Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

ذهنم با اتفاقات روز شکسته شده است. لطفاً هر دو ستونی را که تهیه کردم بخوانید.

این اولین ستون امروز است:

Amerika: یک افسانه

روزگاری یک رئیس جمهور با خلق و خوی یک کودک 6 ساله حضور داشت و به عنوان مجریه یک کشور قدرتمند خدمت می کرد. این رئیس جمهور فکر کرد که پلیس هنگام دستگیری مجرمان باید سختگیرانه تر باشد. وی کره شمالی را تهدید به “آتش و خشم” کرد. او گفت که خوشحالم که بچه های اسلحه در اردوگاه خود هستند.

شرط می بندم او فیلم های هوشیارانه را دوست دارد.

این رئیس جمهور چهار سال کشور را بهم ریخت. وی در مورد سرقت انتخابات توسط طرف مقابل و چگونگی ویرانی کشور توسط طرف مقابل سخنرانی کرد. وی گفت مردم باید برای آنچه اعتقاد دارند بجنگند. برخی از طرفداران وی به پایتخت حمله کردند.

برای تحلیف رئیس جمهور بعدی ، 20،000 نفر از اعضای گارد ملی از پایتخت محافظت کردند. تعداد اعضای ارتش بیشتر از آن است كه آمریكا در آن زمان در افغانستان و عراق مستقر كرده باشد. برای نگهبانان سلاح صادر شد.

اما گارد ملی اشتباه کرد. این حساب رسانه های اجتماعی اعضای خود را کنترل نمی کند. گارد ملی مرد سفید پوست ، از طبقه متوسط ​​و متوسط ​​را منحرف می کند ، جایی که رئیس جمهور بیشترین حمایت خود را پیدا کرد. در جریان اعتراضات روز تحلیف ، 10 هزار نگهبان مسلح تصمیم گرفتند که به جای اطاعت از زنجیره فرماندهی ، از معترضین حمایت کنند.

بدین ترتیب آمریكا پایان یافت.

ستون دوم امروز:

زمان مکث

من نمی خواهم دولت شما را ساکت کند. من می خواهم همه بخواهند خودشان را ساکت کنند.

فقط برای دو سال ، من می خواهم که چپ های چپ صحبت در مورد “بازپرداخت پلیس” را متوقف کنند. آنها می توانند در مورد “اصلاح پلیس” صحبت کنند. اگر یک سخنران یا همکار چیزی غیر حساس یا توهین آمیز گفت یا کاری انجام داد ، شخص را تحریم یا اخراج نکنید. برای شخص توضیح دهید که چه اشتباهی کرده است و برای دفعه بعدی بهتر باشید. نگران این نباشید که چه کسی در کدام سرویس بهداشتی ادرار می کند. هر دو حمام خوب است. فقط برای دو سال

فقط برای مدت دو سال ، من می خواهم که حق خواهان حق متوقف کردن نامیدن اعضای حزب دیگر “سوسیالیست” باشند. آنها می توانند در مورد “مترقی” صحبت کنند. نگویید افراد طرف دیگر کشور شما را نابود می کنند. نگویید که افراد طرف مقابل به شورش اعتقاد دارند. می توانید بگویید که طرف مقابل اعتراضات سیاسی را باور دارد و بعضی از گروههای کوچک در آن اعتراضات گاهی شورش می کنند. فقط برای دو سال

در طول این دو سال ، من می خواهم که مجلس قانونگذاری توسط کمیته های غیرحزبی یا دو حزبی هدایت شود که درباره اصلاحات بسیار فکر می کنند. قانونگذاران باید موافقت کنند که توصیه های ارائه شده توسط کمیته ها را تصویب کنند.

آیا می توانیم مجدداً تقسیم بندی کنیم که باعث رقابت بیشتر مناطق کنگره شود ، بنابراین رادیکال های چپ یا راست در انتخابات شکست بخورند و میانه روها پیروز شوند؟

آیا برای رای دادن باید حکم مالیات بدهیم یا اعتبار مالیاتی بدهیم؟ امروز سیاستمداران تبلیغات منفی را برای کاهش میزان میزان حمایت طرفداران حزب مخالف در روز انتخابات انجام می دهند. شاید اگر مردم به رأی دادن نیاز یا تشویق می شدند ، سیاستمداران از این طریق مبارزات انتخاباتی را متوقف می کردند.

دولت ها باید با “دو بالا”سیستم ها ، که در آن همه نامزدها در یک رای اولیه ذکر شده اند ، و دو نامزد برتر ، صرف نظر از حزب ، به انتخابات عمومی راه می یابند.

و غیره ، از جمله ایده های افراد بسیار باهوش تر از من.

بیایید این اصلاحات را تصویب کنیم ، به طوری که کشور ما به وسط متمایل شود و قابل اداره تر شود.

و بعد از دو سال می توانیم به داد و فریاد برگردیم.

قول میدهم.


علامت هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی بین المللی پیش برد و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین قانون و استراتژی دعوی مسئولیت مواد مخدر و دستگاه هاو (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer