Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مک کال کالون (تصویر از طریق توییتر)

طی چند روز پس از اقدام به کودتا که توسط طرفداران ترامپ در واشنگتن دی سی انجام شد ، وکلا و قانونگذاران به عنوان اعضای گروهی که به پایتخت ایالات متحده آمریکا حمله کردند شناسایی شدند و عواقب آن بسیار شدید بود. یک وکیل داخلی شغلش را از دست داد، و یک قانونگذار پس از استعفا استعفا داد به جرم متهم شد. این مانع از حضور یک وکیل دیگر نشده است تا اعتراف کند که او نه تنها در محل حادثه بوده است ، بلکه او از اولین کسانی بود که از درهای پایتخت متهم شد.

با مک کال کالون ، تمرین کننده انفرادی که در درجه اول کارهای دفاع جنایی در آمریکا ، جورجیا انجام می دهد. به گفته وی علاوه بر اینکه بیش از 30 سال وکالت داشته است نمایه توییتر، کالحون “ضد انقلابی ضد کمونیست و دشمن فانی کمونیست های دموکرات” است. در یک مرور از کالون به عنوان “متعصب نژادپرست” ، “رادیکال راست افراطی” و “آجیل کاری” که “در این ایالات متحده آمریکا وکالت ندارد” نامیده می شود. دوست داشتني.

در مصاحبه با Atlanta Journal-Constitution، کالحون می گوید که اقدامات آشوبگران چیزی بیشتر از “نافرمانی مدنی” نبود ، و تشبیه جمعیت بی قاعده به “جهانگردان” بود. گفته شده است که Calhoun در یکی از پست های خود در Parler از روز حمله مرگبار ، گزارش شده است: “دولت عمیق نمی تواند ما را متوقف کند. آنها یاد گرفتند که امروز وقتی ما به پایتخت حمله کردیم و آن را گرفتیم. کلمه این است که همه ما برای جنگ مسلح برمی گردیم. ” در اینجا ویدئویی را مشاهده می کنید که Calhoun در حالی که در داخل پایتخت بود حضور داشت:

در اینجا چند تصویر اضافی از صفحه Parler وی وجود دارد:

(تصویر از طریق توییتر)

(تصویر از طریق توییتر)

Calhoun هنگام گفتگو با AJC ، همه درخواست های خود را برای خشونت و جنگ داخلی رد کرد و آنها را “شعارهای سیاسی گرم” دانست. در اینجا چند بخش از آن مصاحبه آورده شده است:

“جمعیت یک عقیده بودند. همه آنجا همان نگرش را داشتند. آنها احساس کردند که یک انتخابات عادلانه از آنها ربوده شده و کنگره به آنها گوش نمی دهد. ” “این بهترین ایده نبود ، اما این کاری بود که این گروه از مردم انجام دادند. آنها این کار را به عشق آمریکا انجام دادند. ” …

“افرادی که به آنجا رفتند ، آنچه آنها انجام دادند قهرمانانه بود. این بسیار میهنی بود ». “من نمی گویم که این کار ایده آل بود. من می گویم در آن زمان و مکان این افراد احساس می کردند تنها امید آنها این است. آنها نمی خواهند جمهوری دموکراتیک خود را از دست بدهند. ” …

کالحون گفت که بدترین عمل جنایتکارانه وی “تجاوز به عمل” بوده است.

وی گفت: “من آزادانه اعتراف می کنم که مرتکب جرم شده ام ، اما این کار را به خاطر عشق به کشورم انجام دادم.”

ما گمان می کنیم اف بی آی و سایر مقامات ذی ربط که در حال تحقیق هستند ممکن است در مورد این موضوع نظر دیگری داشته باشند چیز خوبی که او دفاع جنایی را تمرین می کند …

وکیل جورجیا در میان کسانی که به پایتخت ایالات متحده حمله کردند [Atlanta Journal-Constitution]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer