Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس توسط Win McNamee/Getty Images)

به نظر می رسد همین دیروز سناتور آیووا ، چاک گرسلی ، از این حق مقدس دونالد ترامپ برای طرح کودتا در کاخ سفید دفاع کرد به این دلیل که او در واقع هرگز نتوانسته کارکنانش را مجبور به انجام این کار کند.

کانال درونی او را هدایت می کند نمایش باب، گراسلی اصرار داشت که اینطور است کاملا خوب پس از آنکه رئیس جمهور تلاش کرد جفری کلارک را مسئول وزارت دادگستری کند ، وی قول داد تحقیقات در مورد تقلب در رای گیری در شش ایالت نوسان را اعلام کند. زیرا او بیش از حد ناتوان بود که بتواند این اتفاق را بیاورد ، بنابراین هیچ آسیبی ، هیچ خطایی نداشت.

آیا ترامپ جفری روزن ، دادستان کل کشور را اخراج کرد؟ نه ، او را اخراج نکرد. آیا ترامپ دونوغ غنی ، معاون روزن را اخراج کرد؟ نه ، او نکرد. »

هیچ کس اخراج نشد ، بنابراین ما اینجا خوب هستیم ، درست است؟

خوب ، در مورد آن…

این نیویورک تایمز روز گذشته در شهادت بیونگ “بی جی” پاک ، دادستان سابق ایالات متحده در منطقه شمالی جورجیا ، در کمیته قضایی مجلس سنا ، لاغر شد و معلوم می شود که وی به دلیل امتناع از پیوستن به خواسته ترامپ برای اعلام عمومی رانده شده است. انتخابات گرجستان با تقلب آلوده شده است.

تولدجا.

در تماس بدنام 2 ژانویه با براد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه گرجستان ، وی را تحت فشار قرار داد تا “11،780 رأی بیاورد ، که از ما بیشتر است” ، ترامپ از پاک شکایت کرد و او را به عنوان “وکیل مدافع آمریکایی شما در آنجا” نامید. مهم نیست که خود ترامپ پاک را در سال 2017 منصوب کرده بود.

با اصرار بیل بار ، پاک ادعاهای کلاهبرداری را که قبلاً توسط دفتر تحقیقات جورجیا رد شده بود – با وجود اعتراض شدید مقامات اف بی آی در بخش صداقت عمومی مبنی بر اینکه وزرای دادگستری در زمان رای گیری نامناسب است ، بررسی کرده است. حساب شده بودن ، سیاست گزارش ها.

اما چیزی برای پیدا کردن وجود نداشت ، و پاک از دروغ گفتن و گفتن آن خودداری کرد. بنابراین ، شامگاه 3 ژانویه ، وی از ریچارد دونوگو ، معاون AG ، ایمیلی دریافت کرد که در آن آمده بود “لطفاً هرچه سریعتر تماس بگیرید” ، و روز بعد استعفا داد تا “پیشگیری از اخراج عمومی” ، به عنوان بار آن را قرار دهید به نظر می رسد که وی به عنوان “اجازه خروج از ساختمان بدون ترامپ از طریق توئیت سیگنال خفاش به مأموران MAGA برای آزار و اذیت او تا پایان عمر” صحبت می کند.

و بجای اینکه کورت ارسکین ، دستیار پاک ، مسئولیت را بر عهده بگیرد ، این موقعیت توسط بابی کریستین ، سپس ایالات متحده در منطقه جنوبی جورجیا ، انجام شد.به دستور کتبی رئیس جمهور. » کریستین با گروهی از وکلای انتخاباتی وارد دفتر شد ، در حالی که به همکاران جدید خود اطمینان داد: “من به اینجا نمی آیم تا وکیل انتخابات باشم. من به این منظور به اینجا نمی آیم. ”

هشدار اسپویلر: او بود.

وی در تماس با کارکنان خود گفت: “صادقانه بگویم ، فقط با تماشای تلویزیون تصور می کنید که پرونده های انتخاباتی از کف تا سقف چیده شده اند.” مجله آتلانتا-قانون اساسیبه “من بسیار خوشحالم که فهمیدم اینطور نیست ، اما نمی دانستم که وارد خانه شوم.”

به سختی می توان از سلف خود بی جی پاک ، که قبلاً همین ادعاها را بررسی کرده بود ، حمایت کرد. اما در واقع کریستین پیدا نشد آن 11،780 رای نیز ، اگرچه او اجازه نداشت در مورد آن چیزی بگوید ، زیرا دلایل.

او در همان تماس فاش شده گفت: “من دوست دارم در گوشه خیابان ایستاده و این را فریاد بزنم ، اما نمی توانم.”

ببینید ، بعد از چهار سال از این دیوانگی ، ما مدتهاست که امیدواریم پیگرد قانونی برای سوء استفاده گستاخانه از قدرت اجرایی وجود داشته باشد. اما این یک تلاش وحشتناک برای تسلیح کردن وزارت دادگستری برای حفظ ترامپ در کاخ سفید پس از شکست در انتخابات بود. و ما باید از پشت بام در مورد آن فریاد بزنیم.

وکیل سابق آمریکا در آتلانتا می گوید ترامپ به دلیل عدم حمایت از ادعاهای تقلب در انتخابات می خواست او را اخراج کند. [NYT]
ایمیل ها: مقامات ارشد وزارت دادگستری درباره اتهامات بی اساس تقلب در رای دهندگان ترامپ مشاجره کردند [Politico]


الیزابت دای در بالتیمور زندگی می کند و در مورد حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer