Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ماه اوت نزدیک است و این بدان معناست که ما نه تنها به پایان تابستان ، بلکه تاریخی که وکلا در بسیاری از شرکت ها شخصاً به دفتر مراجعه می کنند ، نزدیکتر و نزدیکتر می شویم. برخی از شرکت ها با یک مدل ترکیبی رو به جلو هستند ، به این معنی که زمان کارمندان بین دفتر و خانه های آنها (یا مکان دور از انتخاب آنها) تقسیم می شود.

ویل گوتشال یکی از آن شرکت هاست. همانطور که در a یادداشت ارسال شده برای همه کارمندان در ماه مه، دفاتر این شرکت در نیویورک ، بوستون ، دی سی ، میامی ، دالاس و هوستون با ظرفیت 100 درصد در ماه ژوئن افتتاح شدند (با آغاز فعالیت دفتر سیلیکون ولی با ظرفیت 100 درصد در 15 ژوئن) ، شرکت در سپتامبر به طور کامل به کار خود باز خواهد گشت 7

هفته گذشته ، در ایمیلی که توسط همه شرکای ایالات متحده ارسال شده است مندی اسپکتور، GC شرکت ، سیاست از راه دور ویل با جزئیات بیشتری ارائه شد. در اینجا یک گزیده مربوط به آن یادداشت آورده شده است:

سیاست کار در منزل ایالات متحده به همه وکلا و کارمندان اجازه می دهد تا روزهای جمعه از راه دور کار کنند و وکلا یک روز در هفته از راه دور کار کنند. البته ممکن است نیازهای مشتری هر از گاهی تداخل ایجاد کند. تعیین روز جمعه به عنوان یک روز کاری از راه دور ارائه برخی از اطمینان و برنامه ریزی بود.

اسپکتور همچنین خاطرنشان می کند که “انتظار می رود هر وکیل – از جمله شرکا – از دفتر خانه قبل از همه گیری ویل خود کار کند.” به نظر می رسد زمان آن فرا رسیده است که به خانه ای که قبل از تصرف COVID-19 در سراسر دنیا و اعزام وکلا به محیط کار دور از خانه برای بیش از یک سال می شناختید ، سر بزنید.

در پایین یادداشت ، یک جمله نسبتاً عجیب و غریب در پی محجبه بودن مأمور حقوقی مورگان استنلی ، اریک گروسمن وجود دارد اولتیماتوم بازگشت به دفتر برای مشاوره خارج (“من کاملاً معتقدم شرکتهایی که به دفتر مراجعه می کنند از مزایای عملکرد قابل توجهی نسبت به شرکتهایی که این کار را نمی کنند برخوردار خواهند بود.”) و به دنبال آن پیشنهاد قاطعی برای شرکا ارائه می شود.

مشتریان نشان می دهند که شرکت های حقوقی با حضور حضوری قابل توجه نسبت به شرکت هایی که اجازه کار گسترده از راه دور را دارند ، برتری دارند. کمیته مدیریت انتظار دارد شرکا در دفتر حضور چشمگیری داشته باشند.

به نظر می رسد حداقل یك شركت پیام مورگان استنلی را به دل گرفته است.

(برای دیدن یادداشت ویل گوتشال به صفحه بعدی بروید.)

شرکت شما در رابطه با طرح بازگشایی چه اعلام کرده است؟ هرچه اطلاعات بیشتری در خارج وجود داشته باشد ، احتمال اینکه بنگاه ها بتوانند استاندارد بازار را برای بازگشت به دفتر ایجاد کنند ، بیشتر است.

لطفاً به محض اطلاع از برنامه بازگشایی در شرکت خود ، لطفاً برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] Office Reopening ”) یا ما را از طریق شماره (646) 820-8477 برای ما پیامک کنید. ما همیشه منابع خود را در داستان ها ناشناس نگه می داریم. نیازی به ارسال یادداشت (در صورت وجود) با استفاده از حساب ایمیل مستقل شما نیست. حساب ایمیل شخصی شما خوب است اگر یک یادداشت منتشر شده است ، لطفاً آن را به عنوان مدرک اضافه کنید. ما دوست داریم یادداشت های کاملی را به عنوان خدماتی برای خوانندگان خود ارسال کنیم. اگر نگران فراداده در یک فایل PDF یا Word هستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و به عنوان تصویر پیوست کنید. با تشکر.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer