Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این هفته ، مصاحبه کتبی خود را با نویسنده برجسته و مربی اجرا ادامه می دهم ، دنیز شالکه به دلیل بدرفتاری با وی و ادعای نقض حقوق IP وی ، در برنامه Showtime و سازندگان نمایش موفق “Billions” در منطقه جنوبی نیویورک و مدار دوم قرار گرفت. در حالی که پرونده وی ناموفق بود ، او با مهربانی پیشنهاد داده است که در این صفحات درباره تجربیات و سرخوردگی های خود از روند دادخواهی بحث کند. همانطور که هفته گذشته اشاره کردم ، من هیچ نتیجه ای در نتیجه اختلاف او با “بیلیونز” ندارم ، به غیر از یک ناظر علاقه مند – و اگر کسی از Showtime Legal ، یکی از تهیه کنندگان اجرایی یا تیم حقوقی خارج بخواهد در یک مصاحبه مشابه برای این مخاطب ، دعوت نامه باز است.

حالا بقیه مصاحبه من با دنیز. طبق معمول ، من توضیحات مختصری را به پاسخهای دنیز در زیر اضافه کرده ام ، اما در غیر این صورت پاسخهای وی را به سوالات من همانطور که او ارائه کرده است ارائه کرده ام.

گاستون کروب: به نظر شما چه چیزی پشت سر امتناع تیم “بیلیاردز” از توافق با شما بوده است یا به قول خود مبنی بر استخدام شما برای مشورت در برنامه عمل کرده است؟

دنیز شال: در تصویر بزرگ ، اصالت چیزی است که آنها می فروشند. اگر آنها ایده های اصلی دارند ، پس خالق بازار هستند. اگر آنها به سادگی از دیگران پول می گیرند ، نه تنها باید به دلار بپردازند ، بلکه باید به شهرت بپردازند.

همچنین ، در فوریه 2016 ، یکی از مدیران ارشد در Showtime به من گفت که بین سازندگان بر سر پول نبرد وجود دارد. من گمان می کنم که من نیز گرفتار آن بودم.

GK: همانطور که اشاره کردم هنگامی که پرونده دنیز را برای اولین بار در این صفحات نشان دادم ، نقش احساسات در موارد IP محرکی است که اغلب دست کم گرفته می شود و می تواند به نظر ناظر بیرونی غیر منطقی برسد. در قلب همه چیز در اینجا ، حداقل به نظر من ، عدم تمایل تیم نمایشی برای در نظر گرفتن نحوه رهبری دنیز به این فکر است که نقش مستمری برای او در رابطه با نمایش وجود دارد. اما منطقی است که اگر ارتباط بین نمایش دهندگان با یکدیگر ایده آل نبود ، افراد خارجی حتی به هر گونه اختلافاتی که در درون تیم خلاق از نظر داخلی آزار می رساند ، آسیب جانبی بیشتری خواهند داشت. علاوه بر این پویایی بالقوه ، به عنوان یک شاکی IP دستیابی به حل و فصل معقول هنگامی که یک تیم حقوقی به منظور بیان صریح پرونده با تمرینات اولیه حرکت می کند ، بسیار دشوار است. آیا یک توافق ساده و عادلانه در اینجا امکان پذیر بود که باعث صرفه جویی در وقت ، هزینه و تشدید طرفین شود؟ ذهن های معقول می توانند در پاسخ به این سوال متفاوت باشند. با این حال ، پاسخ دنیز از طرف خود نشان می دهد که موانع خارجی بر سر چنین حل و فصل چنین نتیجه ای را در پرونده وی به چالش بزرگی تبدیل کرده است.

GK: چه چیزی در مورد روند رسیدگی به دعوا برای شما شگفت انگیز بود؟

DS: اگر بخواهم صریح بگویم ، به نظر می رسد که شبیه نمایش است.

به عنوان مثال ، من مرحله استدلال را در مورد “آیا این شکایت قابل قبول است؟” قاضی دنیلز در نهایت ، تا حدی از طریق “جستجوی سریع در اینترنت” تشخیص داد که کار من عمومی است و بنابراین ادعای من غیرقابل قبول است. با این حال ، من درک می کنم که این نوع اعلامیه های قضایی به طور معمول برای حقایق مورد مناقشه نیست و برای پاسخگویی به شاکیان فرصت می طلبد. چنین چیزی به ما پیشنهاد نشد چرا؟ چرا این بی چون و چرا واقعیت این است که نمایش دهندگان ، بازیگر و بازاریابی هر کدام درخواست کرده اند من کمک کنید ، جایگزین این جستجوی اینترنتی نشوید؟

علاوه بر این ، هر نمونه تجزیه و تحلیل گفتگو حاوی خطاهای اساسی بود. آلفا در دنیای صندوق های پرچین یک معیار حسابی خاص برای عملکرد است ، اما SDNY اعلام کرد من نمی توانم از ایده یک مرد آلفا حق نسخه برداری داشته باشم. مثال بارز دیگر درک نادرست دادگاه از آنچه اتفاق افتاده است [in Season 1’s 11th episode] “تفکر جادویی” از دست دادن پول به دلیل احساسات ناخودآگاه بود که با بازار مانند لکه رورشاخ کار می کرد. دادگاه گفت رفتار Axe آگاهانه است!

یا غذا خوردن ، خوابیدن و ورزش کردن را به کلمات اختصاص دهید. ما می گفتیم این واقعیت که وندی و دنیز داستانی س aspectsالی را در مورد جنبه های فیزیکی به عنوان اولین کلمات مربیگری خود مطرح می کنند و این واقعیت که آنها این کار را با یک ترتیب انجام می دهند مشکوک است. اضافه کنید که شخصیت موجود در زندگی نامه او اهل اوهایو است. کمتر از نیمی از 1 chance احتمال وجود این عناصر به طور تصادفی وجود دارد.

می توانستم ادامه دهم ، اما آخرین ، آخرین قضاوت در عرض سه روز انجام شد. به من می گویند این زمان بندی غیرمعمول کوتاهی است. سپس ما مجبور شدیم سعی کنیم آن قضاوت را که محدودیت بسیار بالاتری برای اولین شکایت پیشنهادی اصلاح شده ایجاد می کند ، کنار بگذاریم که در نهایت با وجود داشتن دوجین شواهد که سردرگمی عمومی را نشان می دهد ، توسط مدار دوم رد شد. چند وقت یک شاکی از ارائه حتی یک شکایت اصلاح شده خودداری می کند؟

وقتی همه چیز خلاف شما می شود ، وقتی قوانین و هنجارها به نفع متهم نقض می شوند ، باید نتیجه گرفت که با وجود نظر 34 صفحه ای ، این مبارزه حتی از راه دور هم عادلانه نبوده است-درست مانند نمایش.

GK: قطعاً می توان با دیدگاه دنیز همدرد بود ، حتی اگر موافق باشد که مواردی مانند او از درجه سختی بالایی برخوردار هستند ، به ویژه در مدار دوم. واقعیت این است که علل اقدام IP می توانند ابزارهای ساده ای برای جبران خسارت برای اقدامات بسیار خاص و ظالمانه تجاوز جنسی باشند ، و بدست آوردن نتیجه مطلوب در برابر یک متهم با انگیزه و دارای منابع خوب ، یک چالش است-حتی اگر احساس می شود انبوهی از حقایق وجود دارد که این عقیده را تأیید می کند که شاکی به نحوی بدرفتاری کرده است. در مورد دنیز ، من فقط می توانم امیدوار باشم که علیرغم این واقعیت که نتایج دادخواهی او آنطور که انتظار می رفت ، حداقل نبود ، او می تواند حداقل در این امر احساس آرامش کند که او مراحل قانونی را به عنوان تصمیم نهایی به عنوان یک تصمیم نهایی در نظر گرفته است. می تواند انتظار دریافت در مورد IP را داشته باشد.

من از دنیز بخاطر بینش و همکاری تشکر می کنم ، مخصوصاً در نزدیکی او که اخبار منفی در مورد پرونده خود را از مدار دوم دریافت می کند. برای او آرزوی موفقیت می کنم تا بتواند تمرین مربیگری خود را ادامه دهد. کارهای مفیدی وجود دارد که او احتمالاً می تواند با دعاوی IP با شارژ سخت انجام دهد تا به حداکثر رساندن عملکرد آنها کمک کند. علاوه بر این ، من به تمایل وی برای پیگیری اهداف دعاوی خود در دفاع از شهرت حرفه ای و شخصی اش احترام زیادی می گذارم ، تلاشی که من فکر می کنم فقط باید باعث افزایش و سودمندی وی شود ، حتی اگر خود پرونده ناموفق بود. من همیشه آماده انجام چنین مصاحبه هایی با سایر رهبران فکری IP هستم ، بنابراین اگر دیدگاه قانع کننده ای برای ارائه دارید ، با ما تماس بگیرید.

لطفاً نظرات یا سوالات خود را برای من در [email protected] یا از طریق توییتر ارسال کنید: gkroub. از هرگونه پیشنهاد یا افکار موضوعی استقبال می شود.


گاستون کروب در بروکلین زندگی می کند و شریک بنیانگذار آن است Kroub ، Silbersher & Kolmykov PLLC، یک بوتیک دعاوی حق مالکیت معنوی ، و Markman Advisors LLC، مشاوره پیشرو در مورد موضوعات ثبت اختراع برای جامعه سرمایه گذاران. تمرین گاستون بر دعاوی مربوط به مالکیت معنوی و مشاوره مرتبط تمرکز دارد و تمرکز زیادی بر موضوعات ثبت اختراع دارد. می توانید در او به او برسید [email protected] یا او را در توییتر دنبال کنید: gkroub.

logo-footer