Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حالی که ما بر خلاقیت تمرکز می کنیم و اهمیت تلاش برای خدمات رسانی خوب به مشتریان را در معرض خطر قرار نمی دهیم ، سیستماتیک بودن را فراموش نکنید.

واقعاً چیز خاصی در کارهایی که انجام می دهیم وجود دارد. مشتریان ما – از هر نوع ، شکل ، اندازه ، سابقه ، سطح تحصیلات و غیره – با نوعی مشکل به سراغ ما می آیند ، که حداقل برای آنها مطمئناً یک مشکل بزرگ به نظر می رسد. و ما باید آن را حل کنیم. و ما دوست داریم من و همکارانم کسانی که دعوای حقوقی پیچیده ای را انجام می دهند ، به طور کلی دارای تعداد زیادی سلاح هستند که باید آنها را به میدان آوریم و اجرا کنیم: تحقیق ، تفکر تاکتیکی ، تحقیقات حقوقی ، تجزیه و تحلیل حقوقی ، نوشتن متقاعد کننده ، حمایت شفاهی متقاعد کننده ، ارتباط با شاهدان و مشتریان (و امیدوارم قضات و داوران و هیئت داوران) ، و خیلی بیشتر ، و به طور کلی (امیدوارم) با تیمی از همکاران.

اما این واقعیت که خاص است به این معنا نیست که نمی توان آن را سیستماتیک کرد. می توانید بر اساس پروتکل خاصی تحقیقات را شروع کنید. شما می توانید روی یک سند کار کنید ، از جمله اینکه چه کسی پیش نویس و ویرایش را در چه زمانی انجام می دهد ، و هنگامی که سند در اختیار مشتری قرار می گیرد ، سپس ثبت می شود و سپس ارائه می شود ، با یک روش کارآمد که پیش از موعد توسعه می دهید. یا می توانید با انتشار یک یادداشت مشترک ، یا داشتن یک تماس ، یا همه با هم پیاده روی یا هر چیز دیگری ، با هم تیمی های خود درگیر آن تجزیه و تحلیل تاکتیکی شوید. در هر صورت ایده خوبی است که از سیستمی استفاده کنید که انجام آنالیز را برای شما و همکارانتان غیرممکن است.

حرف من این است که من معتقدم این ضرب المثل که هیچ دو دعوا یا محاکمه یکسان نیستند (اگرچه نظرات بسیاری از موارد مشابه است) ، ما به مشتریان خود بهتر خدمت می کنیم ، کارآمدتر هستیم ، برای آنها بیشتر پیروز می شویم و احتمالاً اگر سیستم هایی برای انجام کارهایی که به نظر می رسد غیر سیستماتیک به نظر می رسند بیشتر لذت ببریم. ارجاع به سلاح خوب است زیرا ارتش با انواع مختلف نبردها به انواع مختلف می پردازد ، اما آنها سیستم هایی دارند و با تدارکات زندگی می کنند یا می میرند. ما می توانیم از آنها درس بگیریم.

در حالی که ما نباید به این موضوع فکر کنیم که چقدر باهوش و خلاق هستیم – و هرگونه دعوای سخت تقریباً به هر حال به تلاش زیادی نیاز دارد – بیایید پیش از موعد در مورد سیستم ها و پروتکل هایی که به کار می بریم فکر کنیم. برای انجام کار ما برای مشتریان بیشتر ، ارزان تر برنده می شویم و بیشتر سرگرم می شویم.


جان-بالستریرجان بالستریر وکیل کارآزمایی کارآفرینی است که شرکت خود را پس از کار به عنوان دادستان و دادخواه در یک شرکت کوچک تاسیس کرد. او در شرکت حقوقی محاکمه و تحقیقات شریک است Crossbowman Fariello در نیویورک ، جایی که او و همکارانش نماینده مشتریان داخلی و بین المللی در دعاوی ، داوری ، تجدید نظر و تحقیقات هستند. می توانید از طریق ایمیل در آدرس زیر با او تماس بگیرید [email protected]به

logo-footer