Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس توسط الکس وانگ/گتی ایماژ)

روز گذشته قاضی در شهرستان هنریکو ، ویرجینیا رد مال دوین نونز شکایت لیز میر ، استراتژیست جمهوری خواه به دلیل بد اخلاقی و آسیب رساندن به احساسات لطیف خود ، اعلام کرد که نماینده کنگره نتوانسته به خودی خود توهین ، توطئه یا “کلمات توهین آمیز” را ادعا کند ، که ظاهراً نقض IRL در ویرجینیا است.

این یکی از کت و شلوارهای OG of Nunes SLAPP است ، که در آن او از توییتر و چند آواتار گاو ناشناس شکایت کرد زیرا او را مسخره کردند و هشتگ #YachtCocaineProstitutes پس از گزارش Fresno Bee مبنی بر اینکه نونس سرمایه گذار یک کارخانه شراب سازی بود ، شکایت کرد. ادعا می شود که مهمانی قایقی با مواد مخدر و کارگران جنسی برگزار کرده است. این درست بود ، اگرچه این امر مانع از آن نشد که نونس از روزنامه به خاطر افترا شکایت کند.

به نظر می رسد که شکایت علیه توییتر و حساب های گاو شامل Mair به عنوان یک قلاب برای گرفتن صلاحیت در ویرجینیا ، با قانون ضعیف SLAPP و “کلمه توهین آمیز” بوده است. همچنین اتفاق می افتد که خانه فوق کالیفرنیسیستاکسپالیدوسیوس او باشد وکیل لیبرلندر استیون بیس

در اینجا یک نمونه سرگرم کننده از “کلمات توهین آمیز” از حساب گاوهایی است که نونز در صحبت های خود در مورد آنها ناله کرد بایگانی پرونده:

  • دروغ گفت که نونس “در دبیرستان” به احتمال زیاد به ارتکاب خیانت “رای داده است”.
  • به دروغ اظهار داشت که احتمالاً نونس به “پسران افتخار” ملحق می شود ، “اگر آن قانون تأسف بار” عدم خودارضایی “نبود”.
  • به دروغ اظهار داشت که “DevinNunes از من می خواست به همه بگویم که او به زودی عکسی را منتشر می کند تا از این AMI جلو بیفتد ، و این فقط به خاطر همه ضربه ها اینطور به نظر می رسد” ؛
  • اظهار داشت “من در مورد بچه هیتلر اطلاعی ندارم ، اما مطمئناً بچه دیوین را سقط می کنم” ؛
  • به دروغ ادعا کرد که نونس “خواسته” بوده و مخفی شده است و “امیدوار است متهم نشود”.
  • به دروغ گفت که مادر نونس معتقد است او بدتر از جیکوب وول شده است.
  • به دروغ اظهار داشت که نونس دارای “صورت هرپ” است

و خیلی ، خیلی بیشتر!

همچنین در شکایت نونس تعدادی ادعای بدون دلیل مبنی بر توطئه برای اهانت به نام خوب وی و از بین بردن چشم اندازهای انتخاباتی خود را مطرح کرد و مدعی شد که “مایر با یک یا چند مشتری ناشناخته توطئه کرد (و احتمالاً از وی پول دریافت کرد) و نونز را لکه دار کنید ، “که او این برنامه وحشتناک را در هماهنگی با حساب گاو انجام داد و”اهداکنندگان ، غیر انتفاعی ، عوامل یا عوامل حزب دموکرات (هویت آنها در حال حاضر ناشناخته است) به منظور بیان صدمه به نونس ، “و توییتر در کل ماجرا حضور داشت.

توجه داشته باشید که این شکایت در مارس 2019 ، کمتر از پنج ماه پس از پیروزی مجدد نونس در کرسی خود در تولار ، کالیفرنیا ، ارائه شد – اما با اختلاف بسیار کمتر از آنچه در سال 2016 به دست آورده بود ، و بنابراین ، برای بهبود او ، نماینده کنگره خواستار 250،000،000 دلار شد.

قاضی جان مارشال رد توییتر از پرونده تابستان گذشته ، به این دلیل که شاکی “به دنبال این است که دادگاه با توئیتر به عنوان ناشر یا سخنران محتویات ارائه شده توسط دیگران بر اساس اجازه یا عدم اجازه محتوای خاصی در پلت فرم اینترنتی خود رفتار کند. دادگاه از این کار خودداری می کند. “

لعنت بر تو ، قسمت 230!

و نه دادگاه و نه توییتر تمایلی برای کمک به نونس در افشای هویت حساب های گاو نشان ندادند. که میر را تنها با نونس و بدنامش تنها گذاشت وکیل Earthlinkبه خوب ، نه همه تنها، از آنجا که او روبرتا کاپلان و گروه اژدهاکش هایش را در کنار خود داشت.

و اکنون مایر نیز بیرون آمده است و نونس را رها کرده و دنبال گله های خیالی می رود. و نه به روش سکسی.

این چندتا مزخرف نیست!

قضات شکایت های بدنام سازی دوین نونز علیه استراتژیست جمهوریخواه را رد کردند [Fresno Bee]


الیزابت دی (@5DollarFeminist) در بالتیمور زندگی می کند و درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer