را که به عنوان وکیل مدافع به دست آورده اند تحمل می کند. من همیشه برای انجام مصاحبه هایی از این دست با دیگر رهبران اندیشه IP آزاد هستم ، بنابراین اگر دیدگاه قانع کننده ای برای ارائه دارید ، آزادانه تماس بگیرید.

لطفا در صورت تمایل برای ارسال نظر یا س toال از طریق [email protected] یا از طریق توییتر برای من ارسال کنید: gkroub. هرگونه پیشنهاد یا افکار موضوعی مورد استقبال قرار می گیرد.


گاستون کروب در بروکلین زندگی می کند و شریک بنیانگذار آن است Kroub ، Silbersher و Kolmykov PLLC، بوتیک دعاوی مربوط به مالکیت معنوی ، و مشاوران ماركمن LLC، مشاوره پیشرو در زمینه موضوعات ثبت اختراع برای جامعه سرمایه گذاری. رویه گاستون بر دعاوی مربوط به مالکیت معنوی و مشاوره های مربوطه با تمرکز شدید بر موضوعات ثبت اختراع متمرکز است. می توانید در [email protected] یا او را در توییتر دنبال کنید: gkroub.

logo-footer