Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

جوشوا اندرو گارتون یک کار اخلاقی مذموم و کاملاً ناپسند انجام داد. او ارسال یک عکس جعلی از ادرار کردن قبر یک افسر پلیس مرده دلیل اینکه گارتون چنین کاری حقیرانه انجام داده مشخص نیست. اما وقتی خبرنگار محلی با کسانی که او را می شناسند تماس گرفت ، پاسخ این بود که گارتون از مشکلات روانی رنج می برد و نیاز جدی به درمان دارد. در ایالات متحده ، شهروندان مشکوک به بیماری روانی به احتمال زیاد دستگیر می شوند و انداختن در زندان تحت درمان پزشکی – بیشتر ، با توجه به اتحاد ملی در زمینه بیماری های روانی در نتیجه اعمال غیر خشونت آمیز. که ما را به آنچه من فکر می کنم بدترین قسمت این داستان است ، می رساند ، این است که پلیس تصمیم گرفت گارتون را به جرم ارسال عکس جعلی دستگیر کند.

آنچه دستگیری را بسیار بد می کند این است که پست گارتون به وضوح در نوع سخنرانی نمادین است که مدتها به عنوان شناخته شده است با اصلاحیه اول محافظت می شود از قصاص یا مجازات دولت. همچنین به همان اندازه روشن است که سخنرانی گارتون در هیچ یک از “کلاسهای گفتاری کاملاً مشخص و کاملاً محدود” قرار نمی گیرد که هیچ گونه محافظت از اصلاحیه اول را از قبیل فحاشی ، افترا ، کلاهبرداری ، تهدیدهای واقعی ، تحریک یا سخنرانی اساسی به رفتار مجرمانه شاید صبر کنید ، برخی ممکن است بپرسند ، آیا منصفانه نیست که تصویر جعلی گارتون از دو نفر در حال ادرار کردن بر روی قبر یک افسر پلیس مرده را به عنوان کاملاً ناپسند طبقه بندی کنیم؟ پاسخ این است ، اگرچه منصفانه است که پست گارتون را مطابق موازین اخلاقی نجابت ، ناپسند توصیف کنیم ، اما تعریف قانونی فحاشی بسیار خاص است و این پست به وضوح با پاسخگویی به آن فاصله دارد مجاز تعریف.

که در میلر علیه کالیفرنیا، دیوان عالی عناصر اساسی فحاشی را بیان کرد که آزمایش می کنند:

(1) آیا افراد متوسطی که از معاصر استفاده می کنند استانداردهای جامعه پیدا کردن کار ، به عنوان یک کل ، به دنبال علاقه مطلق است. (2) آیا این اثر رفتار جنسی را که به طور خاص توسط قانون ایالتی قابل اجرا تعریف شده است ، توصیف می کند ، و (3) آیا این اثر به طور کلی فاقد ارزش جدی ادبی ، هنری ، سیاسی یا علمی است.

به خاطر داشته باشید که در میلر ، نتیجه این پرونده این بود که مردی که مجله های پورنوگرافی ناخواسته می فرستاد محکومیت وی لغو شد. به عبارت دیگر ، استاندارد فحاشی بسیار محدود است و دیوان عالی کشور هر تلاشی را رد کرده است آن را گسترش دهید. اما مهمتر از همه ، هیچ چیز در پست گارتون – که هیچگونه رفتار جنسی یا حتی اندامهای جنسی را به تصویر نمی کشد – نمی تواند به طور منطقی در گروه افراد ناپسند قانونی قرار گیرد ، یا برای این امر ، سایر استثناهای گفتاری آزاد که به همان اندازه محدود یا محدود هستند حتی باریک تر. با این حال ، گارتون به هر حال به دلیل سخنرانی کاملاً محافظت شده اش دستگیر شد.

در حقیقت ، گارتون تحت قانون کیفری تنسی متهم شد آزار و اذیت که تا حدی ، ارتباطات ایجاد شده را جرم تلقی می کند “[w]با هدف سو mal قصد ترساندن ، ترساندن یا ایجاد پریشانی عاطفی. ” مسئله این است که ، با این وجود چنین قوانین ایالتی باید با ضمانت نامه های متمم اول مطابقت داشته باشد و دوباره ، برای هر شخص صالح یا حداقل اختصاص داده شده به پیروی از قانون اساسی کاملاً واضح است که پست گارتون سخنرانی محافظت شده ای است.

فاقد هر دلیل قانونی قانونی ، توضیح واضح آنچه که اتفاق افتاده این است که پلیس از نظر اخلاقی عصبانی و آزرده شده بود و تصمیم به دستگیری گارتون به دلیل بی احترامی به شخصی خود گرفت. لعنت بر قانون اساسی و دقیقاً همین تصمیم مأموران دولت برای کنار گذاشتن قانون اساسی است که دستگیری را بدترین قسمت از همه این موارد می کند. به زبان ساده ، گارتون قانون را زیر پا نگذاشت ، اما پلیس این کار را کرد. در اینجا جایی است که من همچنین به شما می گویم زندگی در یک “جامعه آزاد” به معنای مجبور بودن مداوم در معرض گفتاری تکان دهنده ، نفرت انگیز و جسارت آور است که بگویم توهین آمیز است. این بدان معنی است که باید افسران پلیس را که واقعی عکس گرفته اند بپذیریم مسخره کردن مرگ کسی که توسط پلیس کشته شد همچنین باید از دستگیری آزاد باشد. مهم نیست که چه کسی از آن ناراحت است یا ممکن است بخواهد در غیر این صورت باشد.

آنچه همچنین دستگیری را به طور غیر قابل انکاری بدتر می کند این است که حتی زمانی که گارتون به ناچار دستگیری خود را متوقف کرده و سرانجام از آن شکایت می کند (که وی نیز چنین خواهد کرد) ، این تنها افراد بی گناه واقعاً در همه این موارد – مالیات دهندگان – خواهد بود که در نهایت قلاب پاسخگویی افرادی که مسئول این دستگیری آشکار ضد قانون اساسی هستند ، به دلیل عقاید ساخته شده از نظر قضایی ، ناامیدکننده از پاسخگویی محافظت می شوند. مصونیت واجد شرایط همراه با غرامت. این سپر پاسخگویی است که بدون شک خود دستگیری غیرقانونی غیرقانونی را توضیح می دهد. منظور من این است که اگر شما هرگز نمی توانید در مورد نقض حقوق اساسی پاسخگو باشید ، چرا وقتی این حقوق را دارید به این حقوق اهمیت می دهید واقعاً می خواهید این باشد که به مردم فرومایه پیام دهید که چه کسی به چه کسی بی احترامی کند؟

هنگامی که گارتون جایزه مدنی را که شایسته آن است دریافت کرد ، می توان امیدوار بود که وی برای دریافت خدمات درمانی روانی اطرافیان خود احساس کند که به آن احتیاج دارد. احتمالاً جای امیدواری است که مترقیان این پرونده را احتیاطی در برابر گسترش محدودیت های گفتاری بدانند ، یا محافظه کاران آن را به عنوان یک نیاز مبرم به بازخواست پلیس هایی که حقوق اساسی را نقض می کنند ، نشان دهند. پس لطفا من را ببخشید وقتی می روم موهایم را پاره می کنم.


کارهای تایلر بروکر در مجله Gonzaga Law Review، the Review of Albany Law منتشر شده است و در مجله University Law Memphis Review قرار دارد. در صورت تمایل به برای او ایمیل بزنید یا او را دنبال کنید توییتر برای بحث در مورد ستون خود.

logo-footer