Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

روز دوشنبه ، دادستان کل تگزاس کن پاکستون پرونده دادخواست مزاحم ادعای حق تگزاس در بطلان میلیون ها رأی گیری در پنسیلوانیا ، میشیگان ، ویسکانسین و جورجیا بر اساس نظریه ای مبنی بر عدم موفقیت انتخابات چهار ایالت متهم در انتخابات پاک ، که به نوعی آرا elect انتخاباتی تگزاس را کمرنگ می کند.

این نظریه قبلاً توسط دهها قاضی فدرال و ایالتی کنار گذاشته شده است و دادگاه هرگز حق یک ایالت را برای رقابت در رویه های انتخاباتی دیگر به رسمیت نشناخته است. اما این مسئله به سختی قابل توجه است – دادگاه عالی صلاحیت اصلی پرونده های بین ایالتی را دارد ، بنابراین رئیس جمهور و متحدانش شرط می بندند که SCOTUS دست به کار شود و ترامپ را برای دوره دوم اعطا کند ، زیرا کن پاکتون یک میانبر مخفی برای رئیس دادگستری رابرتز پیدا کرده است آستان

و جایی که ترامپ می رود ، دادخواست BS دنبال خواهد شد. جیب اکنون با خلاصه بازی آمیکوس بسته بندی شده است ، هر کدام نسبت به گذشته دیوانه تر است. واقعیت این است که اینها افراد خیلی روشنی نیستند و همه چیز از کنترل خارج شد.

بنابراین ، بدون ترتیب خاصی ، در اینجا 10 مورد برتر WTF تاکنون آورده شده است. روز هنوز جوان است ، بنابراین هنوز وقت برای Yeezy است تا همه آنها را برتر کند!

1. قانونگذاران پنسیلوانیا وزیر امور خارجه خود را به توافق با دادگستری پنسیلوانیا برای ارتکاب “حمله غیرقانونی” متهم می کنند

فکر نکنید که این کلمه یعنی چه آنها فکر میکنند به این معنی.

این حمله غیرقانونی به مکانیسم انتخابات کشورهای مشترک المنافع از هر طرف رخ داد: گروه های ملی با بودجه کافی که با استفاده از COVID-19 بهانه ای ، تعداد زیادی پرونده قضایی را به چالش کشیدند که ظاهراً هر جنبه ای از انتخابات پنسیلوانیا را به چالش کشید. سپس قوه مجریه از تعهدات خود در دفاع از قوانین کشورهای مشترک المنافع منصرف شد ، و سپس به ارائه راهنمایی های غیرقانونی به هیئت های انتخابات شهرستان های مشترک المنافع پرداخت. سرانجام ، این تلاش ها با نقض آشکار الزامات قانون اساسی ایالات متحده ، مورد موافقت و پیشرفت دادگاه عالی پنسیلوانیا قرار گرفت.

2. کابال و الیگارشی؟ واقعاً؟

برخی از آن قانون گذاران ایالتی در آلاسکا ، آیداهو و آریزونا باید به پخت و پز تبدیل شوند. ممکن است مانند نصف زاناکس از آن استفاده کنید ، زیرا این کار را می کند التماس کردن یک اسباب بازی است … بیش از حد گرم شده است.

جنبندگان با استناد به “اتهامات معتبر کابالی و الیگارشی در چهار ایالت متهم” شروع می کنند و سپس به بسیاری از صفحات دیگر اصطلاحنامه می روند.

به دلایل بسیار خوب تاریخی ، مشکلات پیچیده ، چند بعدی و سیستمی که کل را تضعیف می کند قانون اساسی فدرال قبلا هرگز تحت این قرار نگرفته ام ماده چهارم ، بند 4 معاینه. امروز این مسئله برای اولین بار بوجود آمده است. این س questionsالات شامل زندگی و مرگ جمهوری است ، حتی بدون یک جرقه کوچک یا یک لعاب کوچک اغراق.

کل قانون اساسی فدرال!

جایی که یک الیگارشی قدرت را در ایالت های خاص به دست آورده است ، هم حق رأی قانونی و هم حاکمیت اکثریت را بدست آورد ، این الیگارشی خود را بالاتر از دیگران قرار داده است ، و کشورهای “تقلب” مانند مجلس لردها که در انگلستان قرون وسطی و اوایل مدرن استفاده می شد ، سلطنت می کنند.

امممم شما می دانید چه ، مهم نیست.

3- اگر یک رأی برای اهداف ریاست جمهوری نامعتبر باشد ، آیا رأی گیری پایین نیز نامعتبر است؟

آدام كلاسفیلد از Law & Crime لیستی مفید از هفده عضو مجلس نمایندگان جمهوری خواه كه با یك قرارداد امضا كرده اند ، تهیه كرد amicus مختصر از دیوان عالی کشور خواستند که انتخابات خود را باطل کند.

4. لوس آنا

چگونه جهنم موفق به غلط نوشتن نام شاکی می شوید ، به خصوص وقتی که آن شاکی یکی از پنجاه ایالت است؟

Dunno اما اریک اشمیت دادستان کل میسوری موفق به انجام این کار شد.

5. فتنه؟

مطمئناً تقاضای عفو نامناسب Ken Paxton که به عنوان یک دادخواست مطرح شده است ، یک تکه تکه نابخشودنی است. اما شاید دادستان کل پنسیلوانیا ، جوش شاپیرو وقتی آن را “سو abuse استفاده فتنه انگیز از روند قانونی” توصیف می کند ، اغراق می کند. کلمات معنی دارند!

اگرچه از بقیه این موارد ، او را می بخشیم حرکت مخالفت چنین رد خوبی در مورد پرونده پاکستون وجود دارد.

6. کسی باید به دلیل قتل سنگین ریاضی دستگیر شود

از آنجا که سخنگوی کاخ سفید Kayleigh McEnany به طور شبانه به فاکس اعزام می شود تا در اطراف یک مقاله مقداری دست به دست شود و اظهارات Ken Paxton را تکرار کند که بیدن “در هر چهار میلیارد” احتمال پیروزی در پنسیلوانیا ، میشیگان ، جورجیا و ویسکانسین را دارد.

در اینجا ، بگذارید PA AG جاش شاپیرو خودش را بازخرید کند.

تگزاس ابتدا ادعا می کند که “[t]احتمال اینکه بایدن معاون رئیس جمهور سابق رای رای گیری در چهار کشور متهم را کسب کند * * * به طور مستقل با توجه به برتری زودهنگام رئیس جمهور ترامپ در این ایالت ها از ساعت 3 بامداد 4 نوامبر 2020 ، کمتر از یک چهارم میلیارد است. ” طرح شکایت 10 پوندی برنامه 4a-6a ¶¶ 15-19. 3 اما آرا later شمارش شده بعداً به طور مسلم از همان جمعیت آرا “به طور تصادفی” جلب نشدند ، زیرا آرا اولیه بیشتر آرا in شخصی بود در حالی كه آرا later بعدی شمارش آرا mail از طریق پست بود. و شکایت خود تگزاس نشان می دهد که چرا آرا-شمارش شده بعداً منجر به چنین تغییر قدرتمندی به نفع رئیس جمهور منتخب بایدن شد: “به طور قابل توجهی ، در کشورهای متهم ، دموکرات [sic] رای دهندگان از طریق پست با دو تا سه برابر نرخ جمهوری خواهان رای دادند. ” لایحه شکایت 39 پوندی است. هم این واقعیت و هم انتظار اینکه منجر به تغییر به نفع رئیس جمهور منتخب بایدن شود با شمارش آرا-از طریق نامه الکترونیکی ، ماهها قبل از انتخابات به طور گسترده گزارش شده بود.

در ادامه تگزاس ادعا کرد ، دوباره بر اساس تحلیل دکتر سیچتی ، “[t]همان چیزی که کمتر از یک در یک چهارم میلیارد غیرممکن آماری وجود دارد “وقتی عملکرد آقای بایدن در هر یک از این کشورهای متهم با عملکرد هیلاری کلینتون وزیر خارجه پیشین در انتخابات عمومی 2016 مقایسه شود”. لایحه شکایت 11 پوندی. برای این ادعا ، دکتر سیچتی به سادگی فرض می کند که احتمالاً رأی دهنده پنسیلوانیا در سال 2020 به بایدن رأی داده است همان رأی دهنده ای در پنسیلوانیا در سال 2016 که به هیلاری کلینتون رأی داده است – و سپس نتیجه گرفت ، با این فرض ، نتایج 2020 کاملاً غیرممکن است. برنامه 6a 18–20. اما نیازی به ذکر این نکته نیست که انتخابات 2016 و 2020 در واقع حوادث جداگانه ای بود و هر تحلیلی مبتنی بر این فرض که رای دهندگان در یک ایالت خاص در دو انتخابات متوالی ریاست جمهوری رفتار یکسانی داشته باشند بی فایده است.

6. شمارش آرا After پس از شب انتخابات غیرقانونی است؟

انجمن خانواده مسیحی است از نظر که هیچ رأیی در این ایالتها وجود نداشت زیرا جدول بندی آرا بسیار طولانی شد و بنابراین “این که هر کشور متهم در” انتخاب “انتخاب کنندگان ریاست جمهوری در روز انتخابات” که قانون تعیین کرده است “نتوانست رأی دهد.”

آیا آلاسکا حتی شمارش را نیز به پایان رسانده است؟

7. لین وود

وکیل خستگی ناپذیر وکالت خود را بر عهده دارد پروسه در یک ترکیبی برگه certiorari / amicus مختصر که در آن او خود را “amici” معرفی می کند و موفق می شود نام خودش را غلط املایی کند ، بنابراین … چه چیزی برای گفتن وجود دارد؟

8. شما فقط نمی توانید شل کنید. این دیوان عالی کشور است!

همانطور که ما اشاره شد روز گذشته ، در خواست ترامپ برای مداخله ، وكیل وی جان ایستمن نوشت ، “پرزیدنت ترامپ تقریباً بر همه نشانه های تاریخی پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد. به عنوان مثال ، او هم فلوریدا و هم اوهایو را برد. هیچ کاندیدایی در تاریخ – جمهوری خواه یا دموکرات – پس از پیروزی در هر دو ایالت ، در انتخابات شکست نخورده است.

این از آنجا که جان اف کندی اوهایو و فلوریدا را از دست داد و همچنان ریچارد نیکسون را در سال 1960 مورد ضرب و شتم قرار داد ، نادرست باقی مانده است.

9. ذکر ویژه: رودی جولیانی

بسیار خوب ، این واقعاً روی داکت نیست. اما این وکیل رئیس جمهور است که تا حدودی به همان کلاهبرداری ادعایی در گرجستان اشاره می کند التهابی مقررات.

شسته و رفته

10. آیا با طرح دعوی جعلی خود برخی از کشورهای جعلی را دوست دارید؟

مطمئناً! لطفاً نیو کالیفرنیا و نو نوادا را ملاقات کنید ، که خلاصه ای از بازی را در این کت و شلوار آورده اند.

بخشی از دلیل تشکیل ایالت کالیفرنیای جدید و ایالت جدید نوادا توقف اقدامات غیرقانونی فرمانداران نیوزومه (کالیفرنیا) و سیسولاک (نوادا) است. نظر این دادگاه مبنی بر تأیید یک قانون یکنواخت و ملی در مورد احیای برتری بند انتخاب کنندگان ماده 2 ، بند 1 قانون اساسی ایالات متحده ، برخی از شکایات موجب تأسیس این ایالت های جدید را حل و فصل خواهد کرد.

نه ، اینگونه نیست که گاوین نیوزوم نام خود را هجی می کند. و بله ، خطا در کل پرونده ارسال شده تکرار می شود.

خدای عزیز این کی تموم میشه؟

وقت خود را بگیرید ، رئیس دادگستری رابرتز. ما هنوز از فریدونیا خبری نداریم.


الیزابت دای (@ 5DollarFeminist) در بالتیمور زندگی می کند ، جایی که در مورد قانون و سیاست می نویسد.

logo-footer