Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ممکن است اواسط فوریه 2021 باشد ، اما فصل جایزه Biglaw 2020 همچنان ادامه دارد. کدام 25 شرکت برتر Biglaw می دانستند چگونه امسال روز والنتاین همکاران خود را فوق العاده کنند؟

این می تواند Paul Hastings باشد ، شرکتی که درآمد ناخالص 1،268،910،000 دلار را در سال 2019 به ارمغان آورد و آن را در رتبه 24th در آخرین رتبه بندی Am Law 100 قرار دهد. اگر به یاد بیاورید ، این شرکت در دسامبر سال 2020 بازگشت پاداش های پایان سال خود را اعلام کرد، و البته شامل پاداش های ویژه است. این مقیاس است:

در آن زمان ، آن پاداش های ویژه فقط برای “همکاران واجد شرایط” در دسترس بود ، یعنی کسانی که به اندازه کافی قبض قبض داده بودند. همکاران قابل درک بودند خیلی ناراحت.

جمعه گذشته ، این شرکت اعلام کرد که در مورد پاداشهای منظم و پاداش های ویژه خود به روزرسانی شده است که مطمئناً همه همکاران را راضی خواهد کرد.

به عنوان ابراز تشکر از شرکت برای کمک به همکاران ما در موفقیت مشتریان ما در طول سال ، ما خوشحالیم که اعلام می کنیم به همکارانی که واجد شرایط پاداش پایان سال هستند اما در ماه دسامبر پاداش ویژه دریافت نکرده اند ، اهدا می شود پاداش ویژه در ماه مارس علاوه بر پاداش پایان سال خود.

پاداشهای تکمیلی همچنین ممکن است به همکارانی که در سال گذشته کمکهای استثنایی کرده اند تعلق گیرد. جایزه ای که بیش از پاداش پایه باشد ، یک موفقیت قابل توجه است.

درست است: هرکسی که واجد شرایط پاداش عادی باشد ، اکنون نیز پاداش ویژه دریافت خواهد کرد. علاوه بر این ، پاداش های تکمیلی اکنون روی میز است. Paul Hastings مطمئناً می داند که چگونه همکارانش را دوست داشته باشد. تبریک به همه!

(برای دیدن یادداشت کامل از Paul Hastings به صفحه بعدی بروید.)

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا از مهمترین به روزرسانیهای پاداش باقیمانده باشیم ، بنابراین در صورت مطابقت شرکت ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. با تشکر از همه کمک شما!


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer