Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

برخی از شرکت های نخبه Biglaw به دلیل ارائه پاداش های ضرب و شتم در بازار برای بیل های بالا معروف هستند. سال به سال ، آنها ثابت می کنند که مایل به پرداخت متعهدترین استعداد حقوقی با افزودن دهها هزار دلار به پاداش های عادی پایان سال خود هستند.

یکی از این شرکت ها کوین امانوئل است.

نیروگاه دادرسی – که در آخرین رتبه بندی Am Law 100 با 25/1 میلیارد دلار درآمد در سال 2019 در جایگاه 25 قرار گرفت – ماتریس پاداش پایان سال 2020 خود را اعلام کرد و برای کسانی که واقعاً وقف خود را داده اند پاداش های سنگینی در نظر گرفته شده است. برای شرکت زندگی می کند

به همکارانی که بین 2100 تا 2399 ساعت صورتحساب می دهند ، پاداش برابر با نرخ بازار دریافت می کنند معرفی شده توسط بیکر مک کنزی و بعد توسط کراوات به تصویب رسید. صورت حساب های بزرگ در 2400 ساعت با پول نقد بیشتری شروع به جمع آوری می کنند. بسته به سال کلاس ، کسانی که 2400 ساعت یا بیشتر صورتحساب می دهند حداکثر 20،000 دلار بیشتر از بازار دریافت می کنند ، در حالی که کسانی که 2700 ساعت یا بیشتر صورتحساب داده اند 35000 دلار بیشتر از بازار دریافت می کنند.

در زیر ماتریس کوین امانوئل را ببینید:

امسال QE به کسانی که ساعاتی بین 2000-2099 را در اختیار داشتند پاداش جزئی ارائه می دهد و طبق معمول ، شرکت در صورت از دست دادن قطعی 2100 ، همکاران خود را برای دریافت پاداش در بازار جمع می کند. همانطور که در ماتریس ذکر شد ، این شرکت همچنین به همکاران خود پاداش های ویژه الهام گرفته از دیویس پولک را که به یک استاندارد بازار 2020 تبدیل شده اند ، ارائه می دهد.

فقط یک صید وجود دارد ، و این یک مسئله است سازمان بهداشت جهانی آن پاداش های ویژه را دریافت خواهید کرد.

در یادداشت شرکت آمده است: “امسال بسیاری از شما یک پاداش ویژه نیز دریافت خواهید کرد.” (این یادداشت در صفحه بعدی موجود است.) بسیاری؟ چرا همه و اگر این همه معنی دارد ، چرا از چنین زبان مبهمی استفاده می شود که به نظر می رسد لایه دیگری از صلاحیت را اضافه می کند؟ منبعی از شرکت همان بحث در مورد عبارت شرکت را دارد:

آنها واقعاً ابهام غیر ضروری را در مورد پاداش های ویژه – عدم شایستگی شرکتی که این مقدار درآمد کسب می کند و بستگی زیادی به نیروهای جانبی دارد ، معرفی کرده اند. “امسال بسیاری از شما یک پاداش اضافی نیز دریافت خواهید کرد”. این هیچ نوع تعهدی نیست.

کوین امانوئل در این هفته پاداش های خود را پرداخت خواهد کرد ، بنابراین ما تصور می کنیم به زودی خواهیم فهمید که چه کسی دقیقاً پاداش ویژه در این شرکت دریافت کرده است.

(برای دیدن کامل یادداشت پاداش کوین امانوئل به صفحه بعد بروید.)

همه را بخاطر بسپارید ، ما به توصیه های شما بستگی داریم تا در به روزرسانی های مهم جایزه قرار بگیریم ، بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. ممنون از همه راهنماییتون


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer