Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

چه کسی می گوید برخی فشارهای خوب و قدیمی کار نمی کند؟

فقط چند روز پس از نیویورک تایمز منفجر شدن مقاله جونز دی و پورتر رایت درمورد نمایندگی های مربوط به دعاوی انتخاباتی خود ، پورتر رایت تصمیم گرفته است که در نبرد حقوقی که نتایج انتخابات در پنسیلوانیا را به رقابت می گذارد ، از نمایندگی خود در انتخابات دونالد ترامپ سر باز زنند و گفت:

شاکیان و پورتر رایت به توافق دو جانبه ای رسیده اند که در صورت کناره گیری پورتر رایت به شاکیان به بهترین وجه رسیدگی می شود و مشاور فعلی و مشاوران دیگری مانند شاکیان می توانند در این پرونده نمایندگی شاکیان را انتخاب کنند. شاکیان در مرحله حفظ و باعث می شوند که سایر مشاوران در اینجا ظاهر شوند.

این امر پس از یک جنجال بحث برانگیز رخ داد که باعث شد پورتر رایت و سایر شرکت ها به نمایندگی از رئیس جمهور و / یا متحدان وی در دادرسی های انتخاباتی مانند روز جونز ، به تضعیف دموکراسی آمریکا متهم شوند. PAC ها مانند پروژه لینکلن و MeidasTouch به دنبال این شرکتهای بزرگ برای تلاش برای خنثی کردن انتخابات آزاد و عادلانه در دادگاه ها هستند ، و اگرچه پورتر رایت بیانیه ای در مورد انصراف آنها صادر نکرده است ، به نظر می رسد همه چیز بیش از حد است.

آنها اولین شرکت Biglaw نیستند که کارهای انتخاباتی خود را رد می کنند – اسنل و ویلمر نیز از دعاوی انتخاباتی (در آریزونا) کناره گیری کردند. و به نظر می رسد که دقیقاً در همان زمان بود ، همانطور که MeidasTouch فاش کرد که آنها آماده راه اندازی تبلیغات حمله هستند در مقابل اسنل قبل از عقب نشینی آنها.

شرکت غول پیکر جونز دی هنوز نماینده دادگاه عمومی پنسیلوانیا در دادخواست های انتخاباتی خود است. اما من انتظار ندارم که آنها به این زودی ها عقب نشینی کنند. آنها پاسخ به جنجال تا کنون دو برابر نمایندگی آنها بوده است.

حرکت برای برداشت را در زیر بخوانید.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer