Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مدیرعامل Ironclad جیسون بوهمیگ (عکس با مجوز)

“یک میلیون دلار جالب نیست. شما می دانید چه جالب است؟ یک میلیارد دلار

اگر به جاستین تیمبرلیک اعتقاد دارد ، نرم افزار مدیریت قرارداد بزرگ است روکش آهنی در واقع خیلی باحال شدم Ironclad به تازگی 100 میلیون دلار از بودجه سری D را با پرداخت بهای خسته از 1 دلار تعطیل کرده است بیلیون، آن را به جدیدترین تک شاخ دنیای فناوری تبدیل کرده است.

“جالب” بخشی از مکالمه است که موسس و مدیرعامل Ironclad جیسون بوهمیگ معمولاً در مورد شرکت خود می شنود. هفته گذشته وی در مصاحبه ای به من گفت: “ما در مطبوعات به عنوان خسته کننده ، غیرجنسی و همه این کلمات توصیف شده ایم.” “اما من فکر می کنم افرادی که واقعاً می فهمند ما چه کار می کنیم [see] همچنین نوعی پیامد انقلابی برای کاری که ما انجام می دهیم وجود دارد. ” فراتر از آن ، موفقیت Ironclad همچنین شامل درسهایی است که همه وکلا – از مدیریت دفاتر حقوقی گرفته تا همکاران تازه استخراج شده – می توانند از آنها استفاده کنند.

تنظیم استاندارد

بوهمیگ به نظر ساده می رسد که همه چیز ساده است: Ironclad می خواهد همان کاری را انجام دهد که کانتینر حمل و نقل برای بار انجام داده است. مانند بوهمیگ آن را بازگو می کندتاریخچه حمل بار با قایق در درجه اول با یک نوآوری مشخص شده است: کانتینر سازی. برای هزاره ها ، محصولات در ظروف با اندازه های مختلف در کشتی ها قرار داده می شدند ، اما هیچ چیز در حد استاندارد های توافق شده برای اندازه های حمل و نقل ، ردیابی بسته ها یا سایر جنبه های صنعتی که اکنون آنها را ضروری می دانیم ، نیست. بسته ها ماهها در دریا سپری می شدند بدون اینکه درمورد اینکه آیا واقعاً راهی ساحل می شوند ، بار معمولاً از بین می رفت و بارگیری و تخلیه قایقها زمان بیشتری از زمان حمل واقعی بار در آن طرف اقیانوس می گرفت.

پس از آن جنگ جهانی دوم آغاز شد و دیگر ظروف مهمات و تجهیزات دیگر قابل قبول نبود. صنعت حمل و نقل بر اساس استانداردهای کانتینر حمل و نقل و ردیابی بسته ها ، که امروز آنها را کانتینر سازی می نامیم ، عمل کرد. با این کار ، صنعت حمل و نقل ظاهراً یک شبه رشد کرد. در حالی که پدربزرگ و مادربزرگ شما ممکن است بسته ای را سفارش داده باشند ، انگشتانشان را ضربدر بسته اند و امیدوارند که ظرف شش ماه آینده به دست شما برسد ، اما امروز می توانیم تقریباً هر چیزی را که فکر کنیم به صورت آنلاین سفارش دهیم و اعتماد کنیم که به طور کلی با خیال راحت ، ایمن و سریع می رسد.

بوهمیگ در دنیای پیمانکاری همین فرصت را می بیند. این قرارداد واحد اصلی بیشتر دنیای تجارت است. شرکت های ما می توانند فقط به همان سرعتی که ما می توانیم با فروشندگان و مشتریان جدید توافق کنیم ، حرکت کنند. با این وجود فرایندهای قرارداد اکثر شرکت ها به شدت کند است ، زیرا هر قرارداد فرآیندهای خیاطی بی پایان را طی می کند و نیاز به ثبت نام از طرف ذینفعان بیشتر از حد مجاز است. Ironclad قصد دارد این مشکل را برطرف کند.

پیگیری منظم کمتر

آنچه که شاید انقلابی ترین نکته در مورد استراتژی بوهمیگ این باشد که او می خواهد آن را اصلاح کند فقط آن مشکل بخشی از موفقیت Ironclad به لیزر تمرکز Boehmig در مدیریت قرارداد و مقاومت در برابر خزش و تورم بینایی برمی گردد. چه زمانی من اولین بار در اواخر سال 2019 با بوهمیگ صحبت کردم، Ironclad منحصراً یک راه حل مدیریت قرارداد بود. هفته گذشته وقتی از او در مورد مناطقی که Ironclad با آخرین دور تأمین مالی 100 میلیون دلاری خود گسترش خواهد داد ، پرسیدم ، او به سادگی گفت: “ما با قراردادها موافقت خواهیم کرد.” بوهمیگ قراردادها را به عنوان یک بخش بازار بطور ناخوشایند بزرگ و تا حد زیادی دست نخورده می بیند ، بخشی که در حال حاضر فضای کافی برای رشد دارد. “ما واقعاً می خواهیم محلی برای عقد قرارداد تجاری باشیم” و علی رغم اینکه یک رهبر صنعت است ، بوهمیگ Ironclad را فقط “1٪ از راه آنجا” توصیف می کند.

Ironclad به جای ایجاد ساختارهای جانبی از ابتدا ، به شدت به مشارکت با دیگر ارائه دهندگان برتر بازار متمایل شده است. وی با بیان مثالی از DocuSign گفت: “من همیشه طرفدار این شرکت بوده ام که فقط کارهایی را انجام دهیم که فکر می کنیم می توانیم در سطح کلاس اول انجام دهیم.” DocuSign در امضای الکترونیکی فوق العاده است ، آنها ساخت محصول امضای الکترونیکی باورنکردنی. ما گفتیم ، “این یک محصول درجه یک است. ما می خواهیم حول آن ادغام شویم. ‘”

استراتژی Ironclad کتاب گرید مک کیون (Essentialism: The Discipined Pursuit of Less) در سال 2014 را به نام Greg McKeown از دانش آموختگان استنفورد به ذهن متبادر کرد. McKeown استدلال می کند که معمولاً کمتر اتفاق می افتد که بیشتر باشد. با شناسایی آنچه واقعاً در زندگی و مشاغلمان مهم است و اولویت و توجه مطلق خود را به آنها می دهیم ، هم تأثیر دستاوردهای خود را به حداکثر می رسانیم و هم معیارهای داخلی خود را برای موفقیت دوباره تنظیم می کنیم.

برای رهبران دفاتر حقوقی ، درس Ironclad این است که نقاط قوت ما را شناسایی کرده و سپس به آنها تکیه کنید. به جای اینکه منابع یک شرکت را با تلاش برای همه مشتریان بالقوه کاهش دهد ، مدیران شرکت می توانند بر روی توسعه روشهایی تمرکز کنند که شرکت آنها را منحصر به فرد می کند و شرکت را در بهترین حالت نشان می دهد. با تمرکز بر آنچه بهترین کار را انجام می دهیم ، حواس پرتی را از بین می بریم و خود را برای قوی ترین موفقیتی که می توانیم جمع کنیم ، قرار می دهیم.

مسافت حمل طولانی

من از بوهمیگ پرسیدم آیا توصیه ای برای کارآفرینان مشتاق دارد یا خیر ، و به نظر می رسید پاسخ وی برای وکلای جوانی که قصد ساختن شیوه های خود را دارند به همان اندازه مناسب است: رفتن به هیجان زده شدن شما در مورد آنچه که کار می کنید خیلی صحبت خواهید کرد زیرا این قسمت بزرگی از زندگی شما است. یک اشتباه که من می بینم کارآفرینان جوانه زنی مرتکب می شوند این است که احساس می کنند در یک فرآیند هک هوشمندانه ای پیدا کرده اند و با توجه به پیشرفت فزاینده ای که می تواند ایجاد کند ، گرفتار می شوند. آنها الزاماً “آیا من واقعاً” را در نظر نمی گیریم خواستن یک دهه را صرف کار بر روی این مشکل کنیم؟ “

در عوض ، بوهمیگ استدلال می کند ، مشکلی را انتخاب کنید که می توانید یک دهه متعهد آن شوید ، مرتکب آن شوید و ببینید چه اتفاقی می افتد. “به هر روشی ضروری ، به حرکت خود ادامه دهید ، یک پا را جلوی پای دیگر قرار دهید. شرکت های بزرگ به اندازه شما اهمیتی نمی دهند و این در واقع تنها مزیت شما به عنوان یک کارآفرین است – اینکه بیشتر به شما اهمیت می دهد. مادامی که بیشتر به مراقبت و پرسش های صحیح بپردازیم و بخواهیم زمان بیشتری را با مشتریان خود سپری کنیم ، پیروز خواهیم شد. “

به خصوص در مورد وکلای جوانی که سعی در یافتن پای حرفه ای خود دارند ، بیشتر نمی توانم با این توصیه موافق باشم. بسیاری از وکلائی که من می شناسم از طریق تصادفات ، یا اینرسی ، یا گاهی اوقات فقط یک شانس گنگ ، درگیر یک عمل می شوند. من وكلائی را می شناسم كه برای آنها خوب جواب داده است ، اما اینكه چه چیزی در آن گیر افتاده ایم چه چیزی واقعاً از آن لذت می بریم؟ وكلائی كه من می دانم هم بیشترین موفقیت مالی را دارند و هم بیشترین رضایت شخصی را دارند ، كسانی هستند كه هر روز می دانند كه در دفتر كار می كنند خواستن انجام دادن. مشتری ها می دانند چه موقع شما واقعاً به کار خود اهمیت می دهید ، و این اشتیاق هم در محصول کاری و هم در خط پایین نشان داده خواهد شد. کاری را که دوست دارید انجام دهید و هرگز برای بقیه زندگی خود روزی کار نخواهید کرد.

حالا عالی است


جیمز گودنو مدیر عامل و شریک مدیر شرکت NLJ 250 است کریگ فنمور. در سن 36 سالگی ، وی جوانترین مدیر اجرایی شناخته شده یک شرکت حقوقی بزرگ در ایالات متحده شد. وی JD خود را از دانشکده حقوق هاروارد و گواهینامه های مدیریت تجارت دوگانه از MIT را در اختیار دارد. وی در حال حاضر در دانشکده تجارت قاضی دانشگاه کمبریج (انگلستان) تحصیل می کند ، جایی که در حال کار برای کارشناسی ارشد کارآفرینی است. جیمز یکی از نویسندگان کتاب است انگیزه هزاره ها، که در رده انتشار نسخه جدید مدیریت کسب و کار در آمازون به رتبه یک رسید. وی و همکارانش به عنوان یک تمرین دهنده ، یک فناوری مبتنی بر فناوری را ایجاد و اجرا کردند عمل شاکیان و مدل تجاری می توانید با جیمز در توییتر (JamesGoodnow) یا از طریق ایمیل با وی در آدرس ارتباط برقرار کنید [email protected].

logo-footer